Pārvarēt 5 visbiežāk sastopamos Bitcoin mītus

Jūs droši vien domājāt, ka šie bitkoīna mīti ir fakts. Apskatīsim, cik daudz jūs varat gūt?

Viss sākās ar balto grāmatu ar nosaukumu “Peer-to-Peer elektroniskā kases sistēma”. Kopš bitcoīna darbības sākuma 2009. gadā, kad to sauca par Satoshi Nakamoto (kura īstā identitāte joprojām nav zināma), tā pat sasniedza rekordlielu cenu 20 000 USD par monētu (2017. gada 17. decembrī). Sākot ar investoriem, valdībām, uzņēmējiem un iedzīvotājiem, šī kriptovalūta ir pārņēmusi pasauli. Tomēr daudzi joprojām ir skeptiski par bitkoīnu un viņu prātā ir jautājumi.

Vai bitcoin tiešām ir drošs? Vai ir īstais laiks ieguldīt? Vai tas tiešām ir decentralizēts? Jautājumi ir par bezgalīgiem.

Pārvarēt Bitcoin mītus:

Sakarā ar Bitcoin sarežģīto tehnisko dizainu un pārlieku dedzīgo aizstāvības kopienu, Bitcoin apkaimē ir bijuši neskaitāmi mīti. Un šodien mēs iznīcināsim šos Bitcoin mītus jums!

1. Bitcoin & Blokķēdes ir vienādas

Rezultāts: 1/0

Nē, nē tā nav. Bieži vien jums ir nācies sastapties ar cilvēkiem, kuri izmanto blokķēdi un bitcoin tāpat kā to pašu. Viņi nevar būt kļūdaināki. Lai gan ir diezgan viegli saprast, kāpēc šie divi termini bieži tiek sajaukti viens ar otru.

bitcoin mītiBitcoin & Blokķēdes ir vienādas

Bitcoin ir kriptonauda, ​​kas tiek izveidota un tiek turēta elektroniski. Tā kā Blockchain ir platforma kriptovalūtām. Tātad, ja nav Blockchain, nebūtu arī Bitcoin.

Bitcoin darījumi, kas ir neregulētas digitālās valūtas veids, pamatā tiek uzglabāti un pārsūtīti, izmantojot izplatīto virsgrāmatu vienādranga tīklā. Tā kā nevienam nav šīs valūtas, tā piedāvā anonimitāti, ātrumu un nevienu problēmu no jebkuras pārvaldes iestādes. Kas attiecas uz Blockchain, tas ir tehnoloģijas pamats, uz kura tiek uzturēta bitcoin darījumu virsgrāmata.

Bitcoin darbojas ar Blockchain tehnoloģiju un tiek izmantots kā maksājuma veids. Tā kā Blockchain pats par sevi var izmantot jebkura nozare, iestāde un indivīds, lai reģistrētu darījumus un gūtu labumu no tā ātrās apstrādes laikiem bez starpnieka.

2. Apmaini v / s maku: kāda starpība tam?

Rezultāts: 2/0

Tā dara.

Ja jūs glabājat daudz tonnu kriptogrāfijas kriptovalūtas maiņas makos un jūtaties droši, ņemot vērā visus vārdus, kas saistīti ar blokķēdes drošību, nemainīgumu, pierādījumiem par uzlaušanu utt. Varbūt ir pienācis laiks pārdomāt. Šie vārdi var būt patiesi attiecībā uz kriptovalūtas maku, bet ne uz valūtas maiņas maku.

Seifs ir tas, kur jūs glabājat nopirkto vai saņemto kriptovalūtu, bet konkrētāk tas ir tas, kur jūs piederat, turat un glabājat savas atslēgas. Seifu var būt datorā vai tālrunī. Ja kāds jums sūta kriptonauda, ​​jums vienkārši ir nepieciešama seifa adrese un nekas cits, ne apmaiņa, ne arī tiešsaiste.

Runājot par apmaiņu, šeit jūs pērkat vai pārdodat savu kriptovalūtu. Apmaiņa nekādā gadījumā nevar būt jūsu seifs, lai gan tie visbiežāk nāk ar maku. Ja sūtāt vai iegādājaties kriptovalūtu, jums ir nepieciešama saskarne vai apmaiņa. Tas arī nozīmē, ka, ja vēlaties izmantot savu kriptovalūtu, jums būs nepieciešama atļauja no jūsu biržas.

Piemēram, ņemiet Coinbase, tā ir apmaiņa, un, izveidojot kontu ar viņiem, tas tiek piegādāts ar maku. Nav šaubu, ka maku kontrolējat jūs, taču tas pieder Coinbase, jo tajā būs jūsu maka privātās atslēgas. Un, ja nedod Dievs, vietne avarē un tā arī notiek, tad jums nebūtu piekļuves jūsu makam.

3. Bitcoin patērēs visu pasaules enerģiju

Rezultāts: 3/0

Nopietni, labi, tas ir kaut kas tāds, kas radās dažu pazīstamu plašsaziņas līdzekļu kanālu centienos manipulēt ar Bitcoin cenām. Mēs saprotam, ka jūs nevarējāt sākt agri kriptogrāfiju, tas ir lieliski.

bitcoin mītiBitcoin patērēs visu pasaules enerģiju

Pat Trents Ričardsons domā, ka viņš spēj atrisināt enerģijas krīzi. Neuztraucieties.

Protams, bitcoin ieguve patērē daudz enerģijas. Tūkstošiem īpašas aparatūras izmanto milzīgu daudzumu elektroenerģijas, lai izveidotu jaunus bitkoīnus. Tas nozīmē, ka, pirmkārt, nav precīzas idejas par to, cik patiesībā Bitcoin ir izsalcis. Bitcoin darbībai noteikti nav nepieciešams tik daudz enerģijas, turklāt to var atrisināt ar turpmāku bitcoīna programmatūras jaunināšanu. Ņemot vērā, ka pieaugs tikai enerģijas patēriņš, bet ne aparatūra, ir nedaudz slikts eksperiments, kas izveidots vispirms.

Enerģijas patēriņa iemesls nav tāpēc, ka tīkls to faktiski prasa, bet gan cenu kāpuma dēļ. Lai atrisinātu sarežģītas mīklas, serveri, kuros darbojas bitcoin programmatūra, sacenšas savā starpā. Dators, kas atrisina mīklu, saņem apbalvotus bitkoīnus. Un, pieaugot cenām, tiek uzstādīts vairāk datoru, kuru iegūšanai nepieciešama lielāka skaitļošanas jauda bitcoīna iegūšanai. Fakts ir tāds, ka darījumu skaits Bitcoin tīklā gada laikā nav daudz pieaudzis.

4. Bitcoin darījumi ir anonīmi

Rezultāts: 4/0

Atvainojiet, ka zaudējat cerības, taču jūs nevarat būt vīlušies vairāk nekā mēs. Galu galā kriptonauda dažiem no mums sniedza patiesu brīvību. Tu zini, ko es ar to domāju.

Bitcoin darījumi ir anonīmiBitcoin darījumi ir anonīmi

Anonimitāte pastāv, bet nekādā gadījumā tā nav perfekta. Būtībā tas ir pseidonīms. Katru reizi, kad veicat darījumu, tā ietver jūsu adresi, kas uz visiem laikiem tiek saglabāta Blockchain. Ja kāds saistīs jūsu adresi ar jūsu identitāti, katrs darījums vēlāk tiks saistīts ar jums.

Sakarā ar to, ka ikviens var jebkurā laikā izveidot nejaušu Bitcoin adresi, neiesniedzot nekādu informāciju, bez darījuma piesaistes identitātei un datiem, kas tiek pārsūtīti nejaušiem mezgliem, Bitcoin tīkls tiek uzskatīts par anonīmu.

Tomēr, ja kāds savieno vairākus mezglus, šādi savāktie apvienotie dati var atklāt darījuma izcelsmes identitāti. Vissvarīgākais ir tas, ka visi darījumi Bitcoin tīklā ir izsekojami un pārredzami, un tādējādi kāds var atrast īsto personu.

5. Bitcoin ir fiziska nauda

Rezultāts: 5/0

Es zinu, ka jūs mirstat debatēt par šo. Bet kad jūs pēdējoreiz iegādājāties draudzenei dzērienu ar saviem bitkoiniem. Kaut arī labās ziņas ir dažās valstīs, kuras jūs varētu, bet lielākajā daļā pasaules valstu, jūs to nevarat.

Bitcoin ir fiziska naudaBitcoin ir fiziska nauda

Bitcoin ir tikai virtuāla valūta. Tā kā mēs zinām, ka pastāv monētas vai skaidra nauda, ​​tā nepastāv nekādā fiziskā formā. Turklāt, atšķirībā no jūsu parastās naudas, jūs nevarat nopirkt visu ar Bitcoin. Protams, nesen ir bijuši bitcoin lietojumi nekustamā īpašuma nozarē, pārtikā, dzērienos un daudz ko citu, taču tas joprojām ir ļoti tāls ceļš ejams un izmantojams ikdienas reālajā dzīvē.

Tātad, kāds bija jūsu rezultāts???

Neatkarīgi no tā, kriptogrāfija ir jautra, un tāpēc to vajadzētu iemācīties. Raksti ir domāti tāpat. Turpiniet apmeklēt mūsu kanālus, lai iegūtu vairāk ziņu un informācijas.

Tātad, tagad jūs zināt, ko visu laiku domājāt par faktu, tas bija tikai mīts. Kāds ir jūsu viedoklis par šiem visbiežāk sastopamajiem bitkoīnu mītiem? Vai vēlaties, lai mēs noraidītu vēl dažus mītus par bitcoin? Paziņojiet mums savas domas mūsu komentāru sadaļā zemāk! 

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

 Seko mums plkst

Twitter , Facebook , Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me