Izpratne par Robinhood, bez maksas kriptogrāfijas valūtas maiņa

Kāpēc kriptovalūtas kopiena ir sajūsmā par Robinhood?

ASV bāzētā bez komisijas akciju tirdzniecības lietotne Robinhood iekļāva virsrakstus, vakar paziņojot, ka tas ļaus jums pirkt un pārdot kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Sākot ar februāri, jūs šajā platformā varēsit tirgoties ar kriptovalūtām, nepievienojot nekādas darījumu maksas. Savukārt citas kriptogrāfijas biržas, piemēram, Coinbase, ASV iekasē maksu par aptuveni 1,5 līdz 4 procentiem. Šis aspekts piesaistīja miljoniem cilvēku, kuri ir gatavi reģistrēties šajā platformā. Turklāt lietotāji varēs arī izsekot jaunumiem, cenām, kā arī iestatīt brīdinājumus par kopumā 16 lielākajām kriptogrāfijas monētām.

Kas ir Robinhood?

Robinhood tika dibināta 2013. gadā, un tā lietotne tika tiešsaistē vēlāk. Lietotne, kas tika palaista 2015. gadā, dibināja Baiju Bhatt un Vladimirs Tenevs. Abi dibinātāji iepriekš bija uzbūvējuši Ņujorkas augstas frekvences tirdzniecības platformas finanšu iestādēm. Vēlāk Bhatt un Tenev saprata, ka šīs elektroniskās tirdzniecības firmas un augstas frekvences tirgotāji nemaksā daudz par darījumu veikšanu. Tas bija iedvesmas avots, lai esošo tehnoloģiju nogādātu mazumtirdzniecības starpniecības tirgū.

Robinhood, ASV bāzēta finanšu pakalpojumu kompānija, ir bez komisijas maksas akciju starpniecība, kurai 2016. gada martā bija aptuveni 1 miljons klientu. Pēc 2017. gada aprīļa līdzekļu vākšanas tās vērtība bija aptuveni 1,3 miljardi USD. Šī populārā ieguldījumu lietotne, kuras galvenā mītne atrodas Palo Alto, Kalifornijā, ļauj ieguldīt tradicionālos vērtspapīros, piemēram, ETF, obligācijās un akcijās..  

Robinhood Crypto Trading bez darījumu maksas

Robinhood darbojas ar mobilo lietotni, kas ļauj tās lietotājiem bez komisijas maksas pirkt un pārdot akcijas ASV biržās. Šī lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android, iPhone un Apple Watch, un tai ir aptuveni 2 miljoni lietotāju. Firma ir FINRA apstiprināts brokeris-dīleris, kas ir reģistrēts ASV Vērtspapīru un biržu komisijā. Tas ir arī vērtspapīru investoru aizsardzības korporācijas loceklis. Pagājušā gada augustā Robinhood pat piedāvāja bezmaksas akcijas apmaiņā pret jaunām lietotāju atsaucēm.

Robinhood lielākā priekšrocība ir akciju tirdzniecība bez komisijas maksas. Tādējādi nosaukums Robinhood. Lai samazinātu to izmaksas, uzņēmums savā platformā nesniedz nekādas iespējas, analītiskos rīkus un pētījumu ziņojumus.

Uzņēmuma plāns ir darboties pēc rentabilitātes principa un tuvākajā nākotnē neplāno mainīt to bez komisijas maksas struktūru. Pašlaik uzmanības centrā ir viņu klientu bāzes palielināšana un daudz efektīvāka turpināšana apkalpot esošos klientus.

Kā Robinhood pelna naudu, izmantojot savu lietotni?

Uzņēmums noteikti neveic labdarību. Robinhood ir aptuveni 1,3 miljardu dolāru vērtībā, un tā tika uzbūvēta, lai ieguldītāja naudu apvienotu vienā baseinā. Uzņēmums būtībā nopelna interesi no šī milzīgā kapitāla fonda.

Turklāt uzņēmums aizdod naudu cilvēkiem. Robinhood Gold premium līmenis ir augstākās klases abonēšanas plāns, kura cena mēnesī ir no 6 līdz 200 ASV dolāriem. Šis abonements ļauj lietotājam aizņemties no 1000 līdz 50 000 ASV dolāru.   

Nesen Robinhood pievienoja kriptovalūtu tirdzniecību savai mobilajai tirdzniecības platformai, kas ir guvusi milzīgus panākumus.

Kāpēc Robinhood’s pēkšņa interese kriptovalūtās?


Tikai dienu atpakaļ Robinhood paziņoja par jaunu platformu, kurā varat ieguldīt kriptovalūtās. Lai agri piekļūtu, vietne crypto.robinhood.com ir pieejama tās lietotājiem. Līdz 25. janvārim apmēram 170 000 cilvēku jau ir reģistrējušies šai agrīnai piekļuvei. Šī kriptogrāfiskā tirdzniecība tiks pievienota Robinhood platformai 2018. gada februārī.

Runājot par kriptovalūtas pasūtīšanu vietnē Robinhood, tas ir diezgan vienkārši. Uzsākot kriptogrāfijas funkcijas, jūs varēsiet uzreiz pārskaitīt līdz USD 1000 no sava pievienotā bankas konta. Atšķirībā no citām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, kas rada aizkavēšanos un zaudētas iespējas, Robinhood dod jums tūlītēju piekļuvi naudai.

Turklāt uzņēmums palīdz samazināt arī tirgus svārstības. Ievietojot “apkakli” ap savu tirdzniecību, tas ļauj jums gaidīt, kamēr cena sasniedz šo apkakli, veicot tirdzniecību. Robinhood atbalsta arī ierobežotos pasūtījumus, kas nozīmē, ka jums jāiestata cena, kurā jūs varat automātiski pirkt vai pārdot.

Monētas, kuras būs iespējams izsekot, izmantojot Robinhood, ietver Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, NEO, Ethereum Classic, OmiseGo, Zcash, Monero, Dash, Stellar, Qtum, Dogecoin, Bitcoin Gold un Lisk.

Tomēr, kad kriptogrāfiskās tirdzniecības funkcijas tiks ieviestas februārī, tirdzniecībai būs pieejami tikai BTC un ETH. Šī funkcija būs pieejama tikai Montānā, Ņūhempšīrā, Kalifornijā, Masačūsetsā un Misūri. Nākotnē tiks pievienots vairāk valstu un kriptovalūtu.

Paziņojiet mums savas domas par Robinhood mūsu komentāru sadaļā zemāk! 

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

 Seko mums plkst

Twitter , Facebook , Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector