Iemācieties tirgoties ar Bitcoin nākotnes darījumiem 5 minūtēs

Kas ir Bitcoin nākotnes?

Bitcoin nākotnes līgumi ir atvasināts līgums, kuram ir noteikts derīguma termiņš, un, beidzoties līguma termiņam, līgumslēdzējas puses izpilda līgumā noteiktos noteikumus un nosacījumus. Piemēram, pēc 1 mēneša jūs pārdosiet savu bitcoīnu par 15 000 ASV dolāru, bet pēc 1 mēneša Bitcoin cena būs 12 000 ASV dolāru, jūs ātri gūsiet peļņu 3000 ASV dolāru apmērā, bet, no otras puses, ja jūs būtu teicis, ka nopirksit BTC pēc mēneša ir 15 000 ASV dolāru, un cena ir 10 000 USD, tādējādi jūs galu galā maksājat 5000 USD papildus, radot zaudējumus jūsu bilancē.

Bitcoin, kas ienāk nākotnes līgumos ar normatīvo regulējumu, ir solījums, ka cenas stabilizēsies lielo biržu nodrošinātās likviditātes un labā skaidras naudas atbalsta dēļ. Tas novedīs bitkoinu galvenajā tirgū, lai turpinātu valūtas atbalstu.

JP Morgans ir teicis: “Bitcoin tiks paaugstināts jaunās klases aktīvā.”

Vienīgā atšķirība starp iepriekšējām apmaiņām un jaunajiem regulatīvajiem virzieniem ir drošības tīkls un drošība pat uzlaušanas gadījumā, ja jūsu nauda ir nodrošināta. Atšķirībā no citām bitcoin apmaiņām, lai spēlētu ar nākotnes līgumiem, jums ir nepieciešama nauda un sākotnējā rezerves, kas darbojas kā fonds, kas paredzēts Bitcoin pirkšanai, jums nav jāievieto visa nauda, ​​kas jums dod iespēju pirkt vairāk līgumu.

Lai spēlētu nākotnes tirgū, nav nepieciešams iegādāties Bitcoins, tas ir tikai solījums piezīmē, ka esat parādā Bitcoin. Vēl viena priekšrocība, ko nodrošina regulētas biržas, ir mazāka maksa, patlaban, ja jūs tirgojat neregulētās biržās, jūs maksājat no 2% līdz 0,5%, savukārt jūs maksājat 1 USD par nākotnes darījumiem.

Tirgū ir pieejami dažādi līgumu veidi, piemēram, kvantu un xbt nākotnes līgumi, kur līguma cena ir Bitcoin, tas ir jautājums par to, kurš līgums, kuru vēlaties tirgot, ir pilnībā atkarīgs no jums..

Kā ieguldīt Bitcoin nākotnes līgumos?

Pašlaik ir daudz biržu, kas piedāvā dažāda veida Bitcoin nākotnes līgumus, kur var rezervēt uz sākotnējo rezervi.

Okcoin sola visaugstākā līmeņa bankas veida drošību, Honkongā balstītas biržas, kas pieļauj 10x rezervi Bitcoin nākotnes darījumiem.

CME ir viena no lielākajām biržām pasaulē, kur var apmainīt vismaz 5 BTC ar minimālo svārstību 5 USD par līgumu, un tām ir noteiktas tirdzniecības stundas.

CBOE piedāvā atbalstu nedēļas, mēneša un ceturkšņa līgumiem ar 1 BTC lielumu ar maksu 0,25 USD par darījumu. CBOE atbalsta 44% no līguma rezerves.

Bitmex dibina bijušais Citi Bank tirgotājs Artūrs Hejs, kur var ieņemt pozīcijas ar 100x un piedāvā tikai BTC depozītu. Šī ir vienīgā apmaiņa, kas nekad nav uzlauzta.

Tātad, šeit ir jūsu pirmā stratēģija, kuru varat izmantot, lai veiktu savu pirmo nākotnes darījumu tirdzniecību!


Tirdzniecība ar fiksētu starpību un šķērsmargu?

Fiksētā starpība ir fiksēta procentuālā daļa, kas tiek izmantota pozīcijām pēc fiksētās rezerves izmantošanas, jums nav jāuztraucas par līdzsvaru. Tas tiks izmantots tikai tik daudz, kad jūsu pozīcija būs likvidēta.

Krusta starpība tajā laikā var būt ļoti riskanta, tas ir tāpat kā likt visu uzreiz, ja tirgus virzās pret jūsu pozīciju, jūs noteikti zaudēsiet visu.

Sāciet no sākuma

Bitmex piedāvā 100x, bet drīzāk visu, ko varat sākt, piemēram, rezervēt 1000 USD līgumu uz nākotnes līgumiem, kā redzat attēlā, ka esmu izmantojis izolētu rezervi, kas ir 2x. Tas ļauj man pareizi izmantot savus līdzekļus.

bitkoina nākotnebitkoina nākotne

No otras puses, kā redzat, vai es izmantotu šķērsmargu, tad uz spēles ir mana visa mana nauda

CME un CBOE gadījumā jums jāsazinās ar pārdevējiem vai akciju brokeriem, kuriem ir piekļuve Bloomberg plūsmai. CME un CBOE prasa, lai vispirms tiktu noguldīti 44% no skaidras naudas rezerves, ja vēlaties tirgoties ar nākotnes līgumiem, pieņemsim, ka BTC cena tagad ir 14000 USD, un tad tirdzniecībai ir jāizmanto 6000 USD vērta skaidra nauda, ​​un pēc tam jums ir jāmaksā vai saņemt atbilstoši savai stratēģijai.

Zaudējumi

Turpmākajā tirdzniecībā Longs maksā šortus un Shorts maksā Longs, tādējādi sistēma rada peļņu un zaudējumus, bet gadījumā, ja tirgus virzās tik ātri, ka tiek izsauktas jūsu peļņas normas, tirdzniecības sistēma pieņem rīkojumu, jo tā nesaņēma likvidācijas rīkojumu izpildīts. Tātad norēķināšanās laikā neizpildītie likvidācijas zaudējumi tiks atskaitīti no visa tirgotāja peļņas, pirms tā tiek sadalīta. Tas ir pazīstams kā socializējies zaudējumus.

CME izmanto savu metodi, kas ir pazīstama kā ārpusbiržas tīrvērte, tāpēc CME darbojas kā pircējs katram pārdevējam un pārdevējam pircējam, kas nodrošina finanšu un drošības risku. CME sistēma ir centralizēta sistēma, kurā viņi rūpējas par visiem zaudējumiem un risku.

Apmaiņas nosaukums Kredītplecs Līgumu veidi Likvidācijas modelis Garums
Bitmex 100x Apgriezts Automātiska samazināšana Katru mēnesi, reizi ceturksnī
Labi monēta 20x Apgriezts Socializētie zaudējumi Katru nedēļu, ceturksni, mēnesi
CME Apgriezts Ārpusbiržas klīrings Katru mēnesi, reizi ceturksnī

Beidzot padoms!

Skatīties tirgu

Ieguldiet atvasinātajos finanšu instrumentos, izpētot un izprotot definīcijas un svarīgus atslēgvārdus. Zvaniet draugiem, kuri zina finanšu pasaules pamatus, un tie var jums palīdzēt mazināt dažus nezināmos daudzumus. Jūs varat sākt, skatoties diagrammas, tiešsaistē ir pieejami rīki, piemēram, tradingview, kur varat uzzīmēt līnijas un dažādas tendences, pamatojoties uz tirgus kustību.

bitkoina nākotne

Vērojot tirgu, jūs uzzināsiet tirgus virzienu, apturēsit zaudējumus, mērķa apgabalus. Iepriekš analītiķa sastādītā diagramma parāda aplēses par to, kā tirgus var pārvietoties. Prognozēšana nepastāv, un tas viss ir vairāk par paraugu, lai jūs varētu iepazīt savu mērķi, kurā jums ir labi iet.

Secinājums

Šis ir tikai neliels rokasgrāmata ieguldījumiem nākotnes tirgū, ja vēlaties tirgoties vietnē, piemēram, Bitmex, vispirms izmēģiniet testnet, kur varat pārbaudīt tirgu, un, kad esat gatavs, varat doties uz tiešraides vietni. CME un CBOE ir sākuši tirdzniecību, bet jūs varat tirgoties tikai ar brokera starpniecību, tāpēc būs starpnieks, kurš var jums palīdzēt, bet galu galā jums ir jāizvēlas stratēģija un jāsaņem zvans, vai pirkt vai pārdot.

Vai jums pieder pētījumi, pirms ievietojat naudu. Jūtieties brīvi paziņot mums savu viedokli zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector