Ceļvedis, kā izvēlēties labāko platformu bitcoin tirdzniecībai

Interese par Bitcoin tirdzniecību gadu no gada turpina pieaugt, tāpat arī tirgotāju pieplūdums dažādās tirdzniecības platformās. Diemžēl lielākā daļa Bitcoin tirdzniecības platformu atstāj negatīvas pēdas lietotājiem un potenciālajiem tirgotājiem ar daudzām bažām. Daudzi tirgotāji ir palikuši bezpalīdzīgi pēc visu līdzekļu zaudēšanas, bet citiem noguldījumi ir slēgti. Tipisks piemērs ir nedarbojusies Mt. Gox un daudzas citas populāras tirdzniecības vietnes. Ir taisnība, ka ar jebkuru apmaiņas platformu jebkurā brīdī var notikt jebkas: tomēr visu var pazaudēt. Šis raksts jūs iepazīstinās ar to, kā izvēlēties labāko platformu Bitcoin tirdzniecībai.

Drošība – labāk droši nekā žēl

Drošībai jābūt pirmajai lietai, kas jāņem vērā, izvēloties tirdzniecības platformu. Iemesls ir vienkāršs: platforma pieprasīs jūsu personisko informāciju, tostarp jūsu vārdu, adresi, nodokļu maksātāju identifikācijas numuru, kredītkartes informāciju un citu sensitīvu informāciju. Tas viņiem netieši piešķir piekļuvi daļai jūsu finanšu un privātās dzīves, tāpēc visu šo informāciju sniedzot nepareizai platformai, tas tevi lielā mērā ietekmēs. Tāpat jums vajadzētu uztraukties par drošību, jo platforma uzņems visus jūsu tirdzniecības depozītus un miljoniem citu. Ir svarīgi pārbaudīt, vai platforma aktīvu glabāšanai izmanto saldētavu vai karsto glabāšanu. Lai arī aukstā noliktava ir savi trūkumi, tas ir drošāks aktīvu uzglabāšanas veids, kas pieejams hakeriem.

Drošības kontekstā ir svarīgi arī pārbaudīt, vai birža ir apdrošināta. Ja godīgi pret jums, lielākā daļa tirdzniecības platformu nav apdrošinātas. Tikai daži no populārākajiem, piemēram, Dvīņi un Coinbase, ir apdrošināti. Tas var palīdzēt atgūt daļu vai visus zaudētos aktīvus, ja uzņēmumā notiek fiziskās drošības, kiberdrošības un darbinieku zādzības pārkāpums.. 

Vissvarīgākais ir apsvērt iespēju izvēlēties platformu, kuras tīmekļa adrese ir HTTPS, nevis HTTP. Pārliecinieties, vai pieteikumiem ir divu faktoru autentifikatora verifikācija un e-pasta apstiprinājums.

Autentiskums 

Tirdzniecības platformas izveidošana ir vienkāršāka, nekā jūs domājat. Kāpēc? Jo viss, kas jums nepieciešams, ir domēna vārds, tīmekļa mitināšana un daži līdzekļi. Tas ļāva nozarē ienākt daudzām krāpnieciskām un nereģistrētām platformām. Lai izlemtu, kuru tirdzniecības platformu izvēlēties, vispirms apmeklējiet vietni, lai noskaidrotu, vai ir kāda fiziska adrese, izņemot tās P.O.BOX adresi. Pēc tam pārbaudiet, vai platforma ir patiešām reģistrēta. Centieties pēc iespējas vairāk zināt dibinātājus un komandu aiz platformas. Ja šķiet, ka visu šo nav, lūdzu, iesakiet sev. Viens vienkāršs veids, kā atrast visu šo informāciju, ir meklēt Google tīklā. Kriptovalūtu industrijai ir daudz informācijas meklētājiem, lai laji atrastu visu nepieciešamo.

Atrašanās vieta – vai konkrētā kriptogrāfijas platforma var darboties jūsu valstī?

Ņemot vērā apstākļus, kas saistīti ar kriptogrāfijas valūtas noteikumiem, ieteicams pārbaudīt, vai jūsu valsts ir tiesīga izmantot attiecīgu tirdzniecības platformu. Lielākā daļa biržu vai tirdzniecības platformu ierobežo lietotājus no dažām valstīm, galvenokārt no ASV. Lai gan daži no viņiem var pieņemt lietotājus no dažām ASV štatiem, daudzi no tiem ierobežo daudzu citu valstu tirgotājus. Šajā situācijā daži tirgotāji mēģina spēlēt gudri, izmantojot VPN. Tas ir ļoti bīstami, jo bloķētos līdzekļus būtu gandrīz neiespējami atgūt. 

Tirdzniecības platformu maksas un likmes

Maksas un likmes ir ļoti svarīgi kritēriji izvēlei labākā platforma Bitcoin tirdzniecībai. Dažas tirdzniecības platformas no tirgotājiem iekasē maksu par izgatavotāju un uzņemēju. Lielākajai daļai lielo tirdzniecības platformu ir zema maksa salīdzinājumā ar jaunajām platformām. Arī Bitcoin un citu kriptovalūtu likmes dažādās biržās ir atšķirīgas. Pārsvarā Bitcoin likmes nosaka tirdzniecības apjoms vai pieprasījuma un piedāvājuma mijiedarbība dažādās platformās. Tādējādi tirdzniecības platformās likmes ir atšķirīgas. Runājot par maksu, ieteicams izmantot Binance.

Turklāt ir svarīgi atzīmēt, ka minimālā Bitcoin un citu aktīvu izņemšanas summa dažās tirdzniecības platformās ir augstāka nekā citās. Tas ir svarīgi, jo, iemaksājot 0,003 BTC, un tiek teikts, ka jums jāizdod minimālais izņemšanas pieprasījums 0,005 BTC, ir ļoti nomākta.

Likviditāte un bloķēta funkcija

Tirdzniecības platformas ar augstu likviditāti garantē ātrus darījumus salīdzinājumā ar tiem, kuriem ir zema likviditāte. Ir ļoti nepatīkami vairākas stundas gaidīt, kamēr pircējs izrāda interesi par piedāvāto pārdošanas pasūtījumu. Jo ilgāk pasūtījums paliek un gaida pircējus, jo lielāka iespēja, ka pārdevējs cīnās ar cenu svārstībām. Ņemiet vērā, ka likviditāte mainās atkarībā no pāriem. BTC / ETH likviditāte var būt augsta nekā ETH / BTCP. 


Pārbaudiet arī to, vai platforma piedāvā bloķētu funkciju. Bloķēta funkcija nodrošina, ka pārdevēji saņem precīzu cenu par savu pārdošanas pasūtījumu neatkarīgi no tirgus cenas izmaiņām.

Turklāt tirdzniecības platformām vajadzētu būt lietotājam draudzīgām un efektīvai tiešsaistes tērzēšanas vai e-pasta atbalsta sistēmai.

Reģistrētu un likumīgu Bitcoin tirdzniecības platformu piemēri saskaņā ar publiskiem pārskatiem ir Binance, Coinbase, Gemini, CREX24, Kraken un HitBTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector