Bitcoin dominance palielināsies par 70% 2020. gadā. Lūk, kāpēc.

  • Bitcoin (BTC) uz rokas, lai šķērsotu 70% dominējošo robežu pirms 2020. gada, kad cena stabilizējas virs USD 7 000 USD.
  • Tehniskie rādītāji liecina par pieaugumu līdz USD 8 000, jo altkīni turpina zaudēt attiecībā pret augstāko kriptovalūtu.

Bitcoin (BTC) nedēļa ir bijusi apmēram akmeņaina, jo cena nokritās līdz USD 6400 USD, pirms negaidīti pārcēlās virs USD 7000 USD, lai lielākās biržās tirgotos ar cenu 7,190 USD. Lielā BTC cenas kāpuma dēļ Satoshi būvētās digitālās monētas tirgus kapitalizācija ir palielinājusies līdz 68,7%, jo rakstīšanas laikā ETH, XRP, LTC un citi augstākie altkoīni pēdējās 24 stundās zaudēja pozīciju. Pašlaik 61,7 miljardu dolāru apmērā no kopējā tirgus ierobežojuma 190 miljardu ASV dolāru apmērā sezona šķiet tāla realitāte, vismaz līdz 2020. gadam..

Pirms 2020. gada Bitcoin pārkāpa 70% pārsvaru

Tā kā janvārī tiks atklāti vairāki analītiķi, kas prognozē skaidru skatu Bitcoin cenu virzienā, pašreizējais tirgus virzās uz bullish tendenci. Bitcoin tirgus kapitalizācija ir 128,3 miljardi, kas veido 68,32% no kopējās tirgus kapitalizācijas, nepārtraukti pieaugot pēdējos 3 mēnešos, dodot Bitcoiners cerību tuvākajās dienās pārkāpt 70% robežu, kad 2019. gads tiks slēgts.

Pēdējo 48 stundu laikā tirgus dominance strauji palielinājās, palielinoties BTC cenas svārstībām, jo ​​monēta apsteidza lielāko daļu lielāko kriptogrāfiju – periodā tā palielinājās par 10%, jo ETH, XRP un Bitcoin Cash reģistrēja zemāku pieaugumu periodā.

Ētera cenas sadalījums attiecībā pret bitcoin – skatieties bitcoin dominances indeksu! pic.twitter.com/UWQdKIq8rp

– šķībs (@ skewdotcom) 2019. gada 19. decembris

Ethereum vājais sniegums pret BTC pēdējās nedēļas laikā izraisa pieaugošo BTC dominējošo līmeni. Saskaņā ar Skew Markets teikto, Ethereum cena attiecībā pret Bitcoin cenu ir samazinājusies līdz 1,85%, jo otrais lielākais kriptogrāfijas periods zaudēšanas periodu pagarināja līdz ceturtajai dienai. Tas ir zemākais punkts, ar kuru ETH / BTC ir tirgojies kopš septembra, un šobrīd tas ir 0,0177 BTC par ETH.

Vai BTC var sasniegt 70% pārsvaru 2020. gadā?

Kaut arī 70% dominēšanas līmenis tika pārkāpts vēl 5. septembrī, BTC nav spējis noturēt līmeni un 2020. gads var ļaut monētai ilgtermiņā sasniegt virs 70% atzīmi. Šeit ir daži iemesli, kāpēc Bitcoin 2020. gadā var pārsniegt galveno dominējošo līmeni.

BTC / USD mērķis ir 8 000 ASV dolāru, jo altokīni atpaliek

Šķiet, ka neskaidrība, kādā virzienā BTC virzīsies nākamajās dienās, lēnām atklājas, kad monēta ikdienas diagrammās pārbaudīja vidējo Bollinger joslu. Joslu saspiešana signalizē par pāra tuvojošos galveno soli. Vai BTC nākamā gada sākumā var sasniegt USD 8 000 USD?

Kā norāda kriptogrāfijas tirgotājs Rekt Capital, sagaidāms, ka BTC / USD cena samazināsies uz USD 6500 USD, pirms ir ticama jebkāda pāreja uz USD 8 000.

$ BTC $ BTCUSD

Kāds atsitiens no cikla zema#Bitcoin pulcējās tieši noraidījuma zonā, attīstot pret to virkni Zemāko augstumu

BTC pagājušajā reizē izbaudīja + 20% ralliju no ~ 6500 USD, tāpēc jāpatur prātā arguments par pieprasījuma bāzes vājināšanos pie 6.5K# Kriptogrāfija pic.twitter.com/z1ACkpGjdI

– Rekt Capital (@rektcapital) 2019. gada 19. decembris

Paredzams, ka pēc tam, kad neizdosies pārraut lāča ķīļa pretestību, BTC / USD kritīsies uz 6500 USD atbalsta līmeni, jo pieaugošie apjomi liecina par interesi par tirgu. Krusts virs ķīļa pretestības pamodinās Bitcoin buļļus, kas, domājams, monētu virzīs uz lielāko pretestību pie USD 7 900 USD un, iespējams, pārbaudīs oktobra maksimumu pie USD 10 400 USD.

Neveiksmīgs altcoin tirgus?

Kaut arī BTC bullish sentiments piedāvā svaru tam, kāpēc pionieru monēta pārsniegs 70% pārsvaru, altcoin tirgus nāve piedāvā pārliecinošus pierādījumus. Pirmkārt, līdz 2019. gadam Bitcoin ir diktējis tirgu (kā tas ir darīts iepriekš tikai grūtāk) ar krišanas tendencēm kriptogrāfijā, katru reizi pārsniedzot altīnus. Vai tiešām sezona ir iespējama, ja BTC turpina pieaugt ātrāk?

Neskatoties uz to, līdz 2020. gadam vairāki žetoni zaudēs savu vērtību, un ar investoriem, kuri ir piesaistīti Bitcoin, ir sagaidāms, ka daļa no šiem ieguldītājiem izvēlēsies labāko monētu kā savu ieguldītāju. Tas parāda vērtības kustību no altkoīniem uz Bitcoin. Tas izraisīs ievērojamu pieaugumu Bitcoin dominējošajā stāvoklī.

Cik dominējošs BTC var kļūt 2020. gadā? Dalieties savās domās zemāk.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me