Iknedēļas kopsavilkums: Bitcoin veiktspēja, Ethereum un Tezos izaugsme un kas gaidāms nākamajā nedēļā

Kriptogrāfijas valūtas tirgus pēdējās septiņās dienās bija haotisks, jo Bitcoin cenas svārstījās 7000 dolāru diapazonā un ārpus tā, Tether pārkāpa 7 miljardu dolāru tirgus ierobežojumu atzīmi, Svariem izlaižot jaunu balto papīru un Binance pabeidzot līdz šim lielāko apdegumu. Lūk, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām nedēļas laikā.

Bitcoin’s Report: Hashrate dodas atpakaļ uz ATH; Melnā vieta BTC / USD

Pašlaik Bitcoin (BTC) galvenajās biržās tirgojas ar 7 146 ASV dolāriem, kas nozīmē 5% pieaugumu pagājušajā nedēļā, jo buļļu īrētājs tirgū īsi pirms uz pusi samazinājās. Bitcoin hash likme 25. martā samazinājās līdz 96 Exahashes gada zemākajām vērtībām, kas izraisīja plašas spekulācijas par kalnraču kapitulāciju – izrādījās, ka kalnrači pārgāja uz Bitcoin Cash un Bitcoin SV ieguvi, virzoties uz attiecīgajām halvām.

Attēls: Blockchain.com

Kopš tā laika kalnrūpniecības jauda ir pārorientēta uz Bitcoin ar kalnračiem, kuri ir apņēmības pilni nodrošināt dažus pēdējos blokus, apbalvojot 12,5 BTC pirms uz pusi (paredzams, ka nepilnas 24 dienas). Jaukšanas līmenis strauji pieaug līdz gada augstākajam līmenim – šobrīd 118 Exahashes, kas ir par 8% vairāk nekā pagājušajā nedēļā.

BTCUSDAttēls: TradingView

BTC / USD cena pārsniedza SMA 50 pretestības līmeni pie 7000 USD, piedāvājot pāra pirkšanas signālus. Turklāt relatīvās stiprības indekss svārstās pirkšanas zonā ar bullish projekciju. Vienīgais melnais plankums ārkārtīgi vērojamajos rādītājos ir plankumu apjomu samazināšanās pēdējās nedēļas laikā.

Stabila monētu atskaite: Tether sasniedz 7 miljardu ASV dolāru tirgus ierobežojumu

Kopš “melnās ceturtdienas” avārijas stablecoins ir strauji pieaudzis, kad lietotāji savus ieguldījumus novirza mazāk svārstīgiem aktīviem. Pagājušās nedēļas laikā Tether drukāja 480 miljonus ASV dolāru krājumu papildināšanā, kas SC tirgus ierobežojumu noslīdēja visu laiku augstākajā līmenī. Tether (USDT) dominē laukā, turot 86% no visa stablecoin tirgus ar tirgus ierobežojumu 7,52 USD biljarda.

Piesaistes tirgus ierobežojuma pieaugums pēdējā mēneša laikā. (Attēls: StablecoinIndex)

Circle USD monēta (USDC) arī pieaug, pārkāpjot 700 miljonu ASV dolāru tirgus ierobežojuma robežu – pašlaik tā ir 730 miljoni USD. Paxos (PAX), TrueUSD (TUSD) un Gemini USD (GUSD) papildina piecus lielākos kriptovalūtu sarakstus.

Svari izlaiž jaunu papīru

Svaru izpilddirektors Deivids Markuss šonedēļ uzsāka atjauninātu dokumentu par Svariem. Facebook vadītais projekts plāno pāriet uz regulētākiem un intensīvākiem atbilstošiem stabilizēniem, cenšoties ietekmēt globālo finanšu regulatoru pieaugošo regulatīvo spiedienu.

b) visaptveroša tīkla līmeņa sistēma naudas atmazgāšanas apkarošanai (AML), terorisma finansēšanas apkarošanai (CFT) un sankciju izpildei. 4/8


– Deivids Markuss (@davidmarcus) 2020. gada 16. aprīlis

Projektā tiks ieviesti arī vienas fiat pamatnes stablecoīni, piem. Svari Euro (LEUR), Svari USD (LUSD) utt. līdzās daudzu aktīvu atbalstītajam LBR stablecoin.

Nedēļas kriptogrāfijas ziņojums: tirgus labākie izpildītāji

4. Ethereum (ETH)

Pēkšņa interese ir par ETH, kas atrodas nepacietībā par ETH 2.0 palaišanu, kas pārslēgsies uz spēles protokolu. Otra lielākā kriptonauda pagājušajā nedēļā ir palielinājusies par 16%, lai tirgotos par USD 183,03 rakstīšanas laikā..

3. Ķēdes saite (LINK)

Chainlink ir viena no visātrāk augošajām kriptovalūtām pēdējā gada laikā. Decentralizētais orākuls ir saņēmis atzinīgus vērtējumus no augstākajām kriptogrāfijas personībām, tostarp no Gemini dibinātāja Tailera Vinklevosa, kurš teica, ka monēta parāda līdzīgas īpašības kā Bitcoin un Ethereum.

Pašlaik LINK maina īpašnieku 3,73 USD apmērā, kas ir 15,9% pieaugums pagājušajā nedēļā, saglabājot žurnāla 12. pozīciju.

2. Binances monēta (BNB)

BNB rūcošais nedēļas sākums signalizēja par iespējamu buļļa darbību pārī ar dolāru. Kopš trešdienas monēta ir pieaugusi par 15% pēc tam, kad paziņoja par tās lielāko ceturkšņa sadedzināšanu. BNB tirgo 14,46 USD, kas ir 58% pieaugums pagājušajā mēnesī un 20% pagājušajā nedēļā.

1. Tezos (XTZ)

Ievietošanas protokols Tezos ir labākais ieguvējs 30 labāko monētu skaitā pagājušajā nedēļā, iegūstot 23,3%. XTZ / USD tirdzniecība ir USD 2,73 USD rakstīšanas laikā.

Koronas vīrusa atjauninājumi

COVID-19 joprojām ir sabiedrības mēris, kas pārtrauc ikdienas dzīves aktivitātes, valdībām strādājot pie slimības izplatības ierobežošanas. Blockchains kopienas un uzņēmumi ir apvienojušies arī, lai mazinātu iedzīvotāju, uzņēmumu un pat futbola klubu vispārējās sāpes visā pasaulē.

par to, kā blokķēdes klājas šīs Covid-19 krīzes laikā, mūsu ekskluzīvo ziņu lapā šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector