Atvasināto instrumentu birža, kas liek tirgotājiem pirmo vietu – BaseFEX

Pārrakstot kriptogrāfiskās tirdzniecības noteikumus un izvirzot savas vajadzības pirmajā vietā, Basefex piedāvā pasaulē viszemākās tirdzniecības maksas, visaugstāko pārbaudīto drošību, diennakts uzturēšanu visu diennakti un līdz pat 100 reizēm vairāk – bez KYC.

Tirdzniecība ar atvasinātajiem instrumentiem prasa vairāk nekā tikai zināšanu atšķirības starp indeksiem un obligācijām. Lai to izdarītu pareizi, ir nepieciešamas lielas zināšanas un pieredze, it īpaši profesionāļu vidū. Tas prasa arī darbu ar pareizo tirdzniecības platformu.

BaseFEX: pārskats

BaseFEX ir salīdzinoši jauns dalībnieks kriptovalūtas atvasinājumu apmaiņas jomā. Bet tas jau tagad sevi sauc par uzticamu platformu, kurā lietotāji var tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus ar vispievilcīgāko sviru nozarē.

Saskaņā ar īkšķa likumu neatkarīgi no tā, vai esat ieguldītājs vai regulārs tirgotājs, kurš vēlas nopelnīt iztiku no kriptogrāfisko atvasinājumu biržas biznesa, vissvarīgākais ir saprast vissvarīgākos plankumus, kurus meklēt savā tirdzniecības platformā.. 

Tas nozīmē, ka šeit ir daži uzņēmuma pakalpojumi:

 • Lietotājam draudzīga platforma
 • Ar piesaistītu tirdzniecību
 • baseFEX cenu diagramma
 • lietotāju drošība
 • vienkāršs reģistrēšanās process

basefexBaseFEX drošība

Gadu gaitā tirdzniecības kriptogrāfija ir bijusi piesārņota ar daudziem pārkāpumiem, galvenokārt regulāru uzlaužu dēļ, kas ieguldītājiem maksā daudz naudas un laika. Jebkurš tirgotājs šodien vēlas uzzināt, kā viņu paredzamā apmaiņas platforma nodrošina, ka viņu digitālie aktīvi ir drošās rokās.

BaseFEX izmanto virkni drošības funkciju, kas nodrošina tirgotāju aktīvu drošību. Pašlaik tā ir viena no nedaudzajām valūtas maiņas firmām, kuras nekad nav uzlauzušas, kas ir izplatīts ar citām platformām. Interesanti, ka novērošanas testa programma, kurā piedalījās vairāk nekā 500 Mozilla veiktas apmaiņas platformas, novērtēja BaseFEX starp četriem labākajiem ar A + punktu skaitu, neskatoties uz to, ka platforma bija gandrīz divus gadus veca kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņas biznesā..

 Starp drošības elementiem, kurus baseFex ir integrējis, ietilpst divu faktoru autentifikācija (2FA), kas hakeriem apgrūtina piekļuvi lietotāju aktīviem. Turklāt visas platformas adreses tiek glabātas bezsaistē un tiek vairākkārt parakstītas. 

Tā ir visaugstākā drošības sistēma, kas nodrošina, ka, pat ja notiek sistēmas sabrukums, hakerim joprojām nav piekļuves visām atslēgām, kas nepieciešamas, lai piekļūtu tirgotāju aktīviem.

 Lietotājam draudzīga platforma

BaseFEX saprot, ka viņi tirgo ļoti apdzīvotu nozari, lai pārspētu konkurenci; platforma ir veikusi labu atšķirību. Platforma ir veidota ar visjaunākajām tehnoloģijām, kas lietotājiem ļauj izbaudīt uzticamu un pārredzamu tirdzniecības pieredzi. 

Lai gan platforma šodien piedāvā vismodernākos tirdzniecības rīkus tirgū, tā ir salīdzinoši vienkāršota, lai piemērotos gan ekspertiem tirgotājiem, gan jaunpienācējiem. Turklāt BaseFEX izmanto trešās puses programmatūru Trading View, kas sniedz padziļināti analizētas cenu un tirgus diagrammas.


Ja angļu valoda jums neatbilst vai jums nav ērti ar to tirgoties. Platformai ir citas iespējas. Ir krievu, ķīniešu, korejiešu un japāņu. Jums būs jāpārslēdzas uz iecienītāko tikai vietnes galvenās lapas augšējā labajā stūrī.

Ar piesaistītu tirdzniecību

Starp plankumiem, kas lietotājiem patīk platformā, ir tirdzniecība ar svirām. Tirdzniecība ar sviras efektu nozīmē, ka jūs pakļausities noteiktam kriptogrāfijas cenas pieaugumam vai samazinājumam, bez obligātajiem aktīviem.

  “Piesaistīšana” nozīmē vienkārši aizņemšanos no platformas, lai liktu vairāk. Piemēram, BaseFEX sniedz jums 100x sviru bitkoiniem un 20x uz augšu pārējām monētām.

Platforma neierobežos jūs tirdzniecību tikai ar bitcoin. Starp platformā tirgotajiem kriptos ietilpst:

 • Bitcoin (USD / USDT)
 • Bitcoin Cash
 • Eterijs
 • Binance monēta
 • Ripple
 • Litecoin

Nav KYC procedūras

BaseFEX saprot, ka daudziem nākotnes tirgotājiem patīk tirgoties platformā, kas nodrošina viņu privātuma saglabāšanu. BaseFEX pieprasīs tikai jūsu e-pasta adresi, vārdu un segvārdu, lai jūs varētu sākt tirdzniecību.

BaseFEX reģistrēšanās process

Uzņemiet pašbildes, skenējiet identifikācijas dokumentus – tās ir dažas no KYC birokrātijām, kuras BaseFEX vēlas novērst. Tātad lietotāji, kas pievienojas platformai, to var darīt anonīmi. Jums ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese, lai jūs varētu iegādāties bitcoīnus un sākt tirdzniecību platformā. Šeit ir vienkāršs reģistrēšanās process;

 • Kad esat vietnē BaseFEX, noklikšķiniet uz pogas “reģistrēties”, kas atrodas galvenās lapas augšējā labajā pusē.
 • Ievadiet savu e-pasta adresi, vārdu un segvārdu.
 • Pārskatiet noteikumus un noklikšķiniet uz pogas Reģistrēties.

Tirdzniecība ar BTC beztermiņa līgumiem ar BaseFEX

BaseFEX ir nākotnes tirdzniecības platforma, kas lietotājiem piedāvā tirdzniecības līgumus ar ļoti piesaistītiem gan bitkoīna, gan citu kriptogrāfiju tirgiem. Lietotājiem jāņem vērā, ka darījumi norēķinās vai nu BTC, vai USDT. Pirms sākt darbu, ieteicams katram tirgotājam pārzināt zemāk minētos noteikumus;

Mūžīgs līgums– tā ir vienošanās starp divām vienībām par kriptos pirkšanu / pārdošanu par iepriekš noteiktu cenu nākotnē.

Mūžīgs līgums– tas ir līgums, kas līdzīgs iepriekš apspriestajam nākotnes līgumam. Vienīgā atšķirība ir tā, ka viņiem nav noteikts derīguma termiņš.

Sākotnējā rezerve– tas ir minimālais bitcoīna daudzums, kas lietotājam jāiemaksā, lai atvērtu pozīciju.

Uzturēšanas rezerve– tas ir minimālais depozīts, kas lietotājam jāglabā, lai viņš saglabātu pozīciju.

Norēķinu cena– tā ir cena, par kuru norēķinās nākotnes līgums.

Atzīmēt cenu– likvidācijas un PNL aprēķināšanas nolūkos līgums ir atzīmēts par šo cenu.

Tirgus rīkojums – pēc tirgus rīkojuma izpildes rīkojums tiek izpildīts nekavējoties pēc tirgus likmes.

Ierobežot pasūtījumu– tas ir pasūtījuma veids, kas ļauj lietotājam noteikt minimālo vai maksimālo cenu, ar kuru jūs pirksiet vai pārdosiet. Pasūtījums tiek izpildīts, tiklīdz šis nosacījums ir izpildīts.

BaseFEX klientu atbalsts

Lai gan daudzas kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņas platformas cenšas piedāvāt ideālu klientu atbalsta pieredzi, tām daudzos veidos trūkst, piemēram, ierobežotu piekļuves kanālu, nereaģējošu un nedarbīgu atbalsta centru. Par laimi, BaseFEX ir izmantojusi savu klientu atbalsta programmu, lai nodrošinātu, ka uz visiem jautājumiem tiek ātri atbildēts.

Starp iespējām, ar kurām tirgotājs var sazināties, ir e-pasta atbalsts, čivināšana un pat tiešraides tērzēšana. Steidzamas problēmas gadījumā platformu LinkedIn kontā vienmēr ir kāds, kurš var atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Noslēgumā

Neskatoties uz to, ka ir jauns tirgus dalībnieks nākotnes darījumu nozarē, BaseFEX ir ieguvis milzīgu interesi gan no pieredzējušiem, gan no jauniem investoriem. Platforma ir viena no nedaudzajām, kas izmanto riska ģenerētas protokolu sistēmas, kas pasargā investorus no riska radīt milzīgus zaudējumus, kas pārsniedz viņu konta atlikumu.

 BaseFEX ir viena no nedaudzajām gaidāmajām tirdzniecības platformām, kas lietotājiem ļauj veikt anonīmus darījumus un tirgoties. Jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina uzņēmuma darbību, kā arī augstais pārredzamības līmenis, ko uzņēmums attēlo, ļauj lietotājiem veikt vienmērīgus un biežākus darījumus. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector