NANO monētas ceļvedis iesācējiem

Tikai dažu mēnešu laikā Nano (XRB) marķieris ir uzrādījis lielu progresu, salīdzinot ar daudziem citiem, kas ir iekļauti kriptonauda pasaulē. Nebūs nepareizi to teikt, tā ir marķiera pamatstruktūra, kas piesaista lietotājus un rada popularitātes pieaugumu un palielina ieguvumus.

Izpratne par Nano monētu

Nano monēta, kas lielākoties ir pazīstama kā RaiBlocks, ir Nano ir kriptonauda, ​​kas ir pazīstama ar savu zemo gaidāmību un uzticamību. Galu galā tas pats ir atkarīgs no gabala šķērsgriezuma dizaina, kas ir atšķirīgs un oriģināls, katram ierakstam ir sava blokķēde. Saskaņas pamatā ir izraudzītie pierādījumi par likmju (PoS) balsošanu.

Nano apkalpo savus klientus ar lielisku pielāgošanās spēju, papildus tiešajai apmaiņai arī bez maksas. Izdevumu neesamība ir iedomājama sistēmas prasīto nenozīmīgo aktīvu dēļ, ieskaitot nepieciešamību pēc augstas kontroles kalnrūpniecības iekārtām.

Kā norāda tās vietne un komandas dalībnieki, Nano līdz šim ir veicis vairāk nekā 4 miljonus apmaiņas vai darījumu. Ievērojami ievērības cienīgāks, ņemot vērā, ka neapgrieztais ieraksts ir tikai 1,7 GB.

Lasiet arī: Walton Chain (WTC) jēdziena izpratne

 • Sīkāka informācija par Nano monētu

Biržu saraksts, kur var iegādāties XRB – Bit-Z, Binance, RightBTC, OKEx, CoinFalcon, BitGrail, Kucoin un Mercatox. NANO var iegādāties, izmantojot skaidru naudu BitFlip biržā.

NANO var apmainīt pret tādām nozīmīgām kriptovalūtām kā – Ēteris, Binance Token, Tether USDT, Doge, Bitcoin un Fiat valūta.

Birka – XRB

NANO tika oficiāli pārveidots no RaiBlock 2018. gada 21. janvārī – oficiālais komandas paziņojums https://hackernoon.com/nano-rebrand-announcement-9101528a7b76

 •  Nano galvenās problēmas mēģina atrisināt

Mērogojamības problēma – lietotāji vienmēr ir noraizējušies par darījuma maksas pieaugumu

Enerģijas patēriņš – ar Bitcoin ieguvi enerģijas patēriņš ir ļoti augsts

Skaitļošanas jautājumi – Darījuma laika latentums, kas vidēji ir 164 minūtes.

 • Jāzina Nano token (XRB) fakti 

 1. Nano marķieris (XRB), kas pēc tam pazīstams kā RaiBlocks pirmo reizi tika izplatīti 2017. gada oktobrī.
 2. Ar jau maksimālo 133 248 290 XRB krājumu un to nevar iegūt.
 3. Ja vietne apgalvo, ka iegūst man XRB, būtībā viņi iegūst kādu citu kriptogrāfijas valūtu un pēc tam izmaksā lietotājam, izmantojot XRB.
 4. Kamēr komanda nepārtraukti cenšas sarakstam pievienot vairāk vārdu, pašlaik XRB var tirgot Kucoin, Bit-Z, Bitflip, Bitgraill un Mercatox.
 • Nano monēta Consensys

Pamatojoties uz kontu atlikumiem, kriptonauda komanda uzskata, ka ir lietderīgi piešķirt lielāku svaru to cilvēku balsojumam, kuriem ir lielāks līdzsvars, jo, ņemot vērā ievērojamāku līdzekļu daudzumu sistēmā, jau ir labāki iemesli būt godīgākiem: aizsargāt savus aktīvus.

NANO pārdēvēšana 

Tieši 2018. gada 21. janvārī RaiBlocks komanda paziņoja par sava produkta zīmola maiņu kā NANO, skaidri norādot, ka jānovērš neskaidrības nosaukuma izrunāšanā..

Kā komandai, zīmola maiņa nebija tā, kuru viņi pieņēma visvieglāk. Vēlams, lai sabiedrībā un komandas locekļa vidū būtu pieaudzis stiprinājums ar vārdu RaiBlock, zīmola maiņa bija grūts lēmums, bija svarīgi, lai tā paša priekšrocības un trūkumi tiktu uzskatīti par labiem..

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc komanda pārcēlās uz zīmolu, bija tāds, ka RaiBlock bija mazliet kumoss nosaukuma, un dažādi cilvēki to izrunā citādi.

Nano priekšrocības lietotājiem 

Neapšaubāmi Nano bloku režģa struktūra to pašu individualizē no citas konformistiskās blokķēdes, ko izmanto citi kriptovalūtas. Katram kontam ir konta ķēdes blokķēde, kas kalpo kā darījumu un bilances vēsture, konta ķēdē var veikt atjauninājumus tikai konta īpašnieks.

Vienkārši sakot, atjauninājumi nav vienlaicīgi un ātri, ņemot vērā asprātīgo apmaiņu. Tā kā ieraksti ir jāiekļauj ieraksta pilnīgākajā versijā, aktīvu pārvietošanai ir vajadzīgas divas apmaiņas, nevis viena. Sūtītājam jāsastāv no sūtījuma apmaiņas, kamēr kolekcionāram jāpabeidz pieņemošā apmaiņa.

Kāpēc lietot Nano?

 • Nodevu trūkums – kā mēs zinām, Nano darbojas ar vieglu protokolu, tāpēc lādiņu trūkums
 • Mērogojamība – izmantojot datu kopu logaritmus, izmantojot kokveidīgas struktūras; neapšaubāmi darījumi ir ārkārtīgi daudzpusīgi
 • Tūlītēji pirkumi – lai gan darījumi tiek apstrādāti atdarināšanas veidā, mums ir jāpievieno sarakstam, ka visi darījumi, kas tiek veikti, tiek pārvaldīti neatkarīgi, katram no tiem iekļaujot UDP paketi, kas palīdz izvairīties no bloka lieluma problēmām.

Kā Nano ir atjauninājums pār esošajām kriptovalūtām?

Neapšaubāmi Bitcoin ir viena no populārākajām kriptovalūtām, par kurām mēs zinām, tomēr Nano joprojām ir ievērojama priekšrocība salīdzinājumā ar to pašu attiecībā uz darījuma laiku. Kā mēs zinām, vienkāršam Bitcoin darījumam ir vajadzīgas apstrādes stundas, jo vidējais bloka apstrādes laiks ir desmit minūtes, un darījumam ir jābūt bloka robežās. Bloki ir jāizrok, un lielākoties gadās, ka, pirms darījumu var uzskatīt par pabeigtu, ir jāpievieno vairāki bloki. Tā kā Nano, katra atsevišķa darbība ir bloks, kas nozīmē, ka tīkls var nekavējoties apstrādāt šo bloku / darījumu.

Arī izmantojot PoS, uzbrucējam būtu nepieciešami vismaz 50% balsstiesību, kas nozīmē, ka viņiem būtu nepieciešami vairāk nekā 50% XRB žetonu. Tas nozīmē, ka šis process galu galā būtu diezgan dārgs, un tas pats tiktu skaitīts arī kā nesaprātīgs lēmums.

Neaizmirstiet, ka deleģētā PoS sistēma ļauj strādāt ar minimālu enerģijas patēriņu, kas nozīmē, ka pilnus mezglus var palaist, izmantojot mazu jaudu un neizmantojot dārgu aparatūru.

Kā nopirkt Nano monētu (XRB) & kur uzglabāt?

XRB iegāde, izmantojot fiat valūtu, nav iespējama, tāpēc ir svarīgi, lai viena piekļuve citai valūtai, piemēram, Bitcoin vai Ethereum, izmantojot Coinbase vai vairāk, un pēc tam tirgotu to pašu XRB, izmantojot kādu no dažādām biržām, piemēram, Kucoin.

 • Nano maki 

Nano maki ir viegli pieejami, un tos var lejupielādēt no oficiālās vietnes. Viņiem ir tiešsaistes elektroniskais maks, oficiālās iOS un Android lietojumprogrammas, kā arī darba zonas klients, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko..

 • Virsgrāmatas aparatūras maks 

Var izmantot NANO kriptovalūtu turēšanai.

Kas ir Nano monētas ceļvedī?

 • 2018. gadā, kā jau minēts sarakstā, komanda plāno izstrādāt vieglu maku. Pievienojiet arī ķēdes atzarošanu, lai samazinātu ķēdes lielumu.
 • Ienākošā vecuma Nano komanda plāno sazināties ar lielāku cilvēku skaitu, kuriem nav banku, un vēlas viņiem apliecināt, ka saņemtie maksājumi tiks nodrošināti viņu apmaiņas punktā.
 • Kļūstot par interneta standartu, kuru kontrolē daudzveidīga cilvēku grupa no dažādām jomām, nevis viena vai neliela grupa.
 • Komanda plāno pievienot IPv6 multiraidi darījumu apraidei, lai ikviens, kurš vēlas, varētu redzēt paziņojumu par darījumu.
 • Komanda vēlas redzēt, ka XRB pieņem pašreizējos maksājumu nodrošinātājus tāpat kā viņi ir lietojuši fiat valūtu.
 • Noteikti šajā sarakstā ir arī vairāku vārdu pievienošana apmaiņas sarakstam un bloķēšanas pieredzes uzlabošana.
 • Pārbaudes stadijā ir mobilie maki iPhone un Android ierīcēm.

Tendence par Nano XRB cenu 

Nano, kas pārstāvēts kā XRB dažādās biržās, Nano bija stabils, drīzāk būtu precīzāks statisks ar zemāko ātrumu kopš sākuma.

Faktiski tas bija 2017. gada otrajā pusē, kad mēs varējām pamanīt jebkuru cenu kāpumu. 12. decembrī tas sasniedza augstāko līmeni USD 4,02, un kopš tā laika tas pats turpina pieaugt ar visu laiku augstāko līmeni USD 33,14, pašlaik cenu diapazonā USD 15,08.

Produkta maiņu no RaiBlock uz Nano var uzskatīt par vienu no daudzajiem iemesliem, kāpēc tas pats ir pievērsis uzmanību. Faktiski, arvien pieaugot to cilvēku skaitam, kuri pieņem kriptovalūtas, pašreizējais Nano tirgus ierobežojums ir tuvu USD 2 009 943 844 USD.

Čārlijs Lī, Litecoin dibinātājs – apstiprina NANO monētu

Tā kā mēs visi zinām, ka kriptonauda komunālajā jomā joprojām ir jauna un maza, salīdzinot ar visām citām nozarēm, mēs varam atrast tehnoloģiju un finanšu pasauli. Tādējādi katram vārdam ir tikai daži aktīvi nosaukumi, un tam ir sava vērtība un ticamība. Tas pats notika nesen. Litecoin radītāju Čārliju Lī var ātri minēt kā vienu no retajiem, kurš tiek uzklausīts un sekots, kad runa ir par jaunu un gaidāmo kriptovalūtu izpratni un pieņemšanu..

Kā zina kriptogrāfijas pasaule, Čārlijs Lī vienmēr ir brīvi paudis interesi un bažas par dažādiem atjauninājumiem un jautājumiem kriptogrāfijas pasaulē. Šim marķierim, kas pazīstams kā Nano, Čarli Lī ir izmantojis čivināt, lai negaidīti satricinātu kriptogrāfijas tirgu.

Tas bija 28. februārī; Lī runāja par Nano monētu, vienlaikus novērtējot tās bloku režģu tehnoloģiju.

“Nesen apskatīju Nano valūtu,” Lī tvītoja. “Diezgan veikls. Katram kontam ir sava blokķēde. Tas koncentrējas uz ātriem un bezmaksas darījumiem ar maksājumiem. Cīņai pret surogātpastu tiek izmantots [likmes apliecinājums] dubultai tēriņu aizsardzībai un [darba pierādījums]. Izaicinājums ir saglabāt tā decentralizāciju. ”

Tieši tad vērtība, kas bija tik maza kā 13,56 USD uz plkst. 17:00 ceturtdienas austrumu daļā, sasniedza dedzinošu augstumu 17,19 USD. Tomēr tas vēl nebija viss, kā pēc tam, kad bija izgājis cauri tā paša rakstam. Čarli Lī izvirzīja dažus jautājumus Nano izstrādātāja komandai par tā darbības veidu uz Reddit pavediena, uz kuru atbildēja Nins vadošais izstrādātājs Kolins LeMahjē.

Mēs uzņemamies projektu 

Neapšaubāmi, tikai dažu mēnešu laikā Nano (XRB) marķieris ir uzrādījis lielu progresu, salīdzinot ar daudziem citiem, kas ir iekļauti kriptogrāfijas valūtā. Nebūs nepareizi to teikt, tā ir marķiera pamatstruktūra, kas piesaista lietotājus un izraisa popularitātes pieaugumu un palielina priekšrocības. “Tas, ka ir tikai kriptonauda, ​​izmantojot bloku režģi, tas pats ļauj tās lietotājiem veikt darījumus, nemaksājot jebkura maksa kalnračiem, arī tā uzreiz.

Turklāt ar vienkāršu mērķi aizstāt parastos koplietotās atmiņas datus Nano monētas mērķis ir iestatīt ziņojumu nodošanas modeli, kurā lietotājiem ir sava blokķēde, kas sinhronizējas tikai ar viņu primāro tīklu. Galu galā, ar visiem dažādajiem risinājumiem, ko pārstāv Nano, tas pats varētu kļūt par pirmo, kas aizstāj fiat valūtu ikdienas lietošanai.

Kāds ir jūsu viedoklis par NANO monētu? Paziņojiet mums savas domas komentāru sadaļā zemāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me