Kas ir Ethereum? – Pilnīgs Ethereum ceļvedis iesācējiem

Ethereum ir vēl viena kriptovalūtu pasaules pērle, kas ir kļuvusi ārkārtīgi populāra kopš tās dzimšanas 2015. gadā. Vai vēlaties zināt, kas ir Ethereum, visas Ethereum nepilnības, tad jūs esat īstajā vietā!

Kas ir Ethereum

Ethereum ir atvērta programmatūras platforma, kuras pamatā ir izplatīts publiskais blokķēdes tīkls. Izveidoja 2015. gadā Vitāliks Buterins, ideja Ethereum bija izveidot platformu decentralizētām un sadarbības lietojumprogrammām. Tā ir daudzfunkcionāla platforma ar savu valūtu. Šīs kriptovalūtas galvenā iezīme ir viedie līgumi.

Viedie līgumi būtībā ir skripti vai datora kodi, kurus ikviens var izveidot un pēc tam augšupielādēt Blockchain. Uzglabājot publiskajā virsgrāmatā, tas padara darījumus drošus, ja nav starpnieka prasību. Ethereum ir arī savs marķieris Ether, kas darbojas līdzīgi kā Bitcoin, nozīmē, ka jūs to varat pirkt un pārdot.

Kāpēc Ethereum ir svarīgs?

Ar Bitcoin ieviešanu cilvēki uzskatīja, ka tā blokķēdi var izmantot arī citās dzīves jomās. Tomēr Bitcoin dizains kalpo valūtas mērķim, kas ierobežo tā lietošanu. Savā ziņā tas noveda pie Ethereum parādīšanās. Buterīns izveidoja šo kriptonauda ar plānu blockchain sistēma kas var atvieglot decentralizētas lietojumprogrammas.

Ethereum tajā ir ierakstīta programmēšanas valoda, kas ļauj cilvēkiem to pielāgot atbilstoši viņu īpašajām prasībām. Visas jaunās lietojumprogrammas, kas tiek izveidotas šajā platformā, ir balstītas uz tās viedajiem līgumiem.

Īsāk sakot, Ethereum ļauj veikt visu veidu funkcijas pārredzami un uzticami, bez centrālās iestādes vai uzticamas trešās puses vajadzības.

Kādu problēmu atrisina Ethereum?

Lielākā daļa no mums ikdienā nodarbojas ar trešajām pusēm, dažreiz pat nemanot. Piemēram, vienkāršā kafijas iegādē ir iesaistīts starpnieks, ņemot vērā, ka jūsu kredītkaršu kompānija reģistrē jūsu pirkumu.

Starpnieki parasti ir uzticamās puses, kur pircēji un pārdevēji var vai neuzticas viens otram, kas veiksmīgi veic darījumu. Ethereum tīkls būtībā dod iespēju diviem cilvēkiem vai organizācijas pārskaitījuma vērtība, tas varētu būt digitāls aktīvs vai nauda droši un droši, neprasot starpnieku, piemēram, PayPal vai banku.

Viedie Eethereum līgumi nosaka līguma noteikumus, kā arī soda sankcijas, vienlaikus palīdzot jums apmainīties ar visu, kam ir vērtība bez konfliktiem un pārredzamā vidē.

Pašreizējās Ethereum tirgus tendences

Tikai trīs gadus veca kriptonauda Ethereum brauc par cenu 900 USD tajā laikā ar tirgus maksimālo robežu 88 202 687 601 USD. Tā ir bijusi populāra platforma, uz kuras balstīt lietojumprogrammas, tik daudz, ka tajā jau ir izveidotas vairāk nekā 1000 decentralizētas lietotnes.


Parasti cena ēteris virzās tendencēs ar bitcoin un pēdējos mēnešos tas ir redzējis dažus kāpumus un kritumus. 2017. gada sākumā ēterim bija cenu kāpums, un tā beigās tā cena turpināja pieaugt 300 USD.

Ethereum ir kļuvis par vēlamāko izvēli naudas un aktīvu pārskaitīšanā. Turklāt šī digitālās valūtas platforma ir arvien vairāk pieņemta, kas nākotnē vēl vairāk palielinās tās cenas.

Ethereum plusi un mīnusi

Eethereum uzmanības centrā ir darboties kā platformai, kurā var veidot un palaist decentralizētas lietojumprogrammas.

Daži būtiski Ethereum tīkla plusi ir:

  • Izstrādātāju atbalsts – Šīs platformas izstrādes komanda ir ārkārtīgi efektīva un stabila, kas aktīvi strādā pie jaunām tehnoloģijām. Pastāvīgi tiek mēģināts uzlabot tā blokķēdes drošību, mērogojamību, funkcionalitāti un drošību.
  • Viegli izmantot – Ethereum blokķēdes ERC20 marķieri ir viegli un vienkārši izveidot. Tas ir arī ātri, taču, lai sasniegtu savus rezultātus, jums ir jābūt pamata tehniskajām zināšanām par marķieru programmu.
  • Izmantojiet Ethereum blokķēdi – Veidojot lietojumprogrammu Ethereum, jums nav nepieciešams izveidot vai uzturēt savu blokķēdi, jūs varat vienkārši palaist Ethereum blokķēdē.
  • Ietaupiet savus resursus – Ļaujot Ethereum blokķēdei pārvaldīt savu darbu, izmantojot šo sinhronizāciju, jūs ietaupāt pūles, laiku un naudu. Šajā tīklā var darboties pat vissarežģītākie līgumi.
  • ICO izveide ir vienkārša un ātra – Ethereum ir atvieglojis ātrāku ICO projektu uzsākšanu. Detalizētu instrukciju kopums, lai sāktu SIO, ir pieejams tās vietnē.

Tam ir arī savi mīnusi:

  • Nav pietiekami efektīva – Būdams platforma, Ethereum nevar būt tikpat efektīvs kā citi blokķēdes, kas ir veidotas kā kriptonauda. Ethereum būtībā cenšas būt a viedo līgumu ģenerators, superdators un grāmata vairākiem lietotājiem. Tas, protams, nodrošina elastību, bet tajā pašā laikā tas kļūst mazāk optimizēts vienam lietošanas gadījumam.
  • Tehniskas kļūmes – Ethereum viedie līgumi ir pakļauti kļūdām un kļūdām, kas var izrādīties katastrofālas jebkuram biznesam. Turklāt blokķēdes decentralizētā rakstura dēļ nav centrāla vadības punkta, kurā būtu problēma.
  • Gāzes maksa – Lietojot Ether, katru reizi, kad tiek veikts darījums ar jūsu pilnvaru, Ethereum tīklā tiek ieturēta noteikta maksa, lai to bagātinātu. Būtībā tas ir ētera veids, kā pabeigt darījumus. Sākotnēji šī maksa var nebūt liela, bet vēlāk, kad jūsu bizness palielinās, maksa palielināsies, un jums ir jāmaksā rēķins no jūsu peļņas.

Kā darbojas Ethereum?

Tāpat kā bitcoin blockchain struktūra, Ethereum dalās ar visu darījumu vēsturi. Katrs šī tīkla mezgls saglabā vēstures kopiju, kas ir katra viedā līguma jaunākais stāvoklis.

Tīkls izseko visu lietojumprogrammu, kas ietver viedā līguma kodu, lietotāju bilanci un glabāšanas vietu, pašreizējo informāciju par katru lietojumprogrammu Ethereum.

Kas attiecas uz viedajiem līgumiem, valūta vai aktīvs tiek ievietots programmā, kurā tā darbosies ar kodu. Šie līgumi automātiski noteiks, vai aktīvs ir jānodod citai personai vai jāatmaksā tā sākotnējam uzrādītājam. Visu šo laiku decentralizētā virsgrāmata blokķēde glabās un atkārtos dokumentu, nodrošinot tam drošību un pārredzamību.

Vai jums ir vairāk jautājumu par ethereum, blockchain vai viedajiem līgumiem? Paziņojiet mums komentāros zemāk, mēs tos iekļausim mūsu nākamajā zināšanu bāzes rakstā.

Abonējiet ikdienas ziņu atjauninājumus par bitcoin un citām kriptovalūtām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector