Izpratne par Walton Chain (WTC) koncepciju

IoT jeb lietu internets rada pavisam jaunu ekosistēmu, un Walton Chain ir saistīts ar IoT ar Blockchain, lai radītu jaunu digitālo laikmetu. Akronīms apzīmējumam Wisdom Alters Label Trade Organization and Network, Walton Chain būtībā apvieno RFID tehnoloģiju ar blokķēdi, lai izveidotu piegādes ķēžu pārvaldības sistēmu.

RFID tehnoloģiju 20. gadsimtā izgudroja zinātnieks Čārlijs Voltons, kuram ir liela loma plašā lietojumprogrammu klāstā, piemēram, to var izmantot identifikācijai, mobilajiem maksājumiem, mazumtirdzniecībai un jebkuram citam..

Kas ir Voltona ķēde (WTC)?

2016. gadā izstrādātāji no Dienvidkorejas un Ķīnas apvienoja spēkus, lai palaistu Walton Chain vai WTC. Šī projekta nosaukums ir RFID izgudrotājs, un tā mērķis ir uzlabot piegādes ķēdes efektivitāti, izstrādājot novatorisku vadības sistēmu.

Loģistikas sistēma ir sarežģīta, un tajā ir iesaistītas dažādas puses, kas biznesam apgrūtina koordināciju savā starpā, kas pieder tai pašai vertikālei, sistēmai augot. WTC pārvalda piegādes ķēdi, apvienojot RFID tehnoloģijas ar blokķēdi ar mērķi izveidot uzticamu un pārredzamu biznesa ekosistēmu.

Voltona ķēdes (WTC) ICO

Kad Walton Chain ICO tika palaists, ir izlaisti apmēram 100 miljoni monētu par cenu 1ETH = 680 WTC ~ 0,001471 ETH. No kopējām monētām pašlaik tiek piegādāti 70 miljoni monētu, un atlikušās tiks iegūtas gadu gaitā, lai gan monētas vairs netiks izveidotas.

Šīs monētas galvenokārt tiek izmantotas apakšu ķēžu izlaišanai, aktīvu apmaiņas, dividenžu procentu, decentralizētas apmaiņas un dalītas balsošanas un pārvaldības sistēmas izlaišanai. Pašlaik WTC kopējais tirgus ierobežojums ir USD 442 560 134 USD ar vērtību 17,77 USD.

Kur pirkt / pārdot Walton monētu

Runājot par WTC tirdzniecību, pirkšanu vai pārdošanu, tas ir ārkārtīgi viegli, jo monēta ir iekļauta vairākās kriptovalūtu biržās, ieskaitot dažus lielus vārdus, t.i. Binance, Kucoin, OKEx, Coinnest, HitBTC, Coinlink, COSS, Coinrail un Allcoin.

Valtona ķēdes apakšķēdes

Walton ekosistēmā Walton Chain ir vecākā ķēde, kas pārvalda apakšķēdes, izseko darījumus un izpilda viedos līgumus. Apakšķēdes WTC var izveidot ikviens, izmantojot Walton Chain tehnoloģiju, kurai ir savi marķieri.  

Katra no šīm ķēdēm ir vērsta uz konkrētām nozarēm un pat var izvēlēties konsensa algoritmu, kas atšķiras no vecāku ķēdes.

Daži ieguvumi no apakšķēdes atdalīšanas no WTC tīkla ir:


  • Pielāgota blokķēde, kas piemērota konkrētām biznesa vajadzībām
  • Nav savienojuma ar tīkla darbību vai vecāku ķēdes protokolu
  • Apakšķēdes jautājumi neapgrūtinās visu tīklu, jo lielākā daļa datu atrodas uzņēmuma apakšķēdē

Kā darbojas Voltona ķēde?

IoT pamatā integrē datus, kas savākti no ierīcēm, kuras iespējotas tīmeklī, apkārtējās vidēs, lai nosūtītu šos datus un rīkotos pēc tiem. IoT platformas ir tik spēcīgas, ka precīzi nosaka, kura informācija ir noderīga un kuru var ignorēt.

Tomēr, tā kā IoT ir centralizēts tīkls, ierīču savienošanai ir nepieciešams apstiprinājums. Šeit Walton Chain nāk ar pieeju, lai nodrošinātu decentralizētu piekļuvi, ieviešot Value Internet of Things (VIot).

Stiprās puses

  • Tam ir sava RFID mikroshēma, skeneri un izsekotāji
  • Monētas vērtība ir atkarīga no tās apakšķēžu skaita
  • Ļauj izsekot mazumtirdzniecības preces no sākuma līdz beigām
  • Ir reāls lietojums, kas palīdz palielināt uzņēmumu efektivitāti

Vājās puses

  • Žetonu īpašniekiem nav uzņēmuma akciju
  • Tās Masternode nopelna marķierus, kad marķieri tiek pārvietoti no apakšketēm uz galveno ķēdi, vai starp apakšķēdēm, kas nozīmē, ka zemāks masternode atgriežas

Spēcīga komanda

Walton Chain komandai ir liela pieredze piegādes ķēdē. Tās dibinātājs Xu Fangcheng ir arī dibinājis vīriešu apģērbu uzņēmumu, kura vērtība ir aptuveni 7 miljardi USD. Līdzdibinātājs Do Sanghyuk iepriekš ir strādājis par Korejas Standartizstrādājumu asociācijas direktoru.

Galvenais zinātnieks Kims Sukki ir arī komandas loceklis, kurš ir bijušais Samsung VP. Vēl viens šīs 40 cilvēku komandas loceklis Vei Dzandži, kurš ir blokķēdes inženieris ar darba pieredzi Qualcomm un Google.

Walton Chain ir vairāk nekā tikai piegādes ķēdes platforma, tā ir tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem izveidot savu apakšķēdi. Pašlaik tirgū populārs projekts Walton Chain var pārveidot uzņēmējdarbības telpu.

Kāds ir jūsu viedoklis par Voltona ķēdi? Paziņojiet mums savas domas un jautājumus zemāk komentāros.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector