Crypterium sāk CRPT Reward programmu, lai atzīmētu 3. gadadienu

Crypterium paaugstina CRPT uzkrājumu kontu gada procentu likmi līdz 21%, lai atalgotu jaunus lietotājus. Jaunuzņēmums lieliskā stilā atzīmē projekta trešo gadadienu ar ierobežotu akciju, kas paredzēta labklājības nodrošināšanai visiem jaunajiem klientiem. Visi jaunie klienti tagad var nopelnīt 21% APY CRPT noguldījumos

Kripterijs, viens no visstraujāk augošajiem kriptogrāfijas bankas risinājumiem ir paziņojis par mēneša ilgas CRPT atlīdzības programmas uzsākšanu, kas ir projekta trešās gadadienas svinības. Sākot ar 2020. gada 29. decembri, Crypterium tagad piedāvā jauniem lietotājiem 21% gada atdevi no visiem platformas krājkontā noguldītajiem līdzekļiem. Crypterim uzskata, ka šī programma lietotājiem piedāvā iespēju liecināt un izbaudīt kriptovalūtas augsto ienesīgumu, kaut arī ar nelielu vai nevajadzīgu risku uzņemties nevajadzīgu risku. 

Saskaņā ar izplatīto informāciju ieinteresētajiem lietotājiem ir jāatver tikai krājkonts un jāiemaksā CRPT, lai būtu iespēja izbaudīt augstu APY, kas, pēc Crypterium domām, ir divreiz lielāks par standarta tirgus likmi. Vēl jo vairāk, šī akcija investoriem piedāvā uzlabotus drošības pakalpojumus, jo platformas krājkonts ir aprīkots ar trīslāņu drošības arhitektūru, BitGo nodrošinātu apdrošināšanu un krāpšanas apkarošanas aizsardzību. Paziņojumā teikts:

“Saglabājiet CRPT žetonus savā krājkontā un nopelniet 21% gadā, kas divas reizes pārsniedz vidējo tirgus likmi. Zema riska stratēģija, kas palīdz palielināt procentu ienākumus, vienkārši atverot CRPT krājkontu, kas ir aizsargāts ar 3 slāņu drošību, krāpšanas apkarošanas protokolu un apdrošināts BitGo. ”

Visiem CRPT depozītiem būs ierobežota 2000 CRPT vienam lietotājam. Šī darbība ir derīga līdz 2021. gada 11. janvārim vai līdz tiek sasniegta kopējā depozīta summa 8 400 000 CRPT. Tomēr tas liek ieinteresētajiem dalībniekiem finansēt savus kontus CRPT pirms piedāvājuma termiņa beigām un gadu turēt līdzekļus platformā.

Kripterijs atskatās uz veiksmīgo CRPT ICO

Ir pagājuši jau 3 gadi, kopš Crypterium uzsāka ICO pūļa pārdošanu, lai finansētu savu misiju izstrādāt dzīvotspējīgus līdzekļus ikdienas lietošanai paredzētu digitālo līdzekļu izveidošanai. Saskaņā ar mērķi Crypterium izstrādāja CRPT kā lietderības marķieri, kas ir saderīgs ar plašu B2B un B2C produktu klāstu. Svarīgi, ka CRPT ir būtiska loma Crypterium ekosistēmas ekonomiskajā struktūrā, pat ja tās funkcionalitāte turpina paplašināties. Gūstot labumu no 2017. gada ICO mānijas, Crypterium izsniegta CRPT, izmantojot crowdsale kampaņu, plānots darboties no 2017. gada 31. oktobra līdz 2018. gada 6. janvārim, un tai izdevās piesaistīt 51,6 miljonus ASV dolāru, kaut arī cietais vāciņš bija 47 miljoni ASV dolāru.

Pēc CRPT ICO pabeigšanas Crypterium piesaistīja darījuma uzņēmumu, lai nodrošinātu finansēšanas procesa pārredzamību. Tāpat tā ieguva Amerikas juridiskās firmas Blockchain Law Group pakalpojumus, lai pārliecinātos, ka ICO kampaņa atbilst likumdošanas prasībām. Kā solīts ICO kampaņas laikā, Crypterium ir izstrādājis kriptogrāfijas banku produktu komplektu, kas tagad ir pieejams 45 miljoniem tirgotāju visā pasaulē, pateicoties partnerattiecībām ar izveidotajiem tradicionālajiem maksājumu tīkliem, piemēram, Visa.

Kripterijs uzplaukst 2020. gadā, neskatoties uz CRPT slikto cenu kāpumu

Tiek ziņots, ka Crypterium ekosistēma lepojas ar vairāk nekā 350 000 reģistrētiem lietotājiem. Lai gan tas pats par sevi nozīmē, ka kriptērijs ir veselīgs biznesa pasākums, tas neatspoguļojas CRPT cenu rādītājos, kam vajadzētu nostiprināt topošās platformas ekonomiku. Saskaņā ar Coingecko datiem, lai gan kriptogrāfijas tirgus ir galvenokārt uzplaucis 2020. gadā, pēdējos 12 mēnešos CRPT ir samazinājies par 30%.

Atzīmējot šo anomāliju, Crypterium paskaidroja, ka, neskatoties uz CRPT slikto darbību, ekosistēmai bija ļoti notikumiem bagāts un pozitīvs gads. Firma ir ieviesusi 15 jaunus produktus. Starp tiem ir Kripterija virtuālā vīzu karte, kas ir saderīgs ar Apple Pay. Turklāt tas modernizēja savus seifa pakalpojumus, pazeminot ierobežojumus, pievienojot atbalstu vairāk digitālajiem aktīviem un ieviešot AI paredzēšanas rīku. Pateicoties šo produktu panākumiem, tikai 2020. gadā platforma ir apstrādājusi darījumus vairāk nekā 100 miljonu eiro vērtībā. Kā gaidīts, Crypterium cer gūt labumu no šiem notikumiem, lai 2021. gadā paātrinātu izaugsmi:

“Mūsdienās kriptogrāfiju izmanto vairāk nekā 170 valstīs, kas ir pasaules vadošākais kriptogrāfijas jaunuzņēmums. Kopš izlaišanas 2018. gadā Crypterium ekosistēmā ir reģistrējušies vairāk nekā 350 000 klientu. Turpmākajos gados mēs plānojam piesaistīt vairāk nekā 5 miljonus lietotāju visā pasaulē. Konsekventi sekojot stratēģiskajam virzienam kā viss vienā fintech risinājums, lai netraucēti pārvaldītu digitālos aktīvus, mēs ļoti palielinājām savus ieņēmumus un pilnībā pabeidzām pamatproduktu izstrādi 2020. gadā un virzījāmies uz uzņēmējdarbības apjomu un sasniedzam pamatdarbības peļņu 2021. gadā. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me