Compound Token 101: Iepazīstieties ar Compound [COMP], DeFi lietotne, kas vētras laikā izmanto kriptogrāfisko pasauli

Pēdējās dienas kriptogrāfijas telpā valdīja decentralizēto finanšu aizdevumu protokols Compound’s COMP marķieris. COMP Token 21. jūnijā sasniedza visu laiku augstāko cenu 353 USD un joprojām ir augšupejošā tendencē. Kripto telpa sākās tikai ar vienu kriptovalūtu – Bitcoin. Bet ar laiku simtiem monētu ir ienākušas nozarē. Šajā rakstā mēs jums palīdzēsim, ja šī marķiera ifs un buts.

Ceļš uz slavu: KO, Compound Dethrones Maker

Savienojums DeFi telpā atrodas jau diezgan ilgu laiku. Tā pat tika reklamēta kā lielākā aizdevumu platforma DeFi telpā. Tomēr šī platforma vienmēr bija otrā, jo Maker tiek uzskatīts par DeFi seju. Maker bloķētā kopējā vērtība ir tik liela, ka tā jau ilgu laiku ir dominējusi DeFi telpā.

Ārā ar veco un iekšā ar jauno. Savienojums ir pārņēmis vētru telpā DeFi. Drīz pēc tam, kad tika izlaists pārvaldības COMP marķieris, šķiet, ka savienojums ir virs mēness, jo platforma praktiski izgāza Makeru.

COMP marķieris 101Avots

Savienojums DeFi telpā pastāv kopš 2018. gada oktobra. Tomēr platforma pat nebija tuvu 200 miljonu ASV dolāru bloķēšanai. Lietas izpaudās tik ātri, ka platforma pēdējās nedēļas laikā pārspēja savus, kā arī citus rekordus. Kopējā savienojumā fiksētā vērtība 2020. gada 14. jūnijā bija zemākā – 90,403 miljoni ASV dolāru.

Nepilnu 24 stundu laikā rādītāji turpināja pieaugt un turpinājās tajā pašā virzienā. Rakstīšanas laikā kopējā savienojumā fiksētā vērtība bija milzīgi 559,572 miljoni ASV dolāru.

COMP marķierisAvots

Savukārt Maker iepriekš ir bloķējis 764 miljonus ASV dolāru. Tomēr kredītplatformas sastādīšanas laikā kopumā bija bloķēti 478,825 miljoni ASV dolāru.

Augšējās DeFi platformās bloķētās kopējās vērtības atšķirības bija tik lielas, ka Maker iepriekš bija dominējis vairāk nekā pusē no visas DeFi telpas. Bet preses laikā Compound dominance bija 37,66 procenti.

Turklāt Compound apsteidza Makeru arī tirgus ierobežojuma ziņā. Rakstīšanas laikā Compound tirgus ierobežojums bija 3 620 446 079 USD, savukārt Maker tirgus ierobežojums bija tikai 520 244 537 USD. Šī milzīgā atšķirība liek saprast, ka Compound dominēšana turpināsies vēl kādu laiku.

Kas ir salikts [COMP] marķieris?

Compound ir decentralizēta finanšu [DeFi] platforma, kas ļauj tās lietotājiem nopelnīt procentus, kā arī aizņemties aktīvus pret ķīlu. Platformas jaunākais izlaidums COMP marķieris ļauj lietotājiem piedalīties tās pārvaldības procesā. Nesen šis pārvaldības marķieris tika izlaists tirdzniecībai. Zemāk ir ekrānuzņēmums, lai to labāk izprastu.


COMP marķierisAvots

Komandas video vietnē boksēšana lai labāk saprastu žetonu.

COMP žetona dzimšana

Vēl februārī, Compound paziņoja platforma ir gatava izvērst Compound management marķieri, kas tautā tiek dēvēts par COMP marķieri. Lai gan marķieris tika paziņots pirms dažiem mēnešiem, komanda nolēma aizdot aizdevuma platformas administrēšanu žetonu īpašniekiem no komandas. Šī mēneša sākumā aptauja “COMP izplatīšana lietotājiem” saņēma simtprocentīgu īkšķi no visiem marķieru īpašniekiem.

COMP marķierisAvots

Tikai pirms nedēļas saliktā komanda atklāja, ka COMP, kreditēšanas platformas pārvaldības marķieris COMP, tās lietotājiem bija pieejams. Drīz pēc paziņojuma COMP-ETH pāris saņēma patvērumu decentralizētajā apmaiņā, Atcelt atsaukšanu. Pirmajā dienā pāris reģistrēja vairāk nekā 2 miljonu ASV dolāru likviditāti. Rakstīšanas laikā reģistrēti aptuveni 2682 darījumi, un tirdzniecības apjoms bija 4 527 407 ASV dolāri.

Šie skaitļi turpina slīpties uz faktu, ka tokenam bija ražīgs sākums.

COMP marķieris Blazed The Trail

COMP marķiera izlaišana tomēr pagrieza galvu. Tomēr ievērojamais tā cenas pieaugums daudziem sagādāja darījumu. Marķiera jaunības dēļ ir iegūti gandrīz nulle datu par tā cenu pirmajā dienā. Tomēr saskaņā ar CoinMarketCap marķieris 2020. gada 17. jūnijā tirgojās ar USD 82,99 USD. Pēc tam marķiera cena bija vērojama kalnup ar ļoti vājiem izciļņiem..

COMP marķierisAvots

Turklāt marķējums trešajā pastāvēšanas dienā patiešām nokritās līdz zemākajam līmenim – 64,93 USD. Bet zemākais līmenis, šķiet, nebija ilgs, jo COMP marķieris 2020. gada 19. jūnijā pieauga līdz augstākajam līmenim – 234,46 USD, kas bija mazāk nekā 24 stundas. Raksta tapšanas brīdī marķieris bija visu laiku augstākais – 353,18 ASV dolāri – ar cenu par 71,64 procentiem pēdējo 24 stundu laikā.

Turklāt marķiera tirgus ierobežojums arī tika palielināts, jo tas šobrīd ir USD 904 598 784 apmērā, virzot to uz 19. vietu CoinMarketCap augšējā kriptovalūtu sarakstā..

Kas izraisīja šo nozīmīgo augšupejošo trajektoriju, jūs jautājat?

Vai Coinbase veicināja šo COMP marķiera cenu ralliju?

Sanfrancisko bāzētā Coinbase bija viena no pirmajām kriptovalūtas biržām, kas paziņoja par atbalstu comp marķierim. Apmaiņa izlaida emuāra ziņojumu, kurā tika paziņots, ka marķieris tiks palaists Coinbase Pro no 2020. gada 22. jūnija un tirdzniecības darbības sāksies nākamajā dienā. Apmaiņas laikā tika izveidots sistemātisks process, lai iekāptu jaunizdotajā marķierī.

Pirmdien, 22. jūnijā, mūsu COMP-USD un COMP-BTC pasūtījumu grāmatas nonāks tikai pārsūtīšanas režīmā, pieņemot COMP ienākošos pārsūtījumus atbalstītajos reģionos. Pasūtījumus nevar veikt vai aizpildīt. Pasūtījumu grāmatas būs tikai pārsūtīšanas režīmā vismaz 12 stundas. https://t.co/maPTOLdYiW

– Coinbase Pro (@CoinbasePro) 2020. gada 18. jūnijs

Coinbase nebija vienīgā birža, kas izrādīja interesi par šo jaunāko pārvaldības marķieri. Kriptogrāfijas valūtas maiņa FTX, kas tika izlaista tikai pagājušajā gadā, gāja soli uz priekšu un ne tikai uzskaitīja COMP, bet arī izvēra nākotnes tirdzniecību par marķieri. Tirdzniecības pāru, COMP / ETH un COMP / USDT, vidējā cena Poloniex, kā arī COMP / USD FTX US, kam seko COMP / USD FTX, tiks aprēķināta kā COMP indeksa cena biržā..

Pēc FTX, kā arī Coinbase paziņojuma marķiera cena pieauga par gandrīz 80 procentiem.

Vai jūs domājat, ka Compound COMP marķieris ir šeit, lai paliktu, vai tikai deviņu dienu brīnums?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector