Andreas Anotonopoulos kontrolsaraksts reālas kriptovalūtas atrašanai

Kripto tirgū pašlaik dzīvo tūkstošiem jaunu valūtu, tomēr to likumība joprojām nav skaidra. Ievērojams Bitcoin advokāts Andreas M. Antonopoulos kopīgoja video, kurā sīki aprakstīta kriptonauda.

‘Kriptovalūta ir mārketinga termins’

Andreas AntonopoulosAvots

Kriptovalūtu industrija ir piedzīvojusi vairāku jaunu monētu dzimšanu. Bitcoin, pirmā kriptonauda, ​​kas tiek nomesta tirgū. Gandrīz 12 gadus finanšu pasaulē Bitcoin joprojām ir augšgalā. Tomēr lielākā daļa citu kriptovalūtu ienāk tirgū, apgalvojot, ka tās izpilda Bitcoin trūkumus. Kaut arī daži apgalvo, ka piedāvā ātrākus darījumus, un daži citi, piemēram, Monero, piedāvā labāku privātumu. Saraksts turpinās, jo gandrīz visi šajā jomā ir skatījušies uz labāka Bitcoin izveidi.

Bitcoin evaņģēlists Andreas Antonopoulos publicēja video savā YouTube kanālā Bitcoin Q&A, ar nosaukumu ‘Kas padara valūtu par kriptonauda?’ Šajā video Antonopuls norādīja, ka nav likumīgi definēta jautājums „Kas ir kriptonauda?”

Kriptonauda ir pārtapusi par mārketinga terminu, kas liek domāt, ka jebkuru valūtu, kuras pamatā ir kriptogrāfija, noteiktas personas varētu saukt par kriptovalūtu. Tomēr tas tik tikko sniedz nekādu informāciju par kriptonauda atrašanās vietu un pat neatpazīst, vai kriptonauda ir interesanta.

Andreas Antonopoulos kontrolsaraksts kriptovalūtas identificēšanai

Lai pārvarētu grūtības identificēt kriptovalūtas ‘interesanto faktoru’, Antonopuls ir formulējis kontrolsarakstu. Šis kontrolsaraksts ir saraksts, kuru Bitcoin pedagogs arī ir mēģinājis popularizēt.

1. Kriptovalūtas ir decentralizētas

Kriptovalūtas ir decentralizētasKriptovalūtas ir decentralizētas

Decentralizācija ir viens no visbiežāk sastopamajiem terminiem, ar kuru jūs saskartos, ja esat bijis daļa no kriptogrāfijas kopienas. Pirmās kriptovalūtas izveides iemesls bija izvairīšanās no centralizētām blokādēm. Antonopuls savā sarakstā norādīja, ka kriptovalūtai jābūt pieejamai ikvienam bez atļaujas vai pārbaudes..

Antonopuls piebilda,

“Vai jebkurš atvērta interneta dators var vienkārši izveidot savienojumu ar tīklu un piedalīties tajā un piedalīties tīklā?”

Būtībā ikviens un jebkur var piederēt kriptovalūtām un nosūtīt tās ikvienam bez trešās puses vai starpnieka. 

2. Viņi ir bez robežām

Kriptovalūtām nav robežuKriptovalūtām nav robežu


Būt bez robežām ir bijis viens no faktoriem, ar kuru vajadzētu lepoties jebkurai kriptovalūtai. Sākot no maza mēroga līdz liela mēroga pārrobežu maksājumiem, valūtas kursu un valūtas maiņas starpnieku dēļ maksā pārmērīgi daudz naudas.

Sistēma, kurai ikviens var piekļūt no jebkuras pasaules daļas jebkurā brīdī, ir tā, kas padara kriptovalūtu patiesi bez robežas, iesaka Antonopuls..

3. Viņi ir neitrāli – nav neobjektivitātes!

Kriptovalūtas ir neitrālasKriptovalūtas ir neitrālas

Sistēma, kas nediskriminē darījumus, pamatojoties uz avotu-galamērķi, vērtību vai pat tās mērķi, tiek uzskatīta par neitrālu. Jebkura sistēma, kas veiktu darījumu, neņemot vērā informāciju, kas attiecas uz avotu, tiek klasificēta kā kriptonauda..

Lai iegūtu kriptonauda, ​​jums nav nepieciešama noteikta izcelsme, krāsa, kasta utt. Avots vienmēr ir publiskā atslēga!

4. Viņi ir nemaināmi – patiesība valda!

Kriptovalūtas nav maināmasKriptovalūtas nav maināmas

Valūtas nemainīguma lielums ir arī daļa no Bitcoin advokāta kontrolsaraksta. Izmantojot Bitcoin kā piemēru, Antonopuls ieteica, ka Bitcoin nemainīgums ir diezgan augsts. Atsaucoties uz to, ka dati Bitcoin blokķēdē pēc sešiem apstiprinājumiem kļūst nemainīgi. Tā kā apstiprinājumu skaits turpina pieaugt, darījumu mainīt būtu grūtāk, viņš piebilda.

Pēc apstiprināšanas datus par publisko blokķēdi nevar mainīt.

5. Publiski pārbaudāms

Kriptovalūtām ir publiska informācijaKriptovalūtām ir publiskā virsgrāmata

Pēdējais kritērijs sarakstā ir, ja valūta ir publiski pārbaudāma? Tas koncentrētos uz darījuma revīziju vai tīkla pārredzamību. Katrai kriptovalūtai ir publiski pieejama virsgrāmata, kas nodrošina tik nepieciešamo pārredzamību un ļauj izsekot darījumiem.

Publiskā blokķēdē, piemēram, Bitcoin, kāds var lasīt / rakstīt, bet neviens nevar neko mainīt šajā virsgrāmatā, tāpēc tas darbojas kā vienots patiesības avots visām darījuma pusēm.

Bitcoin ir standarta etalons

Bitcoin neapšaubāmi tiek uzskatīts par standartu visām kriptovalūtām, un Antonopuls atklāja savu tieksmi uz monētu, jo uzskata, ka tā atšķiras no pārējās. Tomēr Antonopuls ieteica, ka monētām, kas neatzīmē visas kategorijas šajā sarakstā, nevajadzētu noņemt etiķeti par kriptonauda, ​​jo daži citi varētu uzskatīt tās par interesantām. Neskatoties uz to, Bitcoin advokāts ieteica, ka monētas, kas neatbilst šiem kritērijiem, drīzāk ir “papildu jaunievedums”.

Viņš teica, ka viņš strādā pie slēgtas un kontrolētas sistēmas,

“Man tas drīzāk ir līdzīgs datu bāzei, un tas nav īpaši interesants tehnoloģijā un noteikti nav ļoti interesants politisko un sociālo aspektu dēļ.”

Katrai nozarei ir sava daļa izmantotāju, un kriptovalūtu industrijā to ir daudz. Kriptogrāfijas tirgus sastāv no 5000 altkoiniem, un lielākā daļa no tiem ir viltoti. Antonopulosa kontrolsarakstu var izmantot kā savu, lai izvairītos no viltotām un krāpnieciskām kriptovalūtām.

Paziņojiet mums, kas, jūsuprāt, padara kriptonauda?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector