Svaru Senāta uzklausīšanas 2. diena: kongress secina, ka Svari nav kriptonauda

reklāma Phemex

Šodienas Svaru Senāta sēde faktiski sākās ar bullish piezīmi attiecībā uz bitcoin. Pēc kongresmeņa teiktā Patriks Makhenijs,

“Pasaule, kuru Satoshi Nakamoto … bija iedomājies un ko būvē citi, ir neapturams spēks. Mums nevajadzētu mēģināt atturēt šo jauninājumu,

un valdības nevar apturēt šo jauninājumu, un tie, kas jau ir mēģinājuši, jau izgāzās. ”

Facebook Libra Senāta sēdes otrā diena bija vairāk vērsta uz atšķirību starp Svariem un tipisku kriptovalūtu, un atšķirībā no vakardienas daži kongrespersonas faktiski pieminēja bitcoin.

Kā jau bija gaidāms, Svaru izpilddirektora Deivida Markusa liecība bija īpaši apgrūtinoša ar Senatoru izvirzītajiem tehniskajiem jautājumiem un jautājumiem. Lai gan par šo jautājumu netika daudz runāts, daži likumdevēji izteica vakardienas sēdes jautājumus par Facebook datu noplūdes tieksmes un privātuma politikas kontiem.

Vai Svari ir kriptonauda?

Pēc katra viņam uzdotā sarežģītā jautājuma Deivids Markuss pastāvīgi laista ūdeni. Tā kā daži kongresmeņi ieradās, lai parādītu izpratni par tipisku kriptonauda un to, kā Svaru anatomija notiek nedaudz atšķirīgā dizainā, kongresmenis Gonzaless bija pirmais, kurš uzdeva jautājumu. Pēc Gonsalesa domām, visa Svaru ideja ir lieliska, taču centrālās pārvaldības ideja padara to atšķirīgu no tipiskas kriptovalūtas. Tas tikai uzdeva jautājumu

“Vai Svari ir decentralizēti vai pārvaldīti…”

Atbildot uz dilemmu, Deivids Markuss sāka rīkoties, lai skaidri pateiktu, ka, lai gan Svariem bija paredzēts atrasties tīklā, kurā nav atļauju, patiešām pastāv kāda veida centralizācija, jo katrai izveidotajai Svaru vienībai ir valūtas rezerves. . Pēc Markusa domām, tas bija paredzēts, lai Svari ievērotu noteikumus.

Turklāt, kad kongresmenis Gonzaless jautāja par informāciju starp Facebook un Svariem, Deivids apgalvoja, ka nekādi Svaru klientu finanšu dati netiks kopīgoti pat ar Facebook.

Sēdes gaitā kongresmenis Hollingsvorts nolēma veltīt apmēram 5 minūtes, lai apspriestu jautājumu, ar kuru Gonzaless kungs jau iepriekš runāja. Tomēr šoreiz Hollingsvorts kungs apgalvoja, ka Svari acīmredzamu iemeslu dēļ nav veidoti tīklā bez atļaujas. Arī jautājot, kā Svari atšķiras no kriptogrāfijas, piemēram, bitcoin.

Dāvids izmantoja divas pieejas, lai to izskaidrotu: pirmkārt, ka Svari bija stabila monēta, ko atbalstīja ASV dolārs, un, otrkārt, tai ir blokķēde, kas paredzēta ātrumam un mērogam.


Uzticības problēmas

Neilgi pēc tam, kad Deividam bija jārisina Svaru un tipiskas kriptovalūtas atšķiršanas jautājumi, tad radās jautājums par to, vai Svariem var uzticēties. Šoreiz likumdevēji apgalvoja, ka, lai gan Svari tika atzīti par Facebook meitasuzņēmumu, visticamāk, tie koplietos datus ar Facebook.

Atbildot uz šiem kurioziem, Deivids Markuss pārliecināja kongresu, ka starp meitasuzņēmumu un tā mātesuzņēmumu Facebook nekad nenotiks datu koplietošana. Sniedzot iemeslus, kāpēc jāuztic Svariem, Dāvids apgalvoja, ka viņi vēlas, lai Kalibra asociācija būtu veiksmīga, un ir apņēmies izpildīt visus šajā ziņā dotos solījumus.

Kalibra ir atkarīga no starpniekiem, atšķirībā no kriptogrāfijas

Atzīstot Bitcoin desmitgades pastāvēšanas ietekmi, kongresmene Emma pauda sabiedrības izrādītās bažas un bažas par to, cik daudz datu Facebook jau ir par tiem. Pēc Emmas teiktā, cilvēki jau tagad piesardzīgi uzticas Facebook savai naudai.

Tajā pašā laikā rep. Emma norādīja uz to, ka kriptogrāfija sākotnēji tika veidota naudas darījumu vienādranga modelim, kurā ne vienmēr ir iesaistīti starpnieki. Tomēr, ņemot vērā Bitcoin ieguldītāju kategorijas, kas, iespējams, ir tehnoloģiju giganti, kuriem ir daudz datu, Svariem nav daudz kriptovalūtas atribūtu, jo tā vietā, lai darbotos bez starpniekiem, Svari patiešām ir atkarīgi no viņiem.

Cīņa par valūtas pārākumu

Vienā no svarīgākajiem šodienas Svaru uzklausīšanas aspektiem kongresmenis Grīns uzdeva ļoti pārliecinošu jautājumu. Pēc viņa teiktā,

“Jūs zināt, ka pastāv konkurence par valūtas pārākumu … Dolārs ir mūsu valūta, ar kuru mēs ietekmējam pasaules ekonomiku … ietekme. Kā Svari ietekmētu dolāru? Vai mēs atsakāmies no pārākuma apmaiņā pret kriptonauda?

Deivids Markuss vienkārši atbildēja “Nē” un paskaidroja, ka Svari nav piedalījušies valūtu konkursā ar ASV dolāru vai citām valūtām.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector