Plašāka Blockchain tehnoloģijas izmantošana varētu dot labumu Āfrikai

reklāma Phemex

Salīdzinoši nesenā pieredze Ebolas uzliesmojumu ierobežošanā Āfrikā ļāva tās valstīm efektīvi ierobežot koronavīrusa izplatīšanos. Daudzas Āfrikas valstis ātri ir izmantojušas tādus efektīvus izsekošanas, izsekošanas un karantīnas pasākumus, kādu ASV un Eiropā nav bijis. Tomēr šī vīrusa ekonomiskā ietekme skar Āfrikas daļas citos netiešākos veidos. 

Pasaules Banka projektiem ka naudas pārvedumu vērtība uz Subsahāras Āfriku pandēmijas izraisītās globālās recesijas dēļ 2020. gadā samazināsies par aptuveni 9%. Reģionā, kur daudzas ģimenes ir atkarīgas no ārvalstu locekļu naudas pārskaitījumiem, kritums, iespējams, palielinās pārtikas nepietiekamību un nabadzību. 

Turklāt Pasaules Banka ir atklājusi, ka naudas pārskaitījumu nosūtīšana uz Subsahāras Āfriku 200 ASV dolāru vērtībā ir aptuveni 8,5% – starp dārgākajām pasaulē. Tomēr tas arī norāda, ka digitālo tehnoloģiju attīstība ir joma, kas var palīdzēt samazināt naudas pārvedumu izmaksas. Izmaksu samazināšana palīdzētu palielināt ārvalstu maksājumu vērtību, palīdzot kompensēt dažas krīzes COVID-19 negatīvās ekonomiskās sekas. 

Pārskaitījuma maksu pazemināšana, izmantojot Blockchain

Ņemot vērā zemās maksājumu sūtīšanas izmaksas, izmantojot blokķēdi, šķiet, ka tehnoloģijai varētu būt nozīmīga loma, samazinot pārskaitījumu izmaksas uz Subsahāras Āfriku. Tā ir viena no jomām, kurā blokķēdes izstrādes firma Jelurida ir identificējusi, kur blokķēde varētu būtiski mainīt Āfrikā dzīvojošo cilvēku dzīvi. 

Caur tās Āfrikas filiāli, Jelurida Africa DLT, uzņēmums sadarbojas ar vietējiem uzņēmumiem, lai palīdzētu viņiem ieviest savā bloku ķēdē balstītus risinājumus savos uzņēmumos. Jelurida pārvalda daudzpakāpju platformu Ardor, kurai ir novatoriska vecāku un bērnu ķēdes struktūra. Ikviens var izmantot Ardor, lai izveidotu savu bērnu ķēdi jebkuram lietošanas gadījumam. 

Bitswift ir viens no šādiem piemēriem. Tas darbojas pēdējos sešus gadus un 2017. gadā pieņēma lēmumu pārcelt savu blokķēdes arhitektūru uz Ardor. Bitswift ir uzņēmumu un tiešsaistes kopienas apvienojums, kas darbojas kopā, lai veicinātu veselīgu digitālo dzīvesveidu. Tā Bitswift.cash filiāle ļauj ikvienam piedalīties blokķēdē balstītā žetonu ekonomikā, nodrošinot lētus līdzekļus jebkurai divām pusēm, lai veiktu vērtību. Tas ir paredzēts, lai pievilinātu pat netehniskus lietotājus, kuri vēlas izmantot simbolisko tirgu priekšrocības, padarot to par efektīvu risinājumu problēmu ar augstām naudas pārvedumu izmaksām. 

Ilgtspējīgas enerģijas potenciāla atbrīvošana 

Blockchain piedāvā arī ievērojamu potenciālu citās jomās, ne tikai tīri maksājumi, kas varētu palīdzēt novatoriem, kuri vēlas atrisināt problēmas Āfrikas valstīs. Piemēram, daudzas Āfrikas valstis joprojām ir ļoti atkarīgas no fosilā kurināmā, kas var kavēt ieguldījumus atjaunojamos enerģijas avotos, saskaņā ar Apvienoto Nāciju Organizācija. Nigērija vien subsidē fosilā kurināmā ražošanu līdz pat 2,5 miljardiem ASV dolāru gadā. 

Tāpēc ir svarīgi novērst šķēršļus ilgtspējīgākiem enerģijas ražošanas veidiem. Izmantojot Šveices struktūru, Jelurida ir strādājis ar projektu, sadarbojoties ar Austrijas valdību un kura mērķis ir pārstrādāt siltumenerģiju. Projekta nosaukums ir “Karstā pilsēta,”Un tas izmanto spēlēšanu, lai piesaistītu izlietoto siltumu, ko var pārstrādāt atpakaļ enerģijas tīklā. Iedzīvotāji var tikt apbalvoti par viņu centieniem identificēt šos avotus, izmantojot uz blockchain balstītus marķierus, kas tiek nodrošināti, izmantojot platformu Ardor. Lai gan tā pašlaik darbojas Vīnē, šāda iniciatīva varētu būt vēl vērtīgāka tādā pilsētā kā Lagosa, kurā dzīvo apmēram septiņas reizes vairāk iedzīvotāju. Tas varētu samazināt atkarību no fosilā kurināmā, palīdzot ietaupīt izmaksas un arī apkarot klimata pārmaiņu sekas. 

Atbalsts jaunām inovācijām

Jelurida Africa atbalsta jaunas bloku ķēdes novatoru paaudzes attīstību, izmantojot Āfrikas Blockchain institūts. Institūts piedāvā vairākas nozares vadošās programmas, kas potenciālajiem izstrādātājiem palīdz izveidot blokķēdes akreditācijas datus. 

Jelurida nesen ir bijusi arī galvenā programmas dalībniece Āfrikas Blockchain izstrādātāju zvanu sērija, demonstrējot dažādas Ardor platformā veidotas lietojumprogrammas, tostarp Smart Voting Bot lietojumprogrammu un GiveSafely, drošu sistēmu labdarības ziedojumiem. 

Tik plašā un daudzveidīgā kontinentā kā Āfrika nevienam jautājumam nav vienota risinājuma. Tomēr blokķēdes tehnoloģija ir pietiekami daudzpusīga, lai risinātu daudzas īpašās problēmas, ar kurām saskaras Āfrikas valstis. Jelurida Africa liek uzsvaru uz izglītību un inovācijām, lai palīdzētu uzņēmumiem un uzņēmējiem izmantot blokķēdes patiesos ieguvumus. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me