Ķīna ievieš bankas līmeņa regulējumu, lai bloķētu ķēdi, taču tā nav gatava iekļaut kriptogrāfiju

reklāma Phemex

Ķīna ir bijusi plaši pazīstama ar savu novirzošo attieksmi pret kriptogrāfiju. Lai gan bija baumas, ka Ķīna pieņems kriptogrāfiju, kad Ķīna pieņems kriptogrāfijas likumu, tomēr realitāte nebūt nav patiesa. No otras puses, Ķīnas bloku ķēdes iniciatīvas liecina, ka tas banku līmeņa drošību rada blokķēdē un nopietni strādā pie blokķēdes regulēšanas. Šeit ir apskatīts Ķīnas dažādās blokķēdes iniciatīvas. 

Huangzhao izlaiž pirmo valdības blokķēdi

Nesenā notikumā Ķīnas austrumu pilsēta Hangžou ir pabeigta tās “Government Service Chain”, kas ir pirmā ar blokķēdi darbinātā valdības lietu pamatsistēma, uzbūve un izmēģinājuma brauciens. Iniciatīvu tehniski ir atbalstījis vietējais blokķēdes projekts Bytom. Sistēma piedāvā visaugstāko drošību ar Bystack one-mainchain + multi-sideechain arhitektūru un sākotnēji ir izveidojusi četrus blokķēdes mezglus.

Faktiski testa brauciens sākās maijā, un pēdējo sešu mēnešu laikā ir izveidoti vairāk nekā 3 miljoni bloku. Izveidotie bloki ir darbinājuši daudzus lietojumprogrammu scenārijus. 

Sistēmas uzbūve ir arī rādītājs, ka nākotnē būs neatkarīgas un kontrolējamas bloku ķēdes, kas atbalstīs vairākus valdības jautājumus un bloku ķēdes scenārijus. 

Ma Qianli, Bytom’s Bytack izpilddirektors, 

Atšķirībā no POC (Proof of Concept) produkta, valdības pakalpojumu ķēde tika izlaista pēc sešu mēnešu izmēģinājuma un izpētes darba, kas ļaus gūt panākumus ar blockchain plus valdības pakalpojumu modeli un kalpot cilvēkiem ar labāku e-pārvaldes pieredzi..

Iedzīvotājiem ir jāveic identitātes autentifikācija, lai veiktu darījumus ar varas iestādēm. Turpmāk identitātes informācija tiks sinhronizēta arī valdības dienesta ķēdē, lai iedzīvotāju identitātes informācijai varētu būt lielāks derīguma termiņš un plašāka piemērošanas joma. Turklāt tiks novērsta nepieciešamība atgriezties augšējo nodaļu starpā. Turklāt nākotnē, kad vairāk departamentu kļūst par ķēdes daļu, arvien vieglāk būs koordinēt valdības lietas departamentos, pilsētās un provincēs. 

Ķīnas Tautas Banka nosaka nozares standartus visā finanšu sektorā

Nacionālās tehniskās komitejas PBoC viceprezidents Yifei Fan nesen teica, ka bankas mērķis ir uzlabot jauno tehnoloģiju ieviešanu visā finanšu nozarē. Interesanti, ka sarakstā ir arī blokķēde. Daži no tiem ietver mākoņpakalpojumus un mākslīgo intelektu. 

“Finanšu nozarei vai nu trūkst standartu, vai arī tai ir jāatjaunina esošie standarti. Pašreizējie finanšu pakalpojumu noteikumi nav pietiekami skaidri un stingri, lai virzītu augstas kvalitātes attīstību nozarē. ” 

Viņš teica, 


Interesanti, ka paziņojums nāk pēc tam, kad valdība ir izveidojusi vēl divus citus nozares standartus. Viens visu jauno blokķēdes projektu reģistrēšanai un 11 fintech produktu kategorijas digitālajiem maksājumiem. 

Alibaba Ant Financial Working on Singapore Virtual Bank License

Alibaba Group Ant Financial, Ķīnas tiešsaistes maksājumu firma teica lai pieteiktos digitālās bankas licencei Singapūrā. Turklāt Singapūras Monetārā pārvalde izsniedz līdz piecām jaunām digitālās bankas licencēm. Tie ietver arī nebanku spēlētājus. Tas pilnvaros operatorus sniegt virkni finanšu pakalpojumu un ņemt noguldījumus no privātajiem klientiem ar pilnu digitālās bankas licenci. 

Turklāt noteikums ir lūdzis pretendentus iesniegt pieteikumus līdz 31. decembrim, pēc tam MAS plāno paziņot veiksmīgos pretendentus 2020. gada vidū. 

Paredzēts, ka tā izdos piecas virtuālās bankas licences, tostarp 2 virtuālās bankas licences un 3 virtuālās bankas licences. Tas ļaus Fintech uzņēmumiem pieņemt progresīvas tehnoloģijas un datu analīzi, lai sniegtu labākus banku pakalpojumus par salīdzinoši zemām izmaksām.

Šanhaja līdz vietējai kriptogrāfijas apmaiņai

Šanhajas amatpersonas ir gatavas pārbaudīt vietējās kriptogrāfijas apmaiņas. Turklāt Ķīnas vēršanās pret sociālo mediju platformu Weibo, aizliedzot publicēt jebkādus ierakstus, vienlaikus izmantojot “Blockchain and Crypto Trading”, ir pietiekams, lai domātu, ka noteiktība ap kriptogrāfiju Ķīnā nav tuvu un prasīs daudz laika.

Ne tikai šim izredžu sajaukumam ir vēl viens pagrieziens, citā gadījumā Ķīna plāno apbalvot savus karavīrus kriptos. Uz blokķēdes bāzes žetonus saņems karavīri, kuri apmācības laikā no skolotājiem gūs augstus novērtējumus. Turklāt karavīri var arī iegūt kriptogrāfijas atlīdzību, kad viņi izpilda noteiktus uzdevumus vai veicas savā jomā.

Ķīna var nacionalizēt ārpusbiržas galdus

Nesenā intervija kopā ar Lūku Martinu Primitīvās kriptogrāfijas dibinātājs Dovijs Vans minēja, ka ļoti iespējams, ka tuvākajā nākotnē visi likviditātes kanāli, tostarp ārpusbiržas galdi un biržas, tiek nacionalizēti. Viņa teica,

„Jau tuvākajā nākotnē pastāv iespēja, ka visi likviditātes kanāli, tostarp ārpusbiržas biržas un biržas, tiks nacionalizēti. Viņi (Ķīnas valdība) var ietekmēt likviditāti un dApps. ”

Turklāt notika diskusijas par digitālā Renminbi iespējamām priekšrocībām. Par to Wans komentēja, ka tas “ļoti centralizēs monetāro spēku atpakaļ PBoC”. Viņa arī pieminēja, ka tas palīdzēs ierobežot Ķīnas “ēnu bankas problēmu”, kuras vērtība ir 10 triljoni USD. Faktiski, lai gan digitālais RMB ir paredzēts tieši aizstāt Ķīnas fiat, tas novērsīs tradicionālās valūtas piedāvāto privātumu un tiks ierakstīts Ķīnas centralizētajā virsgrāmatā.

Stiprināt regulēšanu un kontroli, ierobežot kriptovalūtu tirdzniecību – PBOC Šanhajas birojs

Nesenā attīstībā Šanhajas finanšu stabilitātes kopīgais konferenču birojs un Ķīnas Tautas bankas Šanhajas galvenā mītne ir iecerējusi samazināt kriptogrāfijas tirdzniecību. Viņi aktīvi uzraudzīs virtuālo valūtu uzņēmējdarbību jurisdikcijā. Kad tas tiks atklāts, tas tiks nekavējoties iznīcināts, un tiks novērsts tas, ka tas notiks agri. Paziņojumā ir norādīts tālāk,

Kad tas tiks atklāts, tas tiks nekavējoties iznīcināts, un tiks novērsts tas, ka tas notiks agri. Investoriem vajadzētu būt uzmanīgiem, lai nesajauktu blokķēdes tehnoloģiju ar virtuālo valūtu. Virtuālās valūtas emisijas finansēšanā un tirdzniecībā pastāv vairāki riski, tostarp viltus aktīvu risks, uzņēmējdarbības neveiksmes risks, investīciju spekulāciju risks utt. Investoriem būtu jāuzlabo izpratne par risku novēršanu un jāuzmanās no apmānīšanas..

Turklāt, ja investori atklāj dažādas virtuālās valūtas uzņēmējdarbības formas un organizācijas vai personas, viņi var ziņot pārvaldes iestādēm. Pilsoņus, kurus tur aizdomās par noziegumu izdarīšanu, var nosūtīt sabiedrības drošībai.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector