Laušana: Robinhood izslēdz GME dolāru cenu pieauguma laikā, pieaug prasība pēc tiesas prāvas, jo ASV kongresmenes AOC pieprasa izmeklēšanu

reklāma Phemex

Robinhood, populārā tirdzniecības lietotne, ir paziņojusi par populāru Gamestop (GME) akciju svītrošanu pēc vakardienas tirdzniecības ierobežošanas, lai pārdotu tikai. Šis lēmums saņēma smagu pretreakciju no visiem, it īpaši kriptogrāfijas kopienas.

Tas, ko izdarīja RobinHood, ir patiesi pretīgi. Es ceru, ka cilvēki pamet šo lietotni baros un viņiem ir pietiekami daudz tiesas procesu, lai tos izslēgtu. USD AMC $ GME $ BB $ NAKD

– Frederiks Džozefs (@FredTJoseph) 2021. gada 28. janvāris

Tirdzniecības lietotne Robinhood vakar arī saskārās ar vairākiem pārtraukumiem, pateicoties cenu pieaugumam un lielam tirdzniecības apjomam uz vietas, kā arī spēcīgai īso pozīciju likvidācijai, vienā brīdī pārsniedzot 13 miljardus USD.

Brokeru lietotnes, piemēram, Robinhood, saskaras ar lieliem pārtraukumiem pēc tirdzniecības apjoma pieauguma, jo turpinās Reddit / Wall Street Bets tirdzniecības sāga. https://t.co/03gnvDK02K pic.twitter.com/5FrbIwsqGk

– CNBC (@ CNBC) 2021. gada 28. janvāris

Gamestop akcijas ir kļuvušas par pilsētas runu, kad tās cenu pieaugums vakar pārsniedza USD 300, ko lielā mērā virzīja Reddit grupas sienas ieliktņi, kas galu galā pārvērtās par mazumtirdzniecības un baņķieru tirdzniecības cīņu.

Nasdaq daudzus īsos pircējus izglāba, kad pārtrauca GME žetonu tirdzniecību, saucot to par manipulāciju sociālo mediju satraukuma dēļ. Robinhood sekoja komplektam un apturēja visus pirkšanas darījumus par spot un opcijām.

AOC un Teds Krūzs aicina veikt izmeklēšanu, lai bloķētu GME tirdzniecību

Robinhood ir nonācis karstajos ūdeņos, kas var novest pie tā slēgšanas, jo prasības par kriminālprocesu pret tirdzniecības lietotni ir piesaistījušas ASV kongresmenes Aleksandrijas Ocasio-Cortez uzmanību, kura aicināja izmeklēt tirdzniecības lietotni, lai bloķētu GME akciju tirdzniecību mazumtirdzniecības ieguldītāju cenas maksimumā, kamēr riska ieguldījumu fondi to joprojām var brīvi tirgot bez jebkādiem ierobežojumiem.

Tas ir nepieņemami.

Tagad mums ir jāzina vairāk par @RobinhoodAppLēmums bloķēt privātos ieguldītājus iegādāties akcijas, kamēr riska ieguldījumu fondi var brīvi tirgoties ar akcijām pēc saviem ieskatiem.


Kā Financial Services Cmte loceklis es vajadzības gadījumā atbalstīšu uzklausīšanu. https://t.co/4Qyrolgzyt

– Aleksandrija Okasio-Kortesa (@AOC) 2021. gada 28. janvāris

Kongresmene uzsvēra, ka izmeklēšana neaprobežosies tikai ar Robinhood un tā ietvers citas apmaiņas pēc līdzīgas prakses.

Pieprasījumus par iesaldēšanu nevajadzētu ierobežot tikai ar Robinhood.

Tas ir nopietns jautājums. Komitejas izmeklētājiem iespējamo izmeklēšanu laikā jāpārbauda visi mazumtirdzniecības pakalpojumi, kas iesaldē akciju pirkumus, īpaši tie, kas atļauj tirdzniecību, bet iesaldē pirkumus.

Kongresmenes aicinājums izmeklēt Robinhood un citas apmaiņas, kas vērstas uz GameStop tirdzniecības bloķēšanu, ir radījis arī ļoti retu brīdi, kad republikāņu senators Teds Krūzs vienojās ar AOC par Volstrītas vilkšanu, lai diktētu nosacījumus pār mazumtirgotājiem.

Pilnīgi piekrītu. &# 128071; https://t.co/rW38zfLYGh

– Teds Krūzs (@tedcruz) 2021. gada 28. janvāris

Robinhood piesaista smagu pretreakciju, vienlaikus aicinot uz decentralizāciju

Tirdzniecības lietotnes robinhood lēmums nebija piemērots daudziem, it īpaši kriptogrāfijas kopienai, kas iesakņojās Gamestop, lai likvidētu vairāk īsās pozīcijas. Tirdzniecības izslēgšana no tirgus un tās apturēšana arī izvirzīja prasības pēc decentralizētākas platformas, kur to virza nevis dažu augšdaļā esošu monopols..

YOLO – pasaule pieder jaunajam laikmetam .. ir laiks pielāgoties.

Kripto krājumi ir nākamā lieta 2020. – 2030 ?#GME $ YOLO $ SNM $ BTC $ Binance USD BNB $ BSC $ Blockchain

– SONM (@sonmdevelopment) 2021. gada 28. janvāris

Kriptogrāfijas kopiena pulcējās aiz GME, jo tai bija līdzīga pārliecība par banku saīsināšanu un jau aicināja uzņēmumu ieguldīt bitcoin un uzskaitīt savus krājumus kriptogrāfijas biržās, izmantojot tokenizāciju.

Daudzi uzskata, ka Volstrīta ir izmantojusi iebiedēšanas taktiku, jo viņi zaudē tirdzniecības spēli pret mazumtirgotājiem.

tas, ka turīgie dara visu iespējamo, lai piespiestu robinhood un citas lietotnes pārtraukt krājumu pirkšanu GME AMC utt., tikai parāda, ka viņiem ir bail no tā, uz ko mēs kopā esam spējīgi. Es darīšu visu iespējamo, lai turētu, cik ilgi vien varu

– Maikls Kovačs (@kovox) 2021. gada 28. janvāris

Visas acis tagad ir vērstas uz Gamestop, lai redzētu, ko viņi dara tālāk ar vairākām tirdzniecības platformām, lai apturētu akciju tirdzniecību, kā arī izņemtu no tām.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector