XRP.IO maka apskats | Funkcijas, plusi un mīnusi

XRP.io seifa apskats

Dažu pēdējo mēnešu laikā tika izlaisti jauni risinājumi, lai palīdzētu Ripple kopienai. Šajā rakstā mēs izveidosim pilnu XRP.io maku apskats, lai lietotāji par to uzzinātu vairāk. Mēs izskaidrosim, kas ir XRP.io, kā tas darbojas, un daudzas citas interesantas detaļas. 

XRP.io kļuva par vienu no visnoderīgākajiem veidiem, kā nosūtīt, saņemt un uzglabāt Ripple, kas ir viens no lielākajiem un populārākajiem kriptotipiem tirgū. Izlasot visu XRP.io maka pārskatu, jūs gūsiet labāku priekšstatu par tā darbību. 

XRP.io apskats: Maka pārskats

xrp.io

Šis ir viens no jaunākajiem un interesantākajiem XRP makiem tirgū. XRP īpašnieki laika gaitā ir gaidījuši dažādus veidus, kā rīkoties ar savām virtuālajām valūtām. Ar šo viegli lietojamo un lietotājam draudzīgo seifu XRP sūtīšana, tērēšana, uzglabāšana un saņemšana nekad nav bijusi tik vienkārša. 

Seifs tika palaists pagājušā gada beigās, un kopš tā laika tas ir pieaudzis. Mūsdienās viņi ir apstrādājuši vairāk nekā 122 300 darījumus, un ir izveidoti gandrīz 18 300 maki. Kopš tā izlaišanas ir apstrādāts vairāk nekā 346 676 623733 XRP.

Interfeiss šķiet ļoti draudzīgs lietotājam. Ieejot lietotnē, jūs redzēsit savu konts līdzsvars. Tas sniegs jums nepieciešamo informāciju par jūsu līdzekļiem. Tajā pašā laikā jums būs katra XRP cena gan eiro, gan ASV dolāros. Zem šīs cilnes jūs redzēsit populārāko novirzījumu sarakstu. Visbeidzot, jums būs vēsturiski XRP darījumi, izmantojot maku. 

XRP.io Wallet Review – lietotnes iekšienē

Tā kā tas ir jauns maks, jūs redzēsiet, ka darījumu nav (vēl). Tomēr tur ir jāparāda visi darījumi. Tas ļautu jums lieliski kontrolēt savus līdzekļus un to, kā jūs tos laika gaitā izmantojat.

Ir vērts pieminēt, ka viņi izmanto Ripple serveri, kas ļauj aizsargāt un atbalstīt visu ekosistēmu. Šie uzņēmumi, kas vada validatorus, laika gaitā palīdz tīklam kļūt decentralizētākam. Tādējādi XRP.io lietotājiem piedāvā ne tikai XRP pakalpojumus, bet arī aktīvi atbalsta Ripple. 

Seifā ir atbalsta sadaļa, kurā varēsiet tērzēt ar pārstāvi. Tas ir ļoti noderīgi, ņemot vērā, ka daudziem no mums var rasties daži jautājumi, pārvaldot savus līdzekļus. Ja mēs ilgu laiku esam bijuši kriptogrāfijas tirgū, iespējams, mēs esam piedzīvojuši novēlotus darījumus. 

Novirzīšanas sadaļa ir arī ļoti svarīga, lai veiktu šo XRP.io maka pārskatu. Patiešām, ir iespējams nosūtīt novirzīšanas saiti draugiem un ģimenei. Lietotāji, kuri kopīgo saiti, saņems 10% novirzīšanas bonusu. Tomēr tas nav pareizi izskaidrots, kuru prēmiju viņi saņems. Nav skaidrs, vai 10% bonuss attiecas uz saņemtajiem, nosūtītajiem vai turētajiem līdzekļiem. 

Daudzi uzņēmumi reklamē savus pakalpojumus, izmantojot novirzīšanas saites. Uzņēmumiem vienmēr ir ļoti noderīgi, ja iesaistīta sabiedrība izplata vārdu par piedāvātajiem pakalpojumiem. Šajā gadījumā vienīgais jautājums ir fakts, ka nav skaidrs, kuri būs saņemtie pabalsti.

Sūtiet un saņemiet līdzekļus, izmantojot vietni XRP.io

xrp.io

Lai nosūtītu līdzekļus, jums būs jāpievieno nedaudz naudas kontā (XRP). Kad tas būs izdarīts, varēsiet izvēlēties XRP mērķa adresi. Adrese ir gara rakstzīmju virkne, kas pieder jums vai citai personai. Aizpildot šo lodziņu, esiet piesardzīgs, lai nekļūdītos. Pat neliela kļūda pārsūtītu līdzekļus uz citu kontu.


Dažos gadījumos noderēs galamērķa tags, kas ir neobligāts lauks. Neaizmirstiet vienmēr lūgt lietotājam, kuram esat sūtījis līdzekļus, ja tas ir nepieciešams aizpildīt šo rūtiņu. Pēc tam jums būs iespēja pievienot nosūtāmā XRP daudzumu. Pēc šīs summas izvēles jūs redzēsiet tās vērtību USD un maksu, kas jums būs jāmaksā. Ja mēs vēlamies nosūtīt 100 XRP (25,52 USD), tā maksās 6 XRP. 

Lai saņemtu līdzekļus, process būs apgriezts no iepriekš aprakstītā. Jums būs jāiet uz lietojumprogrammas cilni “Saņemt”. Šajā sadaļā jums būs visa informācija par savu kontu. Tas ietver jūsu XRP adresi un galamērķa tagu, kas nepieciešams XRP saņemšanai. 

Šī ir informācija, kas jums būs jāsniedz sūtītājam. Ja esat atbildīgs par līdzekļu nosūtīšanu sev, esiet uzmanīgs, kopējot šos datus. Jums būs arī QR kods ar nepieciešamo informāciju par jūsu kontu. Ja vēlaties saņemt līdzekļus, citi lietotāji to var vienkārši noskenēt un nosūtīt jums XRP.

XRP darījumi parasti notiek ļoti ātri. Maksa ir arī ļoti zema, salīdzinot ar citām virtuālajām valūtām. Kaut arī Bitcoin (BTC) vai Litecoin (LTC) darījumu apstrāde prasa ilgu laiku, XRP pienāk tikai dažās sekundēs. XRP.io izmantošana būtu ļoti noderīga, ja vēlaties ietaupīt naudu, apstrādājot kriptogrāfijas darījumus. Noteikti nosūtiet XRP uz iepriekš minētajām adresēm un uz šo kriptogrāfijas maku. Ja sūtīsit Bitcoin vai kādu citu digitālu aktīvu, izņemot XRP, jūs nesaņemsit līdzekļus. Tas nozīmē, ka viņi var pazust uz visiem laikiem. 

Secinājums

Šajā XRP.io maka apskatā mēs centāmies jums parādīt, kuras ir šī XRP maka galvenās īpašības. Būtībā tie piedāvā ļoti ērti lietojamu un vienkāršu lietotāja pieredzi. Tas būs labs maks iesācējiem, kuri vēlas saprast, kā darbojas kriptogrāfijas tirgus. 

Lietojot lietotni, jūs sajutīsiet, ka tā ir ļoti vienkārša pieredze. Tomēr šī vienkāršība dod lietotājiem iespēju. Viņi zinās, ka var nosūtīt un saņemt līdzekļus neatkarīgi no atrašanās vietas. Turklāt XRP.io sniedz informāciju par samaksātajām maksām, kas mazinās nenoteiktību. 

Lai gan labākais, lai uzglabātu lielu daudzumu XRP, ir to izdarīt aparatūras maciņā, XRP.io palīdz jaunpienācējiem. Nākotnē būs interesanti redzēt jaunus šī uzņēmuma piedāvātos risinājumus un pakalpojumus. Tagad ir iespējams izbaudīt XRP kopienas augšanu un baudīšanu jaunos un augstas kvalitātes pakalpojumos. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector