WalletInvestor apskats: uz AI balstīts kriptovalūtas prognožu nodrošinātājs

Maks. Ieguldītājs

Kripto investori pamatoti koncentrējas uz tehniskajām prognozēm un mēģina atklāt, kā sevi pozicionēt. Šajās dienās šādi tehniskie rādītāji var justies kā dienu un atkal skatīties savu iecienīto filmu; galu galā jūs nogursiet un nogursiet. Tur patīk tehnisko prognožu sniedzēji Maks. Ieguldītājs solis, lai mainītu investoru attieksmi pret tehnisko analīzi un prognozēm.

WalletInvestor ir kaut kas par visu kriptovalūtu un citu publiski tirgoto aktīvu tehniskās analīzes centru. Šis pakalpojumu sniedzējs ir salīdzinoši jauns, taču visaugstākais spēkstats kriptovalūtu prognozēšanai. Atšķirībā no vairuma, WalletInvestor pamatā ir AI, lai iegūtu kvalitatīvas un precīzākas prognozes. Šeit ir detalizēts vietnes pārskats.

WalletInvestor: ko tas piedāvā?

Attiecībā uz kriptovalūtām nav labāka pakalpojuma nekā WalletInvestor. Izlaists 2017. gadā, un tas ir viens no vispopulārākajiem kriptovalūtas prognožu nodrošinātājiem, kuru pamatā ir AI. Pakalpojums gadu gaitā ir pieaudzis, pateicoties lieliskai prognozei. Kopš brīža, kad esat vērsis acis uz šo oāzi, jūs tiekat uzsvērts ar detalizētu prognozi, kurā redzamas lielākās kriptovalūtas un attiecīgās kriptogrāfijas apmaiņas.

WalletInvestor rada tiešu saikni starp mākslīgo intelektu un tehnisko analīzi, ļaujot investoriem un tirgotājiem piekļūt precīzai prognozēšanas informācijai. Izņemot prognozēšanu, WalletInvestor ir emuārs, kura nosaukums tūlīt ir “Žurnāls.”Šis emuārs piedāvā vērtīgu ieskatu un praktiskus padomus, kurus var izmantot, izmantojot vēlamo ieguldījumu stratēģiju, lai gūtu panākumus. Tāpat lietotāji var atrast jaunākās tirgus ziņas un atjauninājumus.

Iesācēju kriptovalūtu investori un tirgotāji noteikti novērtēs WalletInvestor; tas ir vienkārši un ērti lietojams. Ir daudz iesācējiem piemērotu elementu, kas ir īpaši noderīgi, lai novērstu haosu tehniskajā analīzē. Tikmēr pieredzējuši tirgotāji var novērtēt WalletInvestor spēju veikt uzlabotu analīzi un prognozēt. Ir pat iespējams pielāgot tehnisko analīzi un prognozēšanu atbilstoši tirdzniecības stratēģijai.

WalletInvestor: kriptovalūtas prognozēšana

Kriptovalūtas prognoze ir sava veida pamatprodukts, ko piedāvā WalletInvestor. Pakalpojums sniedz visaptverošas diagrammas un prognozes, kas sniedz daudz ieskatu, kas varētu sniegt ļoti nepieciešamo priekšrocību tirgū. Klienti var izmantot arī kriptogrāfijas valūtas konvertētāja funkciju, kas ļauj vieglāk noteikt, cik daudz no viena kriptogrāfijas ir līdzvērtīgs citam. Tādā veidā tirgotāji, gatavojoties tirdzniecībai, var izspiest sarežģītos vienādojumus.

WalletInvestor ir burtiski katra kriptovalūta, kas pašlaik tiek tirgota. Tā kā viss process ir balstīts uz AI, cilvēka kļūdu iespēja ir gandrīz izslēgta, kas nozīmē, ka tirgotājiem nav jāuztraucas par neobjektivitāti vai neinteresēšanos par mazāk zināmiem kriptotipiem. Platformā ir uzskaitīti arī gaidāmie monētu pārdošanas darījumi, lai ļautu agrīnajiem investoriem iekasēt naudu pirms kriptogrāfijas vērtības pieauguma, un tā iegāde kļūst dārga. Būtībā WalletInvestor palīdz sagatavot tirgotāju neatkarīgi no tā, kādas intereses viņiem ir viņu tirdzniecības stratēģijas pamatā.

Viņu prognoze par katru kriptovalūtu ir plaša un visaptveroša. Patiesībā WalletInvestor to precizitātes līmenis prognozēs ir aptuveni 70%, kas ir diezgan pārsteidzoši. Šeit izmantotais modelis ir tāds, par kuru būtu jāzina katram kriptovalūtas tirgotājam. Šī platforma dod tirgotājiem lielisku iespēju veikt labākus tirgotājus un ieguldījumus kriptos, nekā jebkad agrāk.

WalletInvestor parasti piedāvā 7 dienu, 24 stundu un 14 dienu prognozes. Attiecībā uz kriptovalūtām šī informācija tiek iegūta, pamatojoties uz modeli jebkur no 15 līdz 45 dienām. Lai atbalstītu prognozi, pakalpojumu sniedzējs iesniegs vēsturiskos datus un īsu informāciju, kas palīdzēs pamatot viņu prasību un izvirzīs lietu ikvienam, kurš vēlas pieņemt lēmumus, kas pamatojas uz šo prognozi. Tirgotājs var noregulēt datus uz 2 nedēļām, minūtēm minūtēm un viena gada prognozēm; tāpēc WalletInvestor ir noderīgs rīks gan spekulantiem, gan HODLers.

WalletInvestor: vērtības piedāvājums

Pat ja kriptovalūtas veido lielāko daļu WalletInvestor prognožu operāciju, tas nav vienīgais produkts platformā. WalletInvestor tika uzsākts, lai piesaistītu pieprasījumu pēc augstas kvalitātes, uzticamas kriptovalūtu tehniskās prognozes, taču tas ir paplašinājies, piedāvājot to pašu arī akcijām, Forex, fondiem, precēm un citām. Kā tāds, jebkuram ieguldītājam vai tirgotājam, kurš, iespējams, turēs rokas ne tikai kriptonauda, ​​ir daudz vairāk jānovērtē no šī pakalpojumu sniedzēja. Kvalitāte ir vislabākā.

WalletInvestor: konti

Lielākā daļa lietotāju izvēlas sākt darbu ar bezmaksas konts. Šī ir laba iespēja, jo tā piedāvā iespēju elastīgi pārbaudīt sniegto informāciju un integrēt savu vispārējo stratēģiju pirms jaunināšanas, lai iegūtu vairāk no šī AI balstītā prognožu nodrošinātāja. Šī standarta konta iegūšanas process ir vienkāršs. Turklāt šis ir vienīgais konts, kas jums var būt, nereģistrējoties WalletInvestor.

Standarta konts ļauj vairākas dienas nākotnē redzēt kriptovalūtu prognozes. Cenu prognozes laikā varat nokļūt no septiņām līdz 14 dienām. Lai cik pārsteidzoši tas izklausītos, tas nav nekas cits kā premium konts, kas nopietnajam tirgotājam un gudram investoram piedāvā ļoti daudz. Prēmiju konts piedāvā prēmiju par visu WalletInvestor piedāvāto.

Lai sniegtu priekšstatu par to, kā izskatās premium konts, pakalpojumu sniedzējs ļauj jums pielāgot prognozi atbilstoši jūsu specifikācijām. Tādā veidā jūs varat saņemt klienta prēmijas prognozi papildus standarta prognozēšanai. Tas ir lielisks piedāvājums, it īpaši ikvienam, kurš vēlas izmēģināt savas stratēģijas un uzlabot to, lai gūtu optimālus panākumus.

Papildus šim piedāvājumam WalletInvestor pievieno 7 dienu piemaksu prognozi un diagrammu modeļu atpazīšanu, kas ir priekšrocība ikvienam, kurš, iespējams, nav tik ātrs, lai tos identificētu. Īkšķi, ka Premium kontā ir arī Ad-free.

WalletInvestor apskats: Spriedums

Ikvienam, kurš vēlas paaugstināt savas kriptovalūtu tirdzniecības prasmes, vajadzētu meklēt WalletInvestor tālāk. Šajā platformā ir ne tikai labākais no visa; optimālā precizitāte tajā ietver arī labākos tehnoloģiskos sasniegumus analīzē. Turklāt tas ir lielisks līdzeklis pirmreizējiem tirgotājiem, kuri vēlas izvairīties no iesācēju kļūdām.

WalletInvestor priekšrocība ir tā vienkāršotā, tomēr visaptverošā tehniskās informācijas parādīšana; ir tikai daži skaitļi zaļā krāsā, bet citi – sarkanā krāsā. Pieejamā informācija ir tik precīza, cik var iegūt prognozēšana, kas dod lietotājam daudz vietas kājām, lai pieņemtu lēmumu, pamatojoties uz prognozēto prognozi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me