The Ultimate CoinPayments pārskats

Avots: Google Play

Mūsu CoinPayments pārskatā jūs uzzināsiet par tā piedāvātajām funkcijām, maksām, kā arī par platformas izmantošanu.

Par CoinPayments

CoinPayments ir 2013. gadā Kanādā dibināts uzņēmums, kas apstrādā maksājumus ar kriptovalūtām.

Ieviešot vairākus spraudņus, API un POS saskarnes, tie ļauj tirgotājiem pieņemt Bitcoin un vairāk nekā 600 altkoīnus kā samaksu par saviem produktiem un pakalpojumiem. Tās pārdevēju tīkls sastāv no 2 000 000 mazumtirgotājiem, kas ir izvietoti 182 valstīs visā pasaulē, padarot to par visplašāko tirgū esošo daudzkriptovalūtu platformu..

Tie arī integrē vairākus iepirkumu groza spraudņus, kurus izmanto e-komercijas veikali, tostarp Woo Commerce, PrestaShop, Opencart un Magento.

Papildus tam tiem ir arī PoS (tirdzniecības vietas) termināļi, lai pieņemtu personīgus maksājumus fiziskajos veikalos.

Platforma ir sasniegusi popularitāti veikalu īpašnieku vidū gan tiešsaistē, gan bezsaistē, kuri vēlas savā uzņēmumā pieņemt kriptogrāfiju kā maksājumu, bet dod priekšroku vienkāršot katra kriptogrāfijas pieņemšanas procesu atsevišķi.

Iespējas

CoinPayments ir neskaitāmas funkcijas maksājumu apstrādei:

 • Vairāku monētu seifs CoinPayments tiešsaistes maks ļauj lietotājiem uzglabāt un pārvaldīt vairāk nekā 600 monētu veidus.
 • Fiat apmetnes: Tirgotājiem no ASV vai Eiropas var būt, ka viņu fiat līdzdalība norēķinās tieši viņu saistītajos bankas kontos.
 • Tirdzniecības vieta (PoS): CoinPayments piedāvā ērti lietojamu saskarni, kuru var iekļaut jūsu veikalā vai uzņēmumā, lai pieņemtu personīgus maksājumus.
 • Iepirkumu groza spraudņi: CoinPayments ir spraudņi visiem populārajiem esošajiem tīmekļa ratiņiem.
 • GAP600 tūlītējās apstiprināšanas: Tiek atbalstīti tūlītēji GAP600 apstiprinājumi, kas Bitcoin maksājumus padara ātrākus.
 • Automātiskās monētu konvertēšanas: CoinPayments atbalsta funkciju, kas pārvērš dažas monētas savā starpā, tādējādi ietaupot maksu un nepatikšanas, veicot pašu apmaiņu..
 • $ PayByName: Šī funkcija ļauj tirgotājiem izveidot savu unikālo vārdu, kuru viņi var izmantot, lai pieņemtu monētas un fiat.
 • Velve: lietotājiem ir iespēja nostiprināt savas monētas, uzglabājot tās aukstā makā un nosakot laika periodu, kas nepieciešams, pirms tām var piekļūt tēriņiem.
 • Mobilās lietotnes: ir CoinPayments lietotnes, kas ir pieejamas iOS un Android ierīcēm, kas piedāvā ērtības un ērtu lietošanu, atrodoties ceļā.
 • CoinPayments ICO Marketplace: Ir pieejama ICO mitināšanas platforma, kas piedāvā maksājumu risinājumus, kas ietver arī darījuma sistēmu.
 • AirDrops: CoinPayments palīdz jauniem projektiem, kas vēlas jaunās monētas un žetonus nomest jauniem lietotājiem.

Maksas

CoinPayments apgalvo, ka tirgū ir viskonkurētspējīgākās cenas. Viņu maksas struktūra ir šāda:

 • Par ienākošajiem maksājumiem tiek iekasēta maksa 0,50%
 • Ienākošie maksājumi – ASAP / Nightly (līdzekļi tiek nosūtīti uz ārēju adresi) ir maksa 0,50% + monētas TX maksa
 • Komerciālajos depozītos (atzvanīšanas adreses, kas izveidotas ar to API) tiek iekasēta maksa 0,50%
 • Izņemšana: Monētas darījuma maksa (Tx).
 • Personīgie depozīti (adreses, kas norādītas jūsu maka lapā, vai depozītu adreses to API) ir bez maksas par pirmo 30 000 USD ikmēneša ekvivalentu, pēc tam tiek iekasēti 0,50%.
 • Reklāmguvumi: monētas TX maksa + konversijas partnera maksa

CoinPayments strīdi par uzlauzto vilni

CoinPayments 2017. gada jūnijā piedzīvoja tehnisku problēmu, kas radās, zaudējot lielu daudzumu Ripple lietotāju.

Uzņēmums paziņoja, ka tas notika viņu karstā maka kļūdas dēļ, kuru citi CoinPayments lietotāji izmantoja, lai izņemtu XRP, platformā veido citus kontus. No nenojaušoša lietotāja makiem tika paņemts milzīgs daudzums Ripple. No uzbrukuma tika saudzēti tikai tie, kas glabāja savas XRP monētas glabātuvēs.


“Mēs vēlamies visiem atgādināt, ka jebkura monēta, kas tiek glabāta ilgāku laiku, vienmēr ir jāglabā.” – CoinPayment pievienoja vienu no viņu piezīmēm.

Uzņēmums atzina šo problēmu un sāka strādāt pie problēmas novēršanas un atmaksāt visiem lietotājiem, kuri zaudēja savu XRP.

“Mēs esam pilnībā pārskatījuši savas sistēmas un pievienojuši papildu pārbaudes un aizsardzības pasākumus, lai pārliecinātos, ka nākotnē līdzīgas problēmas nerodas.”

Tika sniegti papildu paziņojumi, un pēc 6 mēnešiem kopš uzlaušanas, 2017. gada decembrī, uzņēmumam izdevās atmaksāt visiem skartajiem lietotājiem.

Kā lietot CoinPayments

Pēc ievadīšanas CoinPayments vietnē reģistrējieties kontam, izmantojot savu e-pasta ID un vārdu. Jūs saņemsiet e-pastu, kas būs jāapstiprina, un pēc tam jums jāpiesakās ar savu 2-FA autentifikācijas kodu.

Savā kontā varat izpētīt sadaļu Maks, izveidot savu $ PayByName vai izmantot citas funkcijas, kas pieejamas sadaļā Tirgotāja rīks..

CoinPayments pārskata secinājums

Ar to mēs noslēdzam mūsu CoinPayments pārskatu, un ir vērts pieminēt, ka tas ir maksājumu procesors par kriptogrāfiju, kas piedāvā daudzas funkcijas, kas ir noderīgas tirgotājiem, kuri vēlas paplašināt savas maksājumu iespējas.

Tās vienīgā vaina būtu drošības pārkāpums, kas tai radās 2017. gadā un kas daudziem lika neuzticēties dienestam un tā drošības ieviešanai.

Attēlu avots: Google Play

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector