ShapeShift Crypto Exchange apskats: vienkāršs, drošs un konkurētspējīgs

Kas ir ShapeShift?

ShapeShift ir kriptovalūtas apmaiņas platforma, kuras galvenā mītne atrodas Šveicē un kuru 2013. gadā izveidoja Ēriks Voorheess un piedāvā kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības iespējas.

Apmaiņa ir ideāli piemērota kriptovalūtu lietotājiem, kuri vēlas viegli mainīt savu kriptovalūtu ar citām monētām. Lai gan pakalpojums ļauj viegli veikt tirdzniecību ar kriptogrāfiju, pirmoreiz pircējiem nav atļauts iegādāties kriptogrāfijas ShapeShift ar valūtu Fiat.

ShapeShift piedāvā ļoti ērtu pakalpojumu, kas neprasa, lai lietotājs reģistrētos vai norādītu e-pasta adresi. Uzņēmums ir risinājis dažus jautājumus, jo bija ziņas par neapmierinātiem klientiem, kuri vai nu ir pazaudējuši savus aktīvus, vai arī kuriem ir iekasēta augsta darījumu maksa.

Iespējas

Platformas lietotāja saskarnē ir viegli orientēties, jo, lai veiktu tirdzniecību, jums vienkārši jāievada attiecīgā kriptogrāfijas adrese. Tā kā Shapeshift darījumi tiek izpildīti nekavējoties, kriptogrāfijas līdzekļi netiek turēti centralizētā biržā, bet tiek piegādāti tieši lietotājiem, izmantojot biržas depozīta adresi.

Shapeshift var izmantot no jebkuras vietas pasaulē, taču tam ir noteikti ierobežojumi darījumiem, lai gan Shapeshift ir atļauts izmantot augstākus depozīta limitus, ja izpildāt norādījumus, kas norādīti lodziņā “Konkrētā summa”..

Lai gan ShapeShift var piekļūt visā pasaulē, Amerikas Savienotajās Valstīs tirdzniecība platformā ir ierobežota dažos štatos normatīvo aktu dēļ.

ShapeShift arī ļauj lietotājiem to izmantot API izstrādāt pielāgotu programmatūru, kas var piekļūt viņu platformai un to izmantot.

ShapeShift drošība

Lai arī ShapeShift ir plaši izmantota platforma, drošības trūkums ir radījis zināmas bažas sabiedrībā. Kad lietotāji piekļūst platformai, nav drošības paroļu vai verifikācijas procedūru veidā.

Lai gan pastāv zināma priekšrocība, ka biržā nav kontu un karstu maku, tāpēc hakeriem nav ko reidot, šķiet, ka ir daudz jautājumu par to, kur līdzekļi tiek noguldīti ShapeShift, it īpaši, ja darījums neizdodas.

Kad depozīti ir veikti ShapeShift, jums ir jāuzticas viņu drošības protokolam, jo ​​viņi kontrolēs jūsu līdzekļus. Šis tūlītējās apmaiņas veids nozīmē, ka nav iesaistīta bezsaistes krātuve, tikai karsti maki.


Vēl 2016. gadā ShapeShift kļuva par uzlaušanas upuri, kurā divu nedēļu laikā tika nozagta kopējā summa 200 000 ASV dolāru apmērā. Pēc incidenta vietne nonāca bezsaistē un atjaunoja tās drošību.

Shapeshift izpilddirektors Ēriks Voorheess mēģināja piedāvāt skaidrojumu par notikušo. Datorurķēšana tika piešķirta kādam vārdā nenosauktam darbiniekam, kurš mēģināja atbrīvoties no Bitcoin maka līdzekļiem. Finansiālais kaitējums bija diezgan liels, lai gan ShapeShift apgalvo, ka uzbrukumā nav zaudēti klienta līdzekļi.

Uzņēmums nesen iegādājās galveno aparatūras maku KeepKey, kas pazīstams ar uzlabotām drošības funkcijām. Tas ir solis uz priekšu apmaiņai attiecībā uz privātuma un drošības standartiem.

ShapeShift tirdzniecības maksa

ShapeShift neiekasē maksu par saviem tirdzniecības pakalpojumiem. Tā vietā uzņēmums gūst peļņu, saņemot monētas kalnrača maksu, kas lietotājiem jāmaksā, veicot darījumus savā platformā..

Visiem darījumiem ir nepieciešama kalnraču maksa, kuru nosaka blokķēdes tīkls. Birža atbalsta vairāk nekā 50 kriptovalūtas. Zemāk ir saraksts ar dažām svarīgākajām monētām un to tirdzniecības maksām:

  • Maksa par Bitcoin Cash (BCH) kalnračiem: 0,0002 BCH
  • Bitcoin (BTC) kalnraču maksa: 0,0025 BTC
  • Dogecoin (DOGE) maksa par kalnračiem: 2.0 DOGE
  • Ētera kalnrača (ETH) maksa: 0,001 ETH
  • Ether Classic (ETC) maksa par kalnračiem: 0,01 ETC
  • Litecoin (LTC) maksa par kalnračiem: 0,001 LTC
  • Monero (XMR) maksa par kalnračiem: 0,02 XMR
  • Ripple (XRP) maksa par kalnračiem: 0,5 XRP
  • Maksa par kalnračiem Zcash (ZEC): 0,0001 ZEC

Tāpat kā fiat valūta, tā jāņem vērā piedāvātais valūtas kurss, jo “maiņai”, visticamāk, būs maržas maksa. Nav depozīta un izņemšanas maksas, un, ja pakalpojums darbojas pēc optimāliem darbības parametriem, tirdzniecība platformā šķiet tikpat vienkārša kā kriptonauda no viena maka uz citu..

Klientu atbalsts

Tāpat kā daudzas apmaiņas, viedokļi par tā klientu atbalstu dalās. Kad viss norit gludi, ir labas atsauksmes un sūdzības tiek atrisinātas ļoti ātri. Tad atkal, kad viss nav tik labi, uzņēmumam var būt ļoti grūti panākt atbildi. Tas var būt diezgan kairinošs, it īpaši, ja ir iesaistīta jūsu nauda.

ShapeShift

Vietnē nav kontaktu lapas, un nav norādīta adrese vai tālruņa numurs.

Spriedums

ShapeShift ir pievilcīga apmaiņa tiem, kas vēlas ātri nomainīt kriptogrāfijas ar citām digitālajām monētām. Tas var būt izdevīgi tiem, kas vēlas viegli dažādot savu portfeli, bet, no otras puses, pastāv zināmas bažas par drošību, un maksa var būt dārgāka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector