OKEx apskats: uzticamākā digitālo aktīvu birža

OKex vēsture

Avots: Wikipedia

OKEx ir kriptovalūtas birža, kas piedāvā fiat – kriptogrāfijas un kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības iespējas. Platforma ir OKCoin.com filiāle, Star Xu apmaiņas birža, kas atrodas Ķīnā. OKCoin pārtrauca nākotnes tirdzniecību 2017. gadā, un OKEx pārņēma šī pakalpojuma piedāvājumu.

The API nākotnes darījumu tirdzniecība tika ieviesta 2017. gada jūnijā. Attiecības starp abiem bijušā GDAX (tagad Coinbase Pro) un Coinbase spoguļiem, viena platforma ir paredzēta mazumtirdzniecības klientu apkalpošanai, bet otra ir veltīta pieredzējušiem tirgotājiem..

Uzņēmums tika dibināts 2014. gadā Ķīnā, taču, tāpat kā Binance, tas arī pārcēla savu biznesu uz Maltas salu.

Tirdzniecības platforma

OKEx ir viena no nedaudzajām kriptogrāfijas biržām, kas tirgotājiem piedāvā atsevišķu darbvirsmas platformu. Papildus tam OKEx platforma nodrošina vairāku monitoru atbalstu. Tas ļauj vairākas reizes dublēt visu izkārtojumu un ievietot to citā monitorā.

Saskarne ir profesionāli izstrādāta, un tajā ir dažādas tirdzniecības iespējas, kuras novērtēs pieredzējuši tirgotāji, taču iesācējiem tā var būt diezgan pārliecinoša.

OKCoin patentētā sistēma piedāvā diagrammas, kas ir daudz labākas nekā daudzi citi risinājumi. Pasūtījumu grāmata un lente atrodas lapas labajā pusē.

Kripto tirdzniecība

Jebkuras apmaiņas galvenais pakalpojums ir viņu kriptogrāfijas – kriptogrāfijas iespējas. OKEx piedāvā atbalstu dažādiem žetoniem un monētām četros galvenajos tirdzniecības pāros – BTC, ETH, BCH un USDT. “Izlase”Sadaļā lietotāji var sekot līdzi interesējošajiem marķieriem.

Dizains atkal ir vienkāršs, bet visaptverošs. Cilnes lodziņā ir iespēja pirkt un pārdot, kā arī zem tā ir attiecīgā informācija par cenu un apjomu. Galvenā tirdzniecības ekrāna labajā pusē tiek parādīta diagramma, kurā redzamas pēdējās cenas un pieprasījumi.


Avots: www.okex.com

Fiat uz žetonu

OKEx piedāvā salīdzinoši retu C2C tirdzniecības sistēmu, kas darbojas līdzīgi kā ārpusbiržas tirdzniecības pakalpojums. Atsevišķi OKEx lietotāji var veikt tirgotājus savā starpā, nosakot savas cenas drošā un uzraudzītā vidē. Izņemšana ir pieejama arī C2C tirgū, kas ir redzama galvenās galvenes “Fiat to Token” sarakstā.

Piekļūstot Fiat uz žetonu ekrānā kreisajā pusē tiks parādīts atbalstīto valūtu saraksts, kā arī cenu diagramma un labajā pusē ir opcijas Pirkt vai Pārdot par noteiktām cenām..

Virs cenām ir iespēja izvēlēties starp pārbaudītiem tirgotājiem vai individuāliem tirgotājiem.

Nākotnes tirdzniecība

OKEx prasa, lai visi potenciālie nākotnes tirgotāji izlasītu un piekristu tā īpašumtiesību lietotāja līgumam. Tas ir saistīts ar kriptovalūtas blakusproduktu tirgus relatīvo sarežģītību un augsto risku. Sviras izmantošana īsā laika posmā var radīt lielus ieguvumus un lielus zaudējumus, un OKEx vēlas pārliecināties, ka lietotāji saprot, kurā viņi iesaistīsies.

Nākotnes tirdzniecībai OKEx atbalsta astoņus kriptogrāfijas: BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, XRP, EOS un BTG.

Maksas

OKEx maksas ir vienas no zemākajām, kādas var atrast tirgū. Par jaunas pozīcijas atvēršanu un par darījuma slēgšanu netiek iekasēta maksa 0,03% apmērā. Salīdzinot ar vidējo aptuveni 0,20-0,25%, ko piedāvā lielākā daļa citu biržu, šī ir diezgan pieņemama cena. Tā vietā forex brokeri, kas piedāvā Bitcoin tirdzniecību, savas maksas iekļauj tikai starpībā.

Maksājuma metodes

Būdams tieši saistīts ar OKCoin, OKEx ļauj saviem lietotājiem veikt CNY pārskaitījumu uz pirmo un tirgoties modernākā biržā. Platforma pieņem arī kriptovalūtas pārskaitījumus BTC, ETH un LTC.

OKEx drošība

OKEx piedāvā divu faktoru autorizācijas mehānismu, ko var iestatīt konta reģistrācijas laikā, un OKEx sniedz detalizētas instrukcijas, kā nomainīt administratora paroles, taču netiek sniegta cita informācija par tā iekšējo drošību. Ņemot vērā biržas pastāvīgos atjauninājumus, norādot, kurām valstīm pašlaik ir aizliegta apmaiņa, tas ir diezgan pārsteidzoši.

2017. gada oktobrī tika uzlauzti daži OKEx konti. Apmaiņā tika paziņots, ka konti tika apdraudēti, jo upuri kļuva par pikšķerēšanas mēģinājumu upuri, un tas nebija saistīts ar OKEx drošības sistēmas kļūdu.

Platforma norāda, ka par pārkāpumiem ir atbildīgas nepareizi glabātas un iestatītas paroles, personālie datori, kas inficēti ar ļaunprātīgu programmatūru, vai lietotāji, kuri piesakās publiskos datoros, un “… citām platformām radās drošības problēmas, un lietotājs OKEx un citām platformām uzstādīja to pašu personisko paroli”.

OKB marķieris

OKB ir apmaiņas vietējais marķieris, un tas darbojas kā stimuls OKB platformā, kamēr uzņēmums uzlabo savu blokķēdi. Marķiera kopējais piedāvājums ir 1 miljards – 70 procenti no šīs summas tiek bloķēti -, un uzņēmums katru piektdienu OKB īpašniekiem izsniedz 50 procentus no pakalpojuma maksām nedēļā. Faktiskā sadalītā summa ir balstīta uz lietotāja OKB apjomu.

OKB ļauj OKEx tirgotājiem piekļūt noteiktām privilēģijām, piemēram, pakalpojumu maksas atlaidēm, līdzīgi kā Binance izmanto BNB.

“OKB darbosies kā pamata marķieris, lai ļautu globālajām bloku ķēdes komandām piedalīties globālas apmaiņas izveidē,” paziņoja uzņēmums.

Secinājums

Tirdzniecības platforma OKEx atbalsta plašu funkciju un tirdzniecības vietu klāstu, kas ir paredzēta progresīvākiem tirgotājiem. Kripto panta iesācējiem būs grūtāk pielāgoties platformai, taču viņi, visticamāk, atradīs kaut ko noderīgu vietnē OKEx.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector