Ledger Nano S apskats: lietas, kas jāzina pirms pasūtīšanas

virsgrāmata nano s

Virsgrāmatas maks ierīces ir aparatūras maki, kurus var izmantot jūsu kriptogrāfijas valūtas drošībai. Lielākā daļa no mums ir izauguši laikmetā, kad seifs ir mazs salokāms korpuss, ko izmanto skaidras naudas un nelielu plastmasas karšu, piemēram, debetkartes, kredītkartes utt., Turēšanai, taču kopš kriptovalūtas ieviešanas 2009. gadā un tās milzīgās izaugsmes ir nopietna pieprasījums pēc dažiem mehānismiem, lai nodrošinātu šo digitālo naudu. Ledger Wallet S ir izgudrots, lai apmierinātu šo pieprasījumu.

Tātad uznirstošais jautājums ir šāds:

Kas ir Ledger Wallet S un kāpēc mums tas ir vajadzīgs?

Ledger Nano S ir viens no populārākajiem aparatūras seifiem kriptogrāfijas glabāšanai. Seifs bija paredzēts daudzu kriptovalūtu glabāšanai un ar visaugstākajām drošības pazīmēm. Virsgrāmatu augstu novērtē investori, kuri vēlas droši turēt savus digitālos aktīvus, un tos nopērk entuziasti no vairāk nekā 160 valstīm.

pirkt virsgrāmatu nano s

Uzņēmums aiz virsgrāmatas

Virsgrāmatai, uzņēmumam, kas izveidoja šo maku, ir gadu pieredze blokķēdes lietotņu un kriptogrāfijas drošības risinājumu izstrādē. Uzņēmumam, kas dibināts 2014. gadā, ir biroji gan Sanfrancisko, gan Parīzē, un tajā strādā 130 izstrādātāju komanda.

Virsgrāmata ir specializējusies dažādu pakalpojumu un produktu izveidē, kriptovalūtas aktīvu drošībai gan uzņēmumiem, gan individuālai lietošanai. Uzņēmums četrās investīciju kārtās ir savācis vairāk nekā 85 miljonus ASV dolāru.

Lietotāja interfeiss

Lietotāja saskarne Ledger Nano S ir viegli lietojama un pārvietojama, un tam ir ļoti vienkāršs process. Mēs atradīsim iestatīšanas process vēlāk zemāk.

Pēc iestatīšanas jums būs jāizvēlas tapa, pēc kuras tiks ģenerēta 24 vārdu sēkla. Visa sākotnējā konfigurācija jāveic mazāk nekā 5 minūtēs.

Pēc tam jums būs jāpārlūko daudzas pieejamās lietotnes un jāinstalē tās, kas nepieciešamas jūsu digitālajām valūtām. Šīs lietotnes būs atbildīgas par palīdzību jums nosūtīt vai saņemt monētas. Lietotnes ir glīti izstrādātas, lai jūs varētu viegli redzēt, kā nosūtīt un saņemt darījumus, izveidot jaunus kontus, mainīt displeja iestatījumus un citas funkcijas.

A Ledger Live darbvirsmas programmatūra ir pieejams arī, ko var izmantot, lai ģenerētu Bitcoin adreses fonda darījumiem, apskatītu konta datus un valūtas kursu.

Ledger Nano S seifam ir iebūvēta saderība ar esošajiem seifiem, tāpēc neesat iestatījis visus seifus savām monētām. Bitgo, MyEtherWallet, Copay, MyCelium, Electrum ir daži no tiešsaistes makiem, kurus atbalsta virsgrāmata.

Atbalstītās monētas un žetoni

Ledger Nano S ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuri vēlas daudzveidīgu portfeli, jo tas atbalsta vairāk nekā 1000 digitālo aktīvu veidus. Sarakstā ir visas populārās monētas un daudzi eksotiski altkīni:

Bitcoin Litecoin Zcash Piesiet
Ethereum Domuzīme Dogecoin Zvaigžņu
Bitcoin Cash Monero IOTA Ethereum Classic
Ripple EOS Cardano ERC20 bāzes marķieri
Litecoin NEO TRON

Ledger Nano S iestatīšana un izmantošana

Lai sāktu iestatīšanu, ierīce jāpievieno datoram, izmantojot USB kabeli. Virsgrāmata atvērs un novirzīs jūs uz šo vietrādi URL: https://www.ledgerwallet.com/start/ledger-nano-s

Pirmkārt, jums būs jākonfigurē ierīces PIN kods. Nospiežot divas sānos esošās pogas, jūs varat pārvietoties iestatījumos uz augšu un uz leju, un, nospiežot abus uzreiz, jūs apstiprināt izvēli.

PIN jābūt vismaz četriem cipariem. Pēc tam tiks izveidota sākotnējā frāze ar 24 vārdiem. Kad esat pierakstījis katru vārdu, seifs lūgs pārbaudīt 4 no tiem, apstiprinot vārdus, kurus tas parāda.

Pēc tam parādīsies ziņojums “Jūsu ierīce tagad ir gatava”.

Lietotņu instalēšana

Tiem, kas vēlas izmantot pārlūku Chrome, ierīcē var instalēt vairākas lietotnes, lai pārvaldītu jūsu kriptogrāfijas. Virsgrāmatai ir savas Chrome lietotnes, kas paredzētas Bitcoin, Ethereum un Ripple.

Tomēr vispirms būs jāinstalē lietotne “Ledger Manager” un jāatceras, ka Ledger Nano S vienlaikus var atbalstīt piecas dažādas lietotnes. Noklikšķiniet uz zaļās lejupielādes pogas blakus valūtai, lai no pārvaldnieka izvēlētos lietotnes, kuras vēlaties instalēt.

Pēc Bitcoin lietotnes lejupielādes un instalēšanas palaidiet to un ievadiet nepieciešamo PIN, pēc kura varat izvēlēties izveidot Bitcoin adresi, ja jums tās vēl nav. Jūs varat izvēlēties mantoto vai Segwit adresi.

Ledger Nano S izslēgšana

Tā kā Ledger Nano S nedarbina akumulators, tas tiek automātiski izslēgts, kad to izslēdzat no datora vai maka.

Virsgrāmatas Nano S drošība

Visvairāk uzslavētie un vissvarīgākie virsgrāmatas aspekti ir tā drošības elementi.

Fiziskās pogas

Ierīcei var piekļūt, nospiežot divas fiziskas pogas, kas jāveic, apstiprinot maksājumu. Tas nozīmē, ka hakeri nevar apstiprināt darījumus.

PIN kods

Ledger Nano S maku nodrošina PIN kods, kuru lietotājs izvēlas iestatīšanas laikā. PIN kods nodrošina, ka, pazaudējot ierīci, neviens nevar piekļūt jūsu kriptogrāfijas līdzekļiem. Ja kāds tomēr saņem jūsu maku rokā un mēģina tam piekļūt, ierīce pēc trim nepareiziem mēģinājumiem pati izdzēsīs.

Pretviltojumu zīmogs

Kaste tiek piegādāta ar viltojumiem nepieejamu lenti ap iepakojumu. Ja šķiet, ka šī lente ir kaut kā mainīta, visticamāk, kāds ir sabojājis jūsu ierīci, pirms tā nonāca pie jums.

Bezsaistes krātuve

Kriptus, kas tiek glabāti tiešsaistes makos, hakeri var viegli atlasīt. Tomēr aparatūras seifos digitālās monētas tiek glabātas bezsaistē, kas nozīmē, ka tām nav nekāda savienojuma ar internetu, kas neļauj hakeriem vai jebkādai ļaunprātīgai programmatūrai pie tām nokļūt..

24 vārdu parole

Tiek ģenerēta 24 vārdu frāze, kas jāizmanto, ja vēlaties dublēt maku, ja to pazaudējāt vai sabojājāt..

Droša elementa mikroshēma

Seifā ir integrēta viedkartes mikroshēma, kurai ir drošs elements. Šīs ļoti drošās mikroshēmas iziet uz uzlabotu trešo personu veiktu novērtēšanas un sertifikācijas procesu.

Šāda veida pasākumus ir gandrīz neiespējami pārkāpt, un tie var mitināt lietojumprogrammas vai droši uzglabāt datus. Šīs mikroshēmas prasa milzīgu laiku un pūles, lai tās varētu uzlauzt.

pirkt virsgrāmatu nano s

Kur nopirkt Ledger Nano S

Ledger Nano S var iegādāties vietnē oficiālā virsgrāmatas vietne vai no pilnvarotām trešām personām, kas pārdod produktu (Amazon).

Ledger Nano S pašizmaksa

Pašlaik seifs tiek pārdots par cenu aptuveni 60 ASV dolāru ASV, atkarībā no mazumtirgotāja.

Lietotāja viedoklis

Lielākā daļa klientu atsauksmju liecina, ka Ledger Nano S ir izpildījis visas viņu cerības. Lietotāji ir ziņojuši par vienmērīgu lietotāja pieredzi, un viņiem par to nav sūdzību.

Priekšrocības un trūkumi

Ledger Nano S izmanto virkni drošības pasākumu, lai nodrošinātu kriptogrāfijas līdzekļu drošību. Lielākā virsgrāmatas seifa izmantošanas priekšrocība ir tā, ka, pazaudējot ierīci, atlikumu varat atgūt citā virsgrāmatas makā. Jums ir nepieciešama tikai šī 24 vārdu atkopšanas frāze, kuru nekad nevajadzētu atklāt nevienai citai personai.

Vēl viena liela priekšrocība, lietojot Ledger maku, ir tā, ka jūsu privātā atslēga nekad neatstās ierīci. Tas vienmēr paliek ierīces iekšpusē neatkarīgi no tā, vai izmantojat Ledger Nano S vai citus veidus, piemēram, Ledger Blue.

Ir lieliski, ka seifam ir saderība ar dažādiem seifiem un lietotnēm, kas vienlaikus var darboties ierīcē.

Liels mīnuss būtu tas, ka tam patiešām ir augstāka cenu zīme un ka tam trūkst iespēju pievienot pielāgotas ieejas frāzes. Arī seifs var nebūt piemērots tiem, kas aktīvi izmanto un kuriem pieder vairāki kriptogrāfijas maki, jo ierīcei ir maz vietas.

Tā kā katram kriptogrāfam ir jālejupielādē īpaša lietotne, visu to instalēšanai jums nebūs pietiekami daudz vietas, tāpēc, kad vēlaties izmantot jaunu, jums būs jāatinstalē lietotnes..

Pēdējās domas

Nevar noliegt, ka Ledger Nano S ir augstākais kriptogrāfijas aparatūras maks. Ja jūs ilgtermiņā vēlaties turēt kriptogrāfijas, tad tas ir jūsu naudas maks.

Attēlu avots: tokenclub.co

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me