Krakenas apskats | Nodevas, drošība, plusi un mīnusi

Kraken apmaiņas apskats

Kraken biržas pārskatā mēs iziesim dažas iezīmes un īpašības, kas padara šo biržu par vienu no populārākajām tirdzniecības vietām tirgū..

Mēs izskatīsim labākos pakalpojumus, ko viņi sniedz kā apmaiņu, runāsim par viņu cenām un maksām un redzēsim, kas tieši atšķir Kraken no citām kriptogrāfijas biržām. Daudzi cilvēki varētu sev jautāt: Vai Kraken ir drošībā? vai… Vai man vajadzētu ieguldīt kriptovalūtās, izmantojot Kraken? Tātad, jūs noteikti atradīsit atbildi zemāk.

Krakenas biržas pārskats

kraken-pārskats

Krakena ir kriptogrāfijas-kriptogrāfijas un fiat-kriptogrāfijas birža, kas darbojas kā tradicionālā birža, par maksu samērojot pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. Birža ir viena no populārākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, un tai ir viens no augstākajiem Bitcoin līdz eiro tirdzniecības apjomiem pasaulē.

Jesse Powell oficiāli dibināja 2011. gadā, Kraken tika izveidots kā atbilde uz Mt. Gox drošības pārkāpums. Tas bija viens no pirmajiem kriptogrāfijas valūtas maiņas gadījumiem, kas tika iekļauts Bloomberg terminālos, kā arī deva pārbaudāmu rezervju audita pierādījumu.

Platforma ir vairāk orientēta uz profesionāliem tirgotājiem, nodrošinot visaptverošu rīku komplektu, piemēram, detalizētu grafiku un rādītājus, kā arī kriptogrāfiskās tirdzniecības iespējas, piemēram, maržas tirdzniecību, ārpusbiržas tirdzniecību, tumšo baseinu tirdzniecību, nākotnes līgumus un iespējas. Tas ļauj tirgotājiem maksimizēt peļņu, pamatojoties uz tirgus svārstībām, izmantojot uzlabotas tirdzniecības stratēģijas.

SIDENOTE. Kriptogrāfijas tumšais baseins ir privāta tirdzniecības platforma, kas lietotājiem ļauj tirgoties, darījumus nepubliskojot. Tas ļauj galvenajiem spēlētājiem (pazīstami kā vaļi) pirkt / pārdot lielu daudzumu kriptogrāfijas, tieši neietekmējot kriptovalūtas tirgu un cenu.

Atbalstītās valūtas

Kraken piedāvā plašas tirdzniecības iespējas gan fiat, gan kriptogrāfijas pāros. Platforma kopumā atbalsta 50 kriptogrāfijas, ieskaitot Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) , Zvaigžņu lūmeni (XLM), Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), Dogecoin (DOGE), EOS (EOS), kā arī daudzi citi altkoīni.

Kraken lietotāji var veikt arī depozītus un naudas izņemšanu ar vairākām fiat valūtām, piemēram, CAD, EUR, GBP, JPY un USD.

Runājot par Ripple tirdzniecību, Kraken ir pieejami 4 fiat valūtu pāri un 1 kriptogrāfijas valūtu pāris:

 • USD / Ripple;
 • EUR / Ripple;
 • CAD / Ripple;
 • JPY / Ripple;
 • BTC / Ripple.
 • Vašingtona;
 • Ņujorka.

Likviditāte un tirdzniecības apjomi

Birža lepojas ar augstu likviditātes līmeni, kas savukārt ir izraisījis lielu tirdzniecības apjomu. Laba likviditāte ir būtiska apmaiņai, jo darījumi tiek finansēti daudz vieglāk un ātrāk.

Krakenas apskats Saskarne

kraken interfeiss

Kraken interfeiss ir sadalīts trīs veidnēs: Simple, Intermediate un Advanced. Tās tirdzniecības programmatūra tiek uzskatīta par vienu no vissarežģītākajām un visaptverošākajām nozarē, jo visās tās sadaļās ir iekļauts aizvien daudzveidīgāks tirdzniecības parametru kopums..

Lai gan tirdzniecības saskarne var šķist mazliet pārblīvēta ar visām tās funkcijām, tā ir lieliski piemērota pieredzējušiem tirgotājiem. Šī saskarne ir pieejama 13 krāsu shēmās, kuras lietotājs var mainīt tikai ar vienu klikšķi.

Cenu diagrammu var iestatīt, lai pārietu uz pilna izmēra ekrāna režīmu. Diagrammas labajā pusē ir pamata zīmēšanas rīki, Fibonacci pagarinājums un retracement rīki.

Pasūtījumu grāmatā jūs varat atrast pirkšanas un pārdošanas cenas, norādot zemāk tirdzniecības vēsturi un novērošanas sarakstu.

Lietotāji var arī mainīt parametrus, piemēram, slīdošos vidējos rādītājus un Bollingera joslas visiem diagrammu pārklājumiem, kā arī tirdzniecības rādītājus.

Maksājuma iespējas

Kraken atbalsta noguldīšanu un izņemšanu vairākos veidos: bankas pārskaitījumi, SEPA, SWIFT, pārskaitījumi un kriptonauda.

Krakenas maksa

Mūsu Kraken pārskatā atradīsit sīkāku informāciju par pārskaitījuma maksām, kas mainās atkarībā no darījuma izmaksām un kuras var pielāgot atbilstoši maksājumu pakalpojuma maksu struktūrai. Pašreizējās maksas ir:

 • EUR SEPA: depozīts (bezmaksas) / izņemšana (€ 0,09) – tikai EEZ valstīs;
 • USD bankas depozīts (USD 5 USD) / izņemšana (USD 5 USD) – tikai ASV;
 • EUR bankas pārskaitījums (€ 10) – tikai ārpus ASV;
 • USD bankas depozīts (USD 10 USD) / izņemšana (USD 60 USD) – tikai ārpus ASV;
 • JPY bankas depozīts (bezmaksas, depozīta minimums 5000 /) / izņemšana (¥ 20) – tikai Japānā;
 • CAD pārskaitījums (bezmaksas) / ELP izņemšana (maksa USD 10 USD, USD 25 000 USD dienā).

Gandrīz visi kriptogrāfijas depozīti ir bez maksas, taču par izņemšanu ir jāmaksā:

 • Bitcoin (XBT): izņemšana (0,001 BTC);
 • Ēteris (ETH): depozīts (neliela darījuma maksa, lai pārvietotu ETH uz Krakenas maku) / Izņemšana (0,005 ETH);
 • Ripple (XRP): izņemšana (0,02 XRP);
 • Litecoin (LTC): izņemšana (0,02 LTC);
 • Bitcoin Cash (BCH): izņemšana (0,001 BTC);
 • Piesaiste (USDT): izņemšana (5 USDT);

Tirdzniecības maksas

Krakenas maksa struktūra ir nedaudz sarežģītāka, ar ražotāja-ņēmēja sistēmu, kuras pamatā ir apjomi, kas aprēķināti 30 dienu tirdzniecības periodā. Maksa tiek iekasēta par katru veikto darījumu un ir sadalīta četrās kategorijās: tirdzniecība, stablecoin, dark pool un margin trading.

Ir svarīgi atzīmēt, ka to tumšais baseins ir pieejams tikai pārbaudītiem Pro kontiem, minimālais pasūtījumu lielums ir 11,5 XBT (~ 100 000 USD) un 375 ETH (~ 50 000 USD)..

Tirdzniecības maksas:

Kraken tirdzniecības maksas

Stablecoin maksas:

Kraken Stablecoin maksa

Tumšā baseina maksa:

Kraken Dark baseina maksa

Tirdzniecības starpības maksas:

maksas grafiki

Mūsu Krakenas apskats par Pārbaudes process

Tāpat kā visas pārējās lielākās kriptogrāfijas apmaiņas, arī Kraken ievēro gan AML (naudas atmazgāšanas novēršanas), gan KYC (pazīst savu klientu) noteikumus. Tas nozīmē, ka lietotājiem, kuri vēlas izmantot savu platformu, ir jāpārbauda savs konts, izmantojot personisko informāciju, piemēram, pilnu vārdu un adresi.

Platformā ir pieejami 5 lietotāju līmeņi, kas tiek diferencēti, pamatojoties uz dažādām viņu veiktajām darbībām. Katram līmenim ir dažādas priekšrocības.

0 līmenis ir sākuma līmenis katram kontam, kas ir apstiprināts pa e-pastu. 0. līmeņa konts var pārlūkot platformu, bet nevar veikt depozītus, izņemt naudu vai veikt tirdzniecību.

1 līmenis konti tiek pārbaudīti, izmantojot KYC un AML procedūras, sniedzot personas datus, piemēram, pilnu vārdu, dzimšanas datumu, valsti un tālruņa numuru. Šajos kontos var tirgoties ar kriptovalūtām, taču tiem nav atļauts tirgot fiat vai veikt izņemšanu un noguldījumus.

2. līmenis tiek sasniegts, norādot pilnu fizisko adresi, un ļauj lietotājiem iemaksāt vai izņemt līdz 2000 EUR nedēļā vai 10 000 EUR mēnesī. Turklāt tie ļauj lietotājiem tirgot gan fiat, gan kriptogrāfiju un izņemt līdz USD 10 000 nedēļā un USD 50 000 mēnesī.

3. līmenis kontos ir nepieciešams identitātes un adreses apliecinājums. Viņi atbrīvo noguldījumus un izmaksas, izmantojot Kanādas dolārus (CAD), palielinot izņemšanas limitus līdz 50 000 USD nedēļā un 200 000 USD mēnesī. Arī Fiat darījumi tiek palielināti līdz 25 000 USD nedēļā un 200 000 USD mēnesī.

4. līmenis ir augstākais pieejamais līmenis Krakenā un prasa padziļinātu identitātes pārbaudi, taču nodrošina piekļuvi visām platformas funkcijām. Lai saņemtu verifikāciju 4. līmeņa kontam, jums jāparaksta pieteikuma veidlapa un KYC dokumenti. Gan kriptogrāfijas, gan fiat darījumu ierobežojumi ir ievērojami palielināti.

Drošība

Ja jūs joprojām sev jautājat: vai Krakena ir droša? Tad jums jāzina, ka Kraken tiek uzskatīta par vienu no drošākajām kriptogrāfijas biržām nozarē. Platforma 95% no saviem kriptogrāfijas līdzekļiem uzglabā gaisa spraugas saldētavās, kas ir ģeogrāfiski izplatītas visā pasaulē..

Visa sensitīvā un personiskā lietotāja informācija tiek šifrēta un glabāta drošos serveros. Citi datu aizsardzības pasākumi ietver GSL un Master Key funkcijas.

Komanda arī izmanto 24/7 apmaiņas uzraudzību un pati domēna uzraudzību visām izejošajām un ienākošajām darbībām.

Kraken apsardzeblog.kraken.com

Lietotāju kontiem Kraken pieprasa, lai tie aktivizētu 2 faktoru autentifikāciju. Apmaiņā ir arī e-pasta apstiprinājums par izņemšanu, globālā iestatīšanas laika bloķēšana, detalizētas API atslēgu atļaujas, pielāgojams konta laiks un SSL šifrēšana vietnes trafikam..

Mūsu Kraken pārskatā jūs atradīsit, ka tas atbilst visām ASV politikām, lai zinātu savu klientu, lai novērstu krāpšanu un nelikumīgu finansējumu.

2017. gada maijā Krakens bija DDoS uzbrukuma upuris, kas lietotājiem neļāva pabeigt darījumus. Platforma nonāca tiešsaistē, lai atrisinātu problēmu un uzlabotu tās drošību. Neskatoties uz to, birža līdz šim faktiski nekad nav zaudējusi līdzekļus.

Krakena Klientu atbalsts Pārskatīšana

Kraken klientu atbalstsblog.kraken.com

Kraken nodrošina diennakts atbalstu pa e-pastu, un lietotāji var arī sazināties ar atbalsta komandu tieši, izmantojot savu tērzēšanas funkciju. Vietnē ir arī detalizēta FAQ lapa ar atbildēm uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par kontu, maksām un tirdzniecību.

Platformu var sasniegt arī tās sociālajos kontos Facebook, Twitter un Reddit, kur lietotāji var ātri saņemt atbildes uz viņu problēmām. Daudzas lietotāju sūdzības attiecas uz Kraken iekšējo biļešu sistēmu, kas dažkārt ir diezgan lēna.

Parasti Krakenas atbildes laiks ir 24 stundas, bet, ja ir lielāks apjoms, apmaiņai būs vajadzīgs zināms laiks, lai atbildētu.

Kraken Exchange Review: Spriedums

Mūsu Kraken kriptogrāfijas apmaiņas pārskata secinājums ir tāds, ka laba iemesla dēļ tā ir viena no vadošajām platformām savā nozarē. Tam ir augsta likviditāte, plaši kriptogrāfijas saraksti, konkurētspējīgas maksas un daudz uzlabotu tirdzniecības rīku un iespēju.

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2019. gada 20. septembrī un ir pilnībā atjaunināts, lai nodrošinātu satura pilnīgumu un patiesumu 2020. gada 14. decembrī..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me