Guarda maka apskats Funkcijas, drošība, plusi un mīnusi

Guarda maka apskats

Mūsdienās ir daudz kriptogrāfijas maku, no kuriem izvēlēties. Viens no šādiem seifiem, kas šajā nozarē ir izveidojis diezgan labu reputāciju, ir Guarda maks.

Šodienas pārskatā mēs padziļināti aplūkosim Guarda maka piedāvātās iespējas, drošību, kā arī plusus un mīnusus..

Guarda maka apraksts

Guarda ir daudzkriptogrāfijas valūtas seifs, kas sniedz pakalpojumus, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, lietotājiem, kuri vēlas uzglabāt, nosūtīt un saņemt digitālos aktīvus..

To 2017. gadā izveidoja uzņēmums Guardarian OÜ, kas reģistrēts Eiropas Savienībā. Uzņēmums ir licencēts Igaunijas FIU (Finanšu izlūkošanas vienībā), lai likumīgi sniegtu kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumus.

Līdz šim viņi ir izlaiduši aptuveni 10 dažādus produktus, ieskaitot seifus, bet arī apmaiņas, kriptogrāfisko maksājumu risinājumus, žetonu ģeneratorus un priekšapmaksas debetkartes.

Guarda maks ir viens no populārākajiem un pazīstamākajiem produktiem, jo ​​daudzpusības un drošības dēļ to ļoti izmanto kriptogrāfijas kopienā..

Atbalstītās valūtas un valstis

Izmantojot Guarda maku, lietotāji var uzglabāt, nosūtīt un saņemt 49 dažādas monētas un vairāk nekā 10 000 žetonu, tostarp:

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Bitcoin SV (BSV), Cardano (ADA), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Decred (DCR), Digibyte (DGB), Dogecoin (DOGE), EOS (EOS), Litecoin (LTC), Monero (XMR), NEM (XEM), NEO (NEO), Qtum (QTUM), Ripple (XRP), Zvaigžņu (XLM), TRON (TRX), Tether (USDT), Zcash (ZEC), Zcoin (XZC), Vechain (VET), ERC-20 žetonus, BEP-2 žetonus, viļņus (WAVES), Qtum (QTUM) un daudzus citus.

Lietotāji no visām valstīm var izmantot seifu, lai gan labāk pārbaudīt jūsu valsts likumdošanu attiecībā uz kriptogrāfijas glabāšanu vai tirdzniecību.

Sistēmas saderība

Guarda darbvirsmas maksGuarda maks ir ļoti universāls, jo ir saderīgs lietošanai Web, Desktop vai Mobile formātā.

Darbvirsmas maks: Guarda vieglais darbvirsmas maks ir saderīgs ar Linux, Windows un MacOS sistēmām. Izmantojot seifu, nav jāreģistrējas kontam.

Guarda tīmekļa maksGuarda tīmekļa maks: Guarda tīmekļa maku var izmantot jebkurā ierīcē, kurai ir piekļuve internetam. Tīmekļa maku var pievienot arī Ledger’s API.

Guarda mobilais maksMobilais maks: Guarda Mobile Multiwallet var izmantot gan Android, gan iOS ierīcēs. Android maku var izmantot tikai jaunākās versijās vai vismaz Android 4.4 versijās. IOS versijai ir plašs ierīču saderības diapazons (iPhone / iPad / iPod Touch), un to var instalēt tikai operētājsistēmas iOS 10.0 vai jaunākās versijās..

Pārlūkprogrammas paplašinājums: Guarda piedāvā arī pārlūka Chrome paplašinājumu, kas ļauj mijiedarboties ar jebkuru pārlūkprogrammas lietotni.

Android SPV seifs: Guarda arī izveidoja atvērtā koda vienas valūtas makus daudzveidīgai monētām. Viņu Android Moxi seifs tika izveidots tieši Zcash, jo tas apstrādā pasargātus darījumus.

Saskarne un lietotāja pieredze

Saskarne tika veidota tā, lai tā būtu minimālistiska un viegli pieejama, padarot to par populāru izvēli tirgotājiem iesācējiem, kuri vēlas pirkt vai pārdot nelielu daudzumu kriptonauda.

Kā iegūt Guarda maku

Atšķirībā no citiem makiem, lai reģistrētos Guarda, jums nebūs jānorāda nekāda e-pasta adrese, tālruņa numurs vai ID. Mēs veiksim darbvirsmas maka izveidošanas darbības:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet datorā lietotni Guarda;
 2. Palaidiet lietotni;
 3. Noklikšķiniet uz “Izveidot jaunu maku”;
 4. Atlasiet seifam stingru paroli;
 5. Pierakstīt;
 6. Noklikšķiniet uz “Esmu to pierakstījis”;
 7. Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt dublējumu”, lai dublējuma fails tiktu saglabāts;
 8. Jūsu maks ir izveidots, un jūs tiksiet novirzīts uz sava konta informācijas paneli;
 9. Katram kripto, kuru vēlaties, izveidojiet maku.

Protams, ir arī iespēja importēt citus jums piederošus makus, nevis izveidot jaunu:

 1. Atveriet Guarda Desktop maku savā datorā;
 2. Noklikšķiniet uz “Importēt vai atjaunot”;
 3. Noklikšķiniet uz kriptogrāfijas, kuru vēlaties importēt, un ierakstiet esošā maka privāto atslēgu;
 4. Noklikšķiniet uz “Pievienot maku”;
 5. Pēc tam noklikšķiniet uz “Importēt”;
 6. Izvēlieties paroli savam Guarda seifam;
 7. Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt dublējumu”, lai saglabātu atslēgu dublējuma failu.

Kā lietot Guarda maku

Kā nosūtīt kriptogrāfiju

 1. Atveriet sava Guarda maka cilni “Sūtīt” un noklikšķiniet uz tā;
 2. Laukā “No” atlasiet kriptogrāfijas maku – tas ir maks, no kura vēlaties nosūtīt līdzekļus;
 3. Laukā “Kam” ievietojiet seifa saņemšanas adresi manuāli vai skenējot QR kodu;
 4. Atlasiet summu, kuru vēlaties nosūtīt. Varat arī noklikšķināt uz pogas “Sūtīt visu”, lai nosūtītu visus jūsu makā esošos līdzekļus;
 5. Noklikšķiniet uz “Next”;
 6. Uzmanīgi pārbaudiet darījuma informāciju, ja tā ir pareiza, un noklikšķiniet uz “Apstiprināt”. Lai rediģētu kļūdas, noklikšķiniet uz “Atpakaļ”.

Kā nopirkt kriptogrāfiju

 1. Atveriet savu Guarda maku un noklikšķiniet uz cilnes Pirkt;
 2. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet savu dzīvesvietas valsti;
 3. Laukā “No” ierakstiet, cik vēlaties iegādāties, un atlasiet fiat;
 4. Laukā “Seifs” izvēlieties kriptogrāfijas veidu, kuru vēlaties iegādāties;
 5. Izvēlieties maksājuma veidu (Karte / Bankas pārskaitījums);
 6. Noklikšķiniet uz “Next”;
 7. Pārbaudiet darījuma informāciju, noklikšķiniet uz “Apstiprināt”;
 8. Jūs tiksiet novirzīts uz Simplex maksājumu vārteju;
 9. Izpildiet sniegtos norādījumus, lai pabeigtu pasūtījumu.

Kā lietot Guarda

Papildus iespējas

Tieša monētu iegāde

Guarda ļauj jums iegādāties kriptogrāfijas tieši no sava maka, izmantojot fiat valūtas, izmantojot bankas pārskaitījumu vai kredītkarti. Bankas pārskaitījums tiek nodrošināts, sadarbojoties ar Monēta, un kredītkaršu iegāde tiek iespējota, izmantojot to Simplex integrāciju.

Lietotāji var iegādāties kriptogrāfiju šādās valūtās: Eiro (EUR), Dolārs (USD), Lielbritānijas mārciņa (GBP), Rublis (RUB) un Dānijas krona (DKK).

Virsgrāmatu integrācija

Guarda ļauj jums integrēt savu maku ar populāro aparatūras Ledger maku. Tas bez problēmām darbojas Guarda tīmekļa makā pārlūkā Chrome, Mozilla Firefox vai Opera.

Žetonu ģenerators

Vēl viens Guarda piedāvātais pakalpojums ir ERC-20 marķieru ģenerators. Šī funkcija ļauj jums izveidot savu kriptogrāfijas marķieri no jauna, neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts ICO, biznesam vai tikai pieredzei.

Maka maksa

Visas Guarda seifa versijas ir bez maksas. Vienīgā “maksa” būtu tīkla maksa, kurai nav nekāda sakara ar maku.

Drošības funkcijas

Guarda savos serveros neglabā nevienu lietotāju privāto / publisko atslēgu, paroli vai personas datus. Tas nozīmē, ka lietotājs ir vienīgais, kurš kontrolē savus līdzekļus, un tas samazina iespēju pazaudēt savus datus vai atslēgas, lai uzlauztu Guarda serverus.

Guarda pieprasa, lai lietotājs saglabātu dublējuma failu katru reizi, kad viņš izveido vai importē seifu. Ir arī automātiskās sesijas taimauta opcija, kas jūs reģistrē no konta, ja noteiktā laika periodā nav darbību.

Dublēšana ir būtiska, jo tas ir vienīgais veids, kā iegūt atpakaļ piekļuvi savam makam, ja esat pazaudējis atslēgas.

Turklāt visas dublējumkopijas tiek nodrošinātas, izmantojot AES (Advanced Encryption Standard) šifrēšanu – algoritmu, kas ir uzticams un tiek izmantots sensitīvu datu drošībai elektroniskā formātā.

Mobilo versiju var konfigurēt tā, lai Touch ID / Face ID atbloķētu saderīgās ierīcēs.

Klientu atbalsts

Guarda klientu atbalsts sastāv no biļešu sistēmas un plašas FAQ sadaļas, kas sniedz atbildes un paskaidrojumus uz lielāko daļu jautājumu. Lielākā daļa lietotāju ir ziņojuši, ka Guarda ir ātrs atbildes laiks, kad viņi sūta biļeti.

Tiek ziņots, ka atbalsta komanda ir ļoti aktīva tiešsaistē, atbildot uz visām atsauksmēm, gan negatīvām, gan pozitīvām, kā arī komentāriem, jautājumiem vai citiem jautājumiem. Šī uzmanība un atsaucība ir izpelnījusies viņos daudz pozitīvu atsauksmju tiešsaistē.

Reputācija

Lielākā daļa lietotāju atsauksmju ir pozitīvas un ziņo, ka ir apmierinātas ar seifa produktu un tā pakalpojumiem. Tomēr bija dažas sliktas atsauksmes, kas apgalvoja, ka maks nozaga viņiem kriptogrāfiju. Bet, redzot, ka seifā nav neviena taustiņa, problēma varētu būt saistīta ar sliktu pārvaldību no lietotāja puses.

Vēl viena ziņotā problēma bija par sliktiem valūtas kursiem. Kopumā Guarda sabiedrībā tiek augstu novērtēts par uzticību drošībai un ātrai apkalpošanai.

Guarda maka apskats: spriedums

Guarda ir daudzfunkcionāls maks, ko var izmantot, lai daudzus kriptogrāfijas monētas un žetonus uzglabātu drošā vidē, kur lietotājs pilnībā kontrolē savus aktīvus..

Guarda maka apskats: plusi un mīnusi

Plusi:

 • Savietojams ar darbvirsmu, Web, pārlūku & Mobilais;
 • Viegli izmantot;
 • Funkcijas iebūvēta apmaiņa;
 • Pieņem kredītkaršu pirkumus;
 • Daudzvalūtu atbalsts;
 • Laba reputācija;
 • Netur privātas atslēgas.

Mīnusi:

 • Daži lietotāji ziņoja par augstu valūtas kursu.

Piedāvātais attēls: guarda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me