Dvīņu apmaiņas apskats Nodevas, drošība, plusi un mīnusi

Dvīņi ir viena no vispazīstamākajām un cienītākajām ASV kriptogrāfijas biržām tirgū. Šodien mēs savā pārskatā analizēsim Gemini apmaiņas maksu, drošību un funkcijas.

Gemini Exchange pārskats

Dvīņus Winkelvoss dvīņi dibināja 2014. gadā, un oficiāli savu darbību sāka 2015. gadā.

Platforma atrodas Ņujorkā, un tā ir viena no nedaudzajām kriptogrāfijas-fiat pakalpojumiem, kas ir licencēta darbam ASV un NY štatā.

Kopš tās izlaišanas tā kļuva par vienu no cienījamākajām un cienījamākajām kriptogrāfijas biržām digitālajā valūtas telpā. Kad 2016. gadā tā pievienoja atbalstu ēterim, tā kļuva par pirmo licencēto Eteru biržu pasaulē.

Dvīņi šobrīd ir 24 stundu tirdzniecības apjoms 16 896 635 USD, padarot to par 76. kriptogrāfijas biržu pēc dienas likviditātes.

Tagad mēs turpināsim padziļināti izpētīt vairāk pārskatu par funkcijām, ko piedāvā Dvīņi.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Birža atbalsta tikai 5 kriptovalūtu tirdzniecību (sešas, skaitot to Stablecoin):

 • Bitcoin (BTC);
 • Ethereum (ETH);
 • Bitcoin nauda (BCH);
 • Litecoin (LTC);
 • Zcash (ZEC);

Gemini arī izlaida savu stabilo monētu Gemini dolāru (GUSD), kuru 100% atbalsta USD. Šis ERC20 marķieris ir pieejams tirdzniecībai dažādās biržās. Platforma ir vienīgā vienība, kas var izdot GUSD un konvertēt marķieri ASV dolāros. Jūs vienkārši iemaksājat savu GUSD Dvīņiem, un tie tiks automātiski pārveidoti USD atlikumos, kurus var izņemt.

Vienīgā atbalstītā fiat valūta ir USD.

Atbalstītie kriptovalūtu pāri ir:

 • BTC / USD;
 • ETH / USD;
 • ETH / BTC;
 • ZEC / USD;
 • ZEC / BTC;
 • ZEC / ETH;
 • ZEC / LTC;
 • ZEC / BCH;
 • BCH / USD;
 • BCH / BTC;
 • BCH / ETH;
 • BCH / LTC;
 • LTC / USD;
 • LTC / BTC;
 • LTC / ETH;
 • LTC / BCH.

Platforma darbojas visos ASV štatos un nedaudzās citās valstīs, piemēram, Austrālijā, Kanādā, Honkongā, Singapūrā, Dienvidkorejā un Lielbritānijā.

Lietotāja saskarne un pieredze


Dvīņiem ir intuitīvi izveidota lietotāja platforma, kuras mērķis ir viegli izmantot visiem tirgotājiem neatkarīgi no pieredzes. Vietnes saskarne ir atsaucīga, un tiek ziņots, ka tai ir nevainojama funkcionalitāte.

Lai gan tam nav plaša uzlaboto funkciju klāsta, tajā ietilpst galvenās funkcijas: biržas cenas, bilance, diagrammas un pasūtījumi.

Birža 2018. gada decembrī uzsāka arī mobilo lietotni, kas ir pieejama gan iOS, gan Android lietotājiem. Lietotnei ir visas funkcijas, kas tiek rādītas tīmekļa versijā, un ir ziņots, ka tā darbojas bez problēmām.

Gemini apmaiņas saskarne

Kā lietot Gemini Exchange

Dvīņu reģistrēšanās

 1. Piekļūstiet oficiālajai vietnei;
 2. Noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties” (lapas augšējā labajā pusē. Skatīt attēlu zemāk);
 3. Norādiet savu vārdu, paroli un derīgu e-pasta adresi;
 4. Pēc apstiprinājuma koda saņemšanas ievadiet norādīto kodu vietnē;
 5. Pēc tam jums būs jāveic biržas verifikācijas process;
 6. Norādiet nepieciešamo personisko informāciju, tālruņa numuru un iespējojiet divfaktoru autentifikāciju. Otrajā posmā norādiet bankas kontu. Trešajā verifikācijas posmā jums būs jāiesniedz personas apliecības fotoattēli. Pēdējā posmā tiek pieprasīti valdības apstiprināti dokumenti, lai apstiprinātu jūsu identitāti.

Dvīņu apmaiņa

Depozīta veikšana

 1. Atveriet izvēlni un noklikšķiniet uz Pārskaitīt līdzekļus;
 2. Atveriet sadaļu “Iemaksa” → “Apmaiņa” → ”Bankas pārskaitījumi;”
 3. Ievadiet summu, kuru vēlaties iemaksāt.

Kripto pirkšana

 1. Atveriet izvēlni un atrodiet pāri, kuru vēlaties tirgot;
 2. Ievadiet pirkšanas pasūtījuma summu un cenu. Varat arī atlasīt tirgus pasūtījumus, ko nodrošina citi lietotāji, vai arī iestatīt brīdinājumu, kas nosūta jums paziņojumus, kad cena sasniedz jūs interesējošo līmeni;
 3. Noklikšķiniet uz “Pirkt”.

Kriptogrāfijas atsaukšana

 1. Noklikšķiniet uz cilnes Pārskaitīt līdzekļus Gemini informācijas panelī;
 2. Nolaižamajā izvēlnē dodieties uz kriptogrāfiju, kuru vēlaties atsaukt.
 3. Kad esat izvēlējies izņemšanas iespējas, jums būs jāievada sava “Galamērķa adrese”, kas ir jūsu ārējais maks;
 4. Noklikšķiniet uz pogas, lai atsauktu.

Dvīņu apmaiņas maksa

Dvīņi papildus 0,5% “ērtības maksai” piemēro maksu, kad veicat pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumu, izmantojot viņu vietni vai mobilo lietotni.

 • Mazāks vai vienāds ar 10,00 USD: 0,99 USD;
 • Lielāks par 10,00 ASV dolāriem, bet mazāks vai vienāds ar 25,00 ASV dolāriem: 1,49 ASV dolāri;
 • Lielāks par 25,00 USD, bet mazāks vai vienāds ar 50,00 USD: 1,99 USD;
 • Lielāks par 50,00 USD, bet mazāks vai vienāds ar 200,00 USD: 2,99 USD;
 • Lielāks par 200,00 ASV dolāriem: 1,49% no jūsu tīmekļa pasūtījuma vērtības.

Marketplace ActiveTrader maksas

Pērkot vai pārdodot no biržas nepārtrauktu pasūtījumu grāmatām vai Gemini izsoles, izmantojot ActiveTrader saskarni, jums būs dažādas maksas, kas tiek iekasētas no izgatavotāja / ņēmēja modeļa, pamatojoties uz 30 dienu periodu.

Par USD izņemšanu un noguldījumiem, kas veikti, izmantojot visus maksājuma veidus, ieskaitot ACH, Bank Wire un Gemini Dollar konvertācijas, netiek iekasēta maksa..

Starptautiskajiem pārskaitījumiem varētu būt jāmaksā Swift maršrutēšanas maksa, kuru iekasē jūsu banka.

Nav arī maksas par kriptogrāfijas depozītiem, un apmaiņa no jums neiekasēs nekādas maksas, ja mēnesī veicat mazāk nekā desmit kriptogrāfijas izņemšanas. Protams, tiks piemērota maksa par ieguvi.

Limiti

Lietotājiem ir atļauts katru dienu noguldīt līdz USD 500, izmantojot bankas pārskaitījumus, un mēneša ierobežojums ir USD 15 000. Vadības pārskaitījumiem un kriptogrāfijas depozītiem nav ierobežojumu.

Bankas pārskaitījumam ir dienas naudas izņemšanas limits 100 000 USD, savukārt bankas pārskaitījumiem un kriptogrāfijas izņemšanai nav ierobežojumu.

Minimālā summa, ko varat iegādāties Bitcoin, ir 0.00001 BTC, un Ether minimālā summa ir 0.001 ETH.

Maksājuma veidi

Lietotāji var finansēt savus kontus, izmantojot kriptovalūtu, pārskaitījumu vai bankas pārskaitījumu (tikai ASV).

Drošības funkcijas

Dvīņi tiek uzskatīti par vienu no drošākajām apmaiņām kriptogrāfijas nozarē.

Lielākā daļa no tā šifrēšanas līdzekļiem tiek glabāti saldētavā, un šo seifu atslēgas tiek glabātas vairākās dažādās ierīcēs un vietās. Maki ir nodrošināti ar vairāku parakstu tehnoloģiju, kas nozīmē, ka maku atvēršanai nepieciešama vairāku cilvēku sadarbība. Dvīņu karstais maks tiek mitināts AWS, drošā infrastruktūrā, un šie karstā seifa taustiņi tiek glabāti aparatūras drošības moduļos (HSM), kas tiek uzskatīti par visaugstākās klases aparatūru..

Konta aizsardzībai apmaiņai ir nepieciešama arī divu faktoru autentifikācija, lai pārvaldītu kontu – funkcija, kas kontus pasargā arī no pikšķerēšanas mēģinājumiem. Citi ieviestie drošības standarti ietver stingras paroles, konta likmju ierobežošanu un adrešu iekļaušanu baltajā sarakstā.

Dvīņi apmainās ar drošībumedium.com

Dvīņi nodrošina arī FDIC apdrošināšanu lietotāju USD konta atlikumiem līdz USD 250 000, USD līdzekļus uzglabājot atsevišķos kontos..

Tas nozīmē, ka lietotāju līdzekļi tiek turēti atsevišķi no jebkura uzņēmuma fonda. Viņu monētu rezerves no visiem konta atlikumiem tiek pilnībā atbalstītas arī ar kriptogrāfijas vai USD palīdzību.

Platforma atbalsta arī aparatūras seifa drošības atslēgas, kā arī tīmekļa autentifikāciju, kas lietotājiem ļauj piekļūt saviem kontiem, izmantojot aparatūras maku, nevis tālruni..

Uzņēmuma līmenī birža piemēro arī dažus darbības drošības pasākumus, piemēram, visu darbinieku fona pārbaudes veikšanu un atslēgu glabāšanu ārpus birojiem. Arī neviens no vadītājiem vai dibinātājiem nevar pārskaitīt līdzekļus atsevišķi.

Viņu tīmekļa platforma ir aizsargāta pret Dedicated Denial of Service (DDoS) uzbrukumiem un izmanto tikai savas vietnes iekšējo sadaļu, kurai nav ārējas piekļuves.

Dvīņus pārskatīja arī Deloitte & Touché LLP viņu SOC 2 ieviešana, padarot to par vienu no nedaudzajām kriptovalūtu biržām, kas ir pabeigušas šo pārskatīšanu.

Uzņēmums pilnībā atbilst stingrajiem ASV noteikumiem, jo, būdams Ņujorkas trasta uzņēmums, tam ir BitLicense – tas nozīmē, ka tie ir regulēti kriptogrāfijas uzņēmumi, kas darbojas Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta (NYDFS) pakļautībā..

Apmaiņa ir arī Virtuālo preču asociācija (VCA), pašregulējoša organizācija, kas pārrauga kriptogrāfijas nozari.

Klientu atbalsts

Apmaiņā ir sadaļa FAQ, kurā ir atbildes uz lielāko daļu jautājumu saistībā ar kriptogrāfijas tirdzniecību un konta finansēšanu.

Lai iegūtu konkrētus jautājumus, varat sazināties ar Gemini atbalsta komandu, izmantojot e-pasta biļeti.

Ir arī tiešraides tērzēšanas funkcija, taču šķiet, ka tā nedarbojas.

Lietotāji var arī sazināties ar atbalsta komandu, ja viņu problēmas joprojām nav atrisinātas viņu sociālo tīklu kontos, vai nu Twitter, vai Facebook, parādot jūsu biļetes numuru.

Ir bijušas vairākas sūdzības par apmaiņas atsaucību, daži lietotāji sūdzējās, ka atbildes saņemšana prasīja vairākas stundas vai daži vispār nesaņēma atbildi.

Dvīņu apmaiņas reputācija

Tāpat kā jebkurš kriptogrāfijas apmaiņa, jūs tiešsaistē atradīsit daudz sliktu un labu atsauksmju. Lielākā daļa sūdzību, kuras esam pamanījuši, attiecas uz klientu atbalsta trūkumu vai līdzekļu un kontu iesaldēšanu.

Bet kopumā tas ir ļoti novērtēts tā drošības un likumības dēļ, un nav ziņots par hackiem, faktoriem, kas padara Dvīņus par uzticamu apmaiņu.

Gemini Exchange Review: Spriedums

Mēs nevaram jums pateikt, vai Dvīņi ir laba vai slikta apmaiņa, taču pēc mūsu pārskata jūs pats varat noteikt, vai tā ir labākā tirdzniecības platforma jums un jūsu īpašajām tirdzniecības vajadzībām.

Dvīņu apmaiņa: plusi un mīnusi

Plusi:

 • Intuitīvs interfeiss;
 • Nav depozīta / izņemšanas maksas;
 • Pieejams ASV bāzētiem tirgotājiem;
 • Stingri regulēts;
 • Ļoti droša;
 • Dažādi tirdzniecības veidi;
 • Augsta likviditāte.

Cons:

 • Ilgs reģistrācijas process garlaicīgu verifikācijas prasību dēļ;
 • Pieejams ierobežotā skaitā valstu;
 • Augstas tirdzniecības maksas;
 • Ierobežota monētu izvēle;
 • Ierobežotas fiat depozīta iespējas;
 • Lēns klientu atbalsts;
 • Nav tērzēšanas funkcijas vai tālruņa numura;
 • Turiet lietotāju privātās atslēgas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector