Decentraland Review: Ievads MANA

Decentraland apskats Avots: medium.com/decentraland

Ja jums ir ieradums sekot līdzi jaunākajiem notikumiem kriptosfērā un jums vispār ir pat mazākā aizraušanās ar spēlēm, iespējams, esat dzirdējuši par Decentraland, unikālu VR platformu, kas uzbūvēta virs Ethereum blokķēdes..

Mūsu ceļvedī mēs jūs iepazīstināsim ar Decentraland; mēs apspriedīsim, kas tas ir, kā tas darbojas, mēs runāsim par platformas marķieri (MANA marķieri) un pat sniegsim informāciju par to, kā pirkt, uzglabāt un pārvaldīt MANA.

Kas ir Decentraland?

Kā jau minēts iepriekš, Decentraland ir unikāla, mūsdienīga Ethereum darbināta virtuālās realitātes platforma, kas atbalsta virtuālās realitātes aktīvu izstrādi un mitināšanu. Šos aktīvus var iegādāties telpā, un bloka ķēde tiek izmantota, lai noteiktu to virtuālo īpašumu. Decentraland pilsētā jūs varat iegādāties zemes gabalus un attīstīt savu “biznesu”. Jūs varat izveidot dažādas “atrakcijas” uz zemes (galvenokārt lietojumprogrammas) un gūt no tām peļņu.

Projekts ir divu blokķēdes ekspertu ideja par Ari Meilich un Esteban Ordano vārdiem. Projekts nonāca pašreizējā formā pēc tam, kad divi veiksmīgi izstrādātāji palaida bloku ķēdes video straumēšanas platformu ar nosaukumu Streamium, un vēlāk ar bronzas laikmeta pabeigšanu.

Kā darbojas Decentraland?

Praktiskā līmenī Decentraland darbojas, ļaujot jums mijiedarboties ar LAND, kas nav aizstājami digitālie aktīvi, kurus varat iegādāties spēlē. Platforma ļauj LAND īpašniekiem izveidot spēles, lietojumprogrammas, azartspēļu pakalpojumus, radošas 3D ainas, informatīvas vietnes burtiski, jebko, ko var iedomāties.

Tā kā LAND skaits ir ierobežots, katram LAND parauglaukumam ir šāda iepriekš noteikta attiecība: 33 pēdas līdz 33 pēdas. Interesanti ir fakts, ka ZEMES augstumam nav ierobežojumu. Dažādi ZEMES izveido rajonus, kurus var uzskatīt par mazām kopienām, kas virza kopīgu tēmu. Tā kā Decentraland ir balsošanas programma dApp, ikviens var balsot par dažādiem rajona jautājumiem. Zemes daudzums, kas pieder vienam, ir tieši atkarīgs no viņa balsu svara.

Platformu darbina MANA, tās oficiālais kriptovalūtas marķieris. Tas ir ERC-20 marķieris, ko var izmantot, lai iegādātos zemes gabalus, kā arī lai nopirktu citas preces un pakalpojumus, kuru pamatā ir Decentraland.

Decentraland darbojas līdzīgi kā lielākā daļa blockchain projektu. Tās protokolam ir trīs slāņi: konsensa slānis, zemes satura slānis un reāllaika slānis. Pirmais izmanto Ethereum viedos līgumus, lai izsekotu un pārvaldītu zemes īpašumtiesību pierādījumus. Otrais slānis izmanto decentralizētu izplatīšanas sistēmu satura renderēšanai virtuālajā pasaulē. Pēdējais un pēdējais slānis ir atbildīgs par vienādranga savienojumu nodrošināšanu lietotājiem mijiedarbībai savā starpā.

Kā nopirkt, tirgot un uzglabāt MANA?

Ņemot vērā faktu, ka Decentraland joprojām ir salīdzinoši jauns projekts, tā žetoni nav tik populāri kā dažas citas kriptogrāfijas monētas. Tomēr MANA iegāde kļūst arvien vienkāršāka.

Ātra meklēšana vietnē CoinMarketCap parādīs, ka Decentraland marķieris šobrīd ir 82. vietā pēc tirgus ierobežojuma, kas ir ļoti labi, ņemot vērā, ka to izmanto, lai iegādātos pasaules preces un pakalpojumus.

Par laimi, rokas iegūšana ar kādu MANA vairs nav grūts uzdevums, jo to atbalsta visatbilstošākās kriptogrāfijas apmaiņas. Starp populāriem nosaukumiem ir Binance, DragonEX, OKEx, Bittrex, Huobi Global, Bibox, Bitso un Coinbase Pro. Pilns MANA atbalstošo kriptogrāfisko apmaiņu saraksts ir atrodams vietnē CoinMarketCap sadaļa Markets. Negaidīti populārākie tirdzniecības pāri ir MANA / BTC un MANA / ETH.

Process atšķiras no apmaiņas, bet principi attiecas uz lielāko daļu no tiem. Izveidojiet kontu noteiktā biržā, pārbaudiet kontu pa e-pastu, iestatiet divfaktoru autentifikāciju, ja tāda ir pieejama, iemaksājiet līdzekļus savā kontā un pēc tam iegādājieties MANA.

Tā kā MANA ir ERC-20 marķieris, tā glabāšana nav problēma, jo tur ir daudz labu seifa iespēju. Protams, ja drošība ir tas, ko jūs meklējat, tad ļoti ieteicams izvēlēties aparatūras maku. Jūs varat izvēlēties visu, sākot no Ledger Nano S līdz Trezor. Vēl viena populāra iespēja ir MyEtherWallet – tīmekļa maks ar unikālu pieeju drošībai.

Secinājums

Decentraland neapšaubāmi šobrīd ir unikāls projekts kriptosfērā, un tas, visticamāk, pavērs ceļu caur jaunas paaudzes AI balstītām spēlēm, alternatīvās dzīves dApps un 3D / VR ekosistēmām. Tā ir platforma, kas ļauj ikvienam, neatkarīgi no tā, vai tie ir spēlētāji, vai naudas vadīti uzņēmēji, nopirkt LAND un darīt visu, kas viņam patīk.

Protams, projektam vēl ir zināms ceļš līdz briedumam, taču potenciāls ir diezgan skaidrs. MANA var izmantot, lai pieprasītu LAND uz Decentraland platformas, vai arī to izmanto, lai iegādātos žetonus, preces un pakalpojumus.

Attēlu avots: medium.com/decentraland

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me