Crypto.com apskats | Maiņas maksa, drošība, plusi un mīnusi

crypto.com pārskats

Šodienas Crypto.com pārskatā mēs aplūkosim dažas šīs apmaiņas un tai blakus esošo projektu funkcijas, maksas, plusi un mīnusus..

Crypto.com pārskats

crypto.comCrypto.com agrāk pazīstams kā Monako, tika dibināts 2016. gadā, lai kriptonauda nonāktu galvenajā plūsmā.

Crypto.com ieguva popularitāti ar savu MCO projektu, kas ICO tika izlaists 2017. gadā. Projekta mērķis bija izveidot kripto kredītkarti, kas novestu pie masveida pieņemšanas. Mobilajā lietotnē ir virkne noderīgu funkciju, kā arī apmaiņas un tirdzniecības funkcija. Citas platformas funkcijas ietver spēles iespējas, kas lietotājiem ļauj izmantot tādas priekšrocības kā procentu atlīdzība, naudas atmaksa un atlaides.

2019. gadā Crypto.com paplašināja savu produktu sarakstu, pievienojot a kriptovalūtas maiņa.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Pašlaik Crypto.com apmaiņa atbalsta 17 žetonus, tostarp BTC, LTC, ETH, XRP, USDT, CRO, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX un ADA. Mēs redzam, ka šis skaitlis turpinās pieaugt.

Lai gan līdz šim ir tikai 44 tirgus pāri un tikai ar spot tirdzniecību, dažas no tā unikālajām iezīmēm to izceļ. Platformai ir divi vietējie marķieri – MCO un CRO. MCO tiek izmantots, lai iegūtu daudzpakāpju priekšrocības un uzlabotu kredītkartes ar augstākām funkciju kopām. CRO dod iespēju Crypto.com apmaiņai, un tos galvenokārt izmanto starpniecības valūtas norēķiniem dažādos aktīvos. Jūs varat likt CRO, lai piedalītos viņu sindikāta pasākumos, kurus mēs aplūkosim nākamajā sadaļā.

Kripto.com birža

Apmaiņai var piekļūt rezidenti no Lielbritānijas, Vācijas, Francijas, Spānijas, Itālijas, Nīderlandes, Šveices, Rumānijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrijas, Somijas, Polijas, Dānijas, Norvēģijas, Portugāles, Čehijas, Slovēnijas, Horvātijas, Bulgārijas, Īrijas , Lietuva, Latvija, Ungārija, Slovākija, Grieķija, Igaunija, Kipra, Malta, Luksemburga un Islande.

MCO kartes tagad ir pieejamas ASV, Kanādā, Eiropā un Āzijas tirgos, kas padara to par vienu no visplašāk pieejamajām kriptogrāfijas kartēm pasaulē.

Sistēmas savietojamība

Crypto.com apmaiņa ir pieejama gan no galddatora, gan mobilā, un jūs atradīsit, ka viņiem faktiski ir jauka mobilajām ierīcēm pielāgota vietne. Viņu mobilā lietotne Crypto.com ļauj lietotājiem iemaksāt un izņemt līdzekļus no biržas. Lietotnei ir arī tādas funkcijas kā kriptogrāfijas nopelnīšana, kriptogrāfijas kredīts, monētu izsekošanas funkcijas un citas. (Tas tiks apskatīts vēlāk mūsu Crypto.com pārskatā).

Lietotāja saskarne un pieredze

Apmaiņas un mobilās lietotnes saskarnei ir gluds un patīkams dizains, un diagrammas un dati ir slāņaini, lai tos varētu viegli saprast. Diagrammas ietver desmitiem rādītāju, un jūs varat izvēlēties, lai parādītu monētas veiktspēju, pamatojoties uz dažādiem laika periodiem.

Tirdzniecības ekrāns

Kā reģistrēt Crypto.com Exchange kontu kā jaunu lietotāju

Mūsu Crypto.com pārskatā mēs parādīsim, kā reģistrēties kontam biržā:

 • Iet uz crypto.com/exchange un noklikšķiniet uz pogas “Pierakstīties” (augšējā labajā stūrī);
 • Norādiet nepieciešamo personisko informāciju un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus;
 • Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot kontu”;
 • Jūs saņemsit apstiprinājuma saiti reģistrētajā e-pastā ar vienreizēju paroli (OTP);
 • Apstipriniet savu reģistrāciju;
 • Vietnē ierakstiet OTP;
 • Izveidojiet paroli maiņas kontam;
 • Noklikšķiniet uz Iesniegt;
 • Pārbaudiet savu tālruņa numuru. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties savas valsts apgabala kodu un pēc tam ievadiet savu tālruņa numuru;
 • Jūs saņemsiet īsziņas verifikācijas kodu;
 • Ievadiet kodu laukā;
 • Noklikšķiniet uz Iesniegt;
 • Jums būs jāpārbauda sava identitāte, lai atbloķētu citas funkcijas.

2% bonuss par kriptogrāfijas depozītiem jauniem lietotājiem

Jaunie lietotāji *, kuri atbilst abiem nosacījumiem, ir tiesīgi saņemt 2% depozīta bonusu.

1. Reģistrējies Crypto.com Exchange kontā pēc 2020. gada 11. maija 00:00:00 UTC;

2. Pabeigta konta verifikācija papildu līmenim.

Esošie Crypto.com lietotņu lietotāji, kuri reģistrējušies Crypto.com Exchange kontam pēc 2020. gada 11. maija 00:00:00 UTC, tiek uzskatīti par jaunu lietotāju. Visi tiešie ķēdes depozīti *, kas veikti uz jūsu Crypto.com Exchange Wallet adresi 30 dienu laikā no jaunā konta izveides datuma, saņems 2% bonusu no depozīta vērtības CRO, līdz maksimāli 5000 CRO.

Citas produkta funkcijas

Šeit ir dažas papildu priekšrocības, ko Crypto.com piedāvā saviem apmaiņas lietotājiem.

Sindikāts

Vai esat kādreiz iedomājušies, ka jūs varat iegādāties Bitcoin ar 50% atlaidi? Lai to izdarītu, ir pieejams Crypto.com sindikāts. Sindikāts ir Crypto.com līdzekļu vākšanas platforma kriptogrāfijas projektiem, lai viņu monētas vai žetonus uzskaitītu Crypto.com biržā. Crypto.com monētu (CRO) īpašnieki saņems prioritātes marķieru piešķiršanu šiem atlaižu pārdošanas notikumiem, ja viņi Crypto.com Exchange pieder vismaz 10 000. Šī mēneša beigās būs BTC 50% atlaide.

Vairāk par citiem viņu veiksmīgajiem notikumiem varat uzzināt, izmantojot viņu sindikāta lapu: https://crypto.com/exchange/syndicate.

CRO Staking

CRO likšana ļauj lietotājiem nopelnīt 20% gadā (katru dienu maksājot), ja viņi vismaz 6 mēnešus spēlē vismaz 10 000 CRO. Dienas procentus aprēķina šādi:

Dienas procenti = pamatsumma (iesaistītajā kriptovalūtā) x (GPL / 365)

Piemēram, ja jūs 180 dienu laikā piesaistījāt 10 000 CRO, katru dienu jūs saņemtu 5,4745455 CRO kā procentus. Lai iegūtu vairāk informācijas par CRO likmju priekšrocībām, lūdzu, apmeklējiet vietni Crypto.com.

Likme CRO vietnē Crypto.com Exchange

Mīksts miets

Soft Staking ļauj lietotājiem nopelnīt atlīdzību, turot kriptogrāfijas atlikumu savā apmaiņas makā, ieskaitot visus platformā atbalstītos marķierus. Procentu likmes ir atkarīgas no jūsu CRO daļas. Plašāku informāciju varat atrast vietnē crypto.com.

Galvenes varonisCrypto.com lietotne

The Crypto.com lietotne piedāvā plašākas funkcijas nekā apmaiņa. Lietotnē varat iegādāties, pārdot, uzglabāt un izsekot kriptogrāfijas. Papildu ieguvums ir tas, ka no lietotnes jūs varat noguldīt 7 fiat valūtas (ieskaitot USD, JPY un EUR), ar kurām jūs varat pirkt vai pārdot 53 dažādus kriptogrāfijas aktīvus. Jūs varat izsekot vairāk nekā 200 kriptonauda un uzraudzīt dažādus rādītājus. Jūs varat izbaudīt viņu pirkšanas kriptogrāfiju ar 0% kredītkartes maksas akciju līdz jūnija beigām. Lejupielādējiet to no iOS un Android tagad, lai jūs nepalaistu garām šo priekšrocību.

MCO Visa kartes īpašnieki var iztērēt karšu atlikumus no lietotnes Crypto.com.

Papildus Crypto.com lietotnei Crypto.com maks ir vēl viena lietotne, kuru varat lejupielādēt no Crypto.com, tā ir maka lietotne, kas nav brīvības atņemšana, kas ļauj jums pilnībā kontrolēt savu kriptogrāfiju un privāto atslēgu, ja vēlaties to saglabāt. savu kriptogrāfiju visdrošākajā veidā, varat to lejupielādēt no iOS un Android.

MCO Visa kartes

MCO Visa kartes bija galvenais produkts, kas virzīja Crypto.com uzņēmumu uz masveida popularitāti, ļaujot lietotājiem tērēt kriptovalūtas visur, kur tiek pieņemta VISA.

Ir pieci dažādi MCO Visa kartes līmeņi, sākot no bezmaksas Midnight Blue MCO kartes līdz greznajai Obsidian Black kartei.

Pusnakts zilā karte – pieejams bez maksas, nepiemērojot likmes, un tam ir neierobežota 1% atlaide.

Rubīna tērauda karte – likme 50 MCO uz 6 mēnešiem (apmēram 250 USD pašreizējās cenās), metāla karte ar 2% atpakaļ visiem pirkumiem un 100% atlaide par Spotify Premium abonementu.

Royal Indigo vai Jade Green līmeņi – likme 500 MCO uz 6 mēnešiem, jums ir neierobežota piekļuve lidostas atpūtas telpai, 100% atlaide par jūsu Netflix un Spotify abonementu un 3% atmaksa par visiem pirkumiem.

Ledus baltā un matētā rozes zelta kartes– Iegūstiet 5000 MCO, jūs saņemat 4% atpakaļ par visiem pirkumiem, 100% atlaidi Spotify, Netflix un Amazon Prime. Jūs arī izmantojat Crypto.com privāto piekļuvi, 10% Expedia atlaidi un bonusa procentus.

Obsidians Melnais – Iegūstiet 50 000 MCO, jūs saņemat 5% atpakaļ par visiem pirkumiem, 100% atlaidi Spotify, Netflix un Amazon Prime, Crypto.com privāto piekļuvi, 10% Airbnb un Expedia atlaidi, bonusa procentus un privāto Jet partnerību.

Crypto.com Private

Kripto nopelniet

Lietotāji var deponēt un likt savu kriptovalūtu, izmantojot Crypto.com platformu un iegūstiet līdz 8% gadā interese pretī. Stablecoin noguldījumi saņem augstākus procentus nekā parastās monētas, piemēram, Ethereum un Bitcoin.

CRO depozītiem ir visaugstākā likme: līdz 18% gadā, ja lietotājam ir 500 vairāk MCO. MCO žetoniem ir visaugstākā likmju likme.

Crypto.com Pay

Crypto.com Pay ļauj lietotājiem norēķināties ar kriptogrāfiju un saņemt skaidru naudu CRO, veicot pirkumus. Cashback tiek saukta par Pay Rewards.

Ja sūtāt CRO Crypto.com lietotnes iekšienē vai iegādājaties dāvanu kartes, izmantojot CRO, jūs varat saņemt noteiktas atlīdzības.

Ir arī tirgotāja konts, kas ļauj integrēt Pay SDK ar vienu koda rindiņu vai caur WooCommerce maksājumu vārteju, lai viņu bizness varētu pieņemt tiešsaistes kriptogrāfijas darījumus..

Crypto.com maksas

Crypto.com biržai ir maksas līmeņa struktūra, kas ir diezgan konkurētspējīga tirgū, ar viszemāko 0% tirdzniecības maksu, ja jums ir liela daļa viņu vietējā marķiera CRO. Maksa par veidotāju / ņēmēju sākas ar 0,2% no tirdzniecības vērtības, un maksa tiks pazemināta, ja jūs liksiet vairāk CRO žetonu un palielināsiet savu tirdzniecības apjomu. CRO arī radīs 20% IA no summas, kuru esat piesaistījis, kā minēts iepriekš. Sīkāka informācija par viņu maksu struktūru ir atrodama šajā lappuse.

TIR 30D TIRDZNIECĪBAS APJOMS (USD) VEIDOTĀJS / PIEŅEMŠANAS MAKSA ATLAIDĪTAS MAKSAS 20% ATLAIDES
VIP1 0 USD – 50000 USD 0,20% / 0,20% 0.160% / 0.160%
VIP2 50001 USD – 250000 USD 0,16% / 0,18% 0,128% / 0,144%
VIP3 25 000 USD – 100 000 000 USD 0,12% / 0,16% 0,096% / 0,128%
VIP4 100000 USD – 2500 000 USD 0,10% / 0,14% 0,080% / 0,112%
VIP5 2500001–10000000 USD 0,08% / 0,12% 0,064% / 0,096%
VIP6 10000001 USD un vairāk 0,04% / 0,10% 0,032% / 0,080%

Kriptogrāfijas sūtīšana starp Crypto.com īpašniekiem neietver nekādas maksas.

Maksājuma veidi

Apmaiņa atbalsta tikai kriptovalūtas noguldījumus un izņemšanu no Crypto.com App vai ārējā maka. Kaut arī lietotne Crypto.com ļauj lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot fiat, debetkarti vai kredītkarti, vai kriptogrāfiju.

Drošības funkcijas

Mūsu Crypto.com pārskats nebūtu pilnīgs, nepārbaudot tā drošības elementus. Platformai ir vairāki drošības sertifikāti, tostarp kriptovalūtas sertifikācijas konsorcijs, ISO / IEC 27001: 2013 un PCI: DSS. Viņi arī iegūst ISO / IEC 27701: 2019 sertifikātu 2020. gada jūnijā kā ISO / IEC 27001: 2013 paplašinājumu.

Birža apgalvo, ka visi viņu līdzekļi tiek turēti aukstajos maciņos.

Crypto.com ir nodrošinājis 100 miljonu ASV dolāru tiešās apdrošināšanas polisi, kuru vadīja Arch Underwriting pie Lloyd’s Syndicate 2012. Jaunā politika nodrošina Crypto.com kopējās kriptogrāfijas valūtas apdrošināšanas apjomu līdz 360 miljoniem ASV dolāru, ieskaitot tiešu un netiešu apdrošināšanu, izmantojot turētājus. Tas ir arī lielākais pārklājums, ko Crypto.com ir nodrošinājis saviem saldētavas aktīviem brīvības atņemšanas partnera Ledger Vault.

Viņu mobilajā lietojumprogrammā un apmaiņas funkcijā 2FA ir biometriskie dati vai lietotne Google Authenticator. Bet pat ja noticis pārkāpums, hakeris nevarētu nosūtīt līdzekļus, jo adrese ir jāiekļauj baltajā sarakstā..

Klientu atbalsts

Platforma piedāvā diennakts tiešraides tērzēšanas atbalstu visiem saviem klientiem neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto lietotni, apmaiņu vai karti. Ir bijušas dažas sūdzības par reakcijas laiku, taču viņiem ir laiks paplašināt komandu, lai apmierinātu viņu pieaugošās lietotāju bāzes prasības.

Crypto.com reputācija

MCO karte ir saņēmusi pozitīvas atsauksmes no kopienas, un lietotne un apmaiņa vēl nav saņēmušas sūdzības. Nav bijuši nekādi uzlaušanas gadījumi vai drošības noplūdes, taču apmaiņa joprojām ir diezgan jauna.

Crypto.com apskats: spriedums

Crypto.com ir daudzpusīgs projekts, kas piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no kriptogrāfiskās Visa kartes ar privilēģijām līdz mobilajiem fiat apmaiņas pakalpojumiem.

Piedāvātais attēls: kokkulodex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me