Counos apskats: Pilnīga kripto ekosistēma privātpersonām un uzņēmumiem

Counos

Counos ir kriptovalūtas ekosistēma, kas apvieno decentralizētas valūtas maiņas un seifa iespējas ar dažādiem ieguldījumu aktīviem.

Kas ir Counos DEX?

Counos DEX ir Igaunijā bāzēta decentralizēta birža, kas tika uzsākta 2019. gada 10. oktobrī un ko vada un vada uzņēmums Counos OÜ, kas ir reģistrēts un licencēts likumīgai darbībai ES zonā. Šī platforma tika izstrādāta, lai piedāvātu vienādranga un kopienas decentralizētus darījumus drošā vidē, kas dod iespēju visiem kriptogrāfijas tirgotājiem.

counos dex apmaiņa

Šīs apmaiņas pakalpojumi ir pieejami 248 valstīs no visas pasaules. Lietotāji var ne tikai apmainīties ar dažādiem kriptogrāfijas veidiem, bet arī izmantot digitālās monētas, lai pirktu un pārdotu parastās fiat valūtas..

Counos DEX ir FRK000735 un FVR000842 licences, no kurām pirmā ļauj uzņēmumam piedāvāt virtuālās valūtas seifa pakalpojumus, bet otra – kriptogrāfijas un fiat apmaiņas pakalpojumu nodrošināšanai..

Lietotājiem nav jāsniedz personiska informācija, lai veiktu kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumus ar Counos DEX, bet, lai konvertētu kriptogrāfiju ar fiat naudu, viņiem ir jābūt KYC, lai aizsargātu savu drošību un novērstu krāpšanu un krāpšanos.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un kriptogrāfijas valūtas, gan privātpersonas, gan uzņēmumi var būt paši sava birža, neatkarīgi no finanšu pārskaitījumiem vai trešo pušu starpnieku saistībām, bez krāpšanas riska.

Kā decentralizēta apmaiņa Counos DEX neglabā nevienu lietotāju aktīvu, tā vietā izmanto darījuma pakalpojumu, kuru iespējojis MultiSig maks (vairāku parakstu maks), kas ierobežo piekļuvi tikai diviem privāto atslēgu īpašniekiem..

Counos DEX garantē globālās tiešsaistes apmaiņas drošību, izmantojot divu faktoru autentifikāciju, izmantojot Counos SSO (Vienreizēja pierakstīšanās).

Platformā lietotāji var tirgoties vai uzglabāt ar Counos Coin (CCA), Counos X, Counos E, Counos U, Bitcoin, Litecoin un citiem..

Darījuma pakalpojums

ESCROW pakalpojums

Counos Darījuma sistēma izmanto multi-sig maku, lai neļautu tikai vienai pusei piekļūt līdzekļiem. Vairāku ierīču seifa atvēršanai ir nepieciešamas trīs atšķirīgas privātās atslēgas, un uzticama trešā puse, darījuma aģents patur vienu atslēgu, bet pārējās divas ir pārdevēja un pircēja rīcībā..


Kriptogrāfijas darījums ir īpaši noderīgs, ja ir iesaistīta liela naudas summa, jo pārdevēji vēlēsies būt pārliecināti, ka maksājums tiek veikts pirms viņu produkta nosūtīšanas, un pircēji vilcināsies veikt maksājumu, pirms ir pārliecināti par piegādi. Darījuma darījums atrisina šo situāciju, novēršot krāpšanas risku un neskaidrības starp abām darījuma pusēm.

Counos Darījuma depozīts ir pieejams liela apjoma, kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecībai, Bitcoin ārpusbiržas, nekustamajam īpašumam un jebkura cita veida finanšu darījumiem..

Darījuma aģenti, kuri pārvalda līgumus un redz tos līdz galam, ir fiziskas personas un advokāti no juridiskām firmām, piemēram, oficiālā ES reģistrētā advokātu biroja Gh Legal S.R.O un Cedric Schmid, Šveices oficiālā advokāta..

Maksājumu vārteja

Counos Payment Gateaway

E-komercijas uzņēmumi var izmantot Counos maksājumu vārteja pieņemt kriptovalūtas kā samaksu par savām precēm un pakalpojumiem. Counos Payment Gateway darbojas tāpat kā citi maksājumu apstrādātāji, ļaujot pircējiem, veicot iepirkšanos tiešsaistē, izvēlēties maksājumu Gateway maksājumu veikšanai.

Tiešsaistes uzņēmumi un klienti var izvēlēties, kāda veida kriptovalūtu viņi vēlas izmantot ar Counos Payment Gateway, ļaujot klientiem izvēlēties starp Counos Coin, Counos Cash, Counos E un pat tādām kriptovalūtām kā Bitcoin, Litecoin un Ethereum.

Lietotājiem nav jāuztraucas par saviem datiem, jo ​​firma nepieprasīs un nesaglabās seifa informāciju, kā arī netiks novirzīta uz trešās puses vietni. Pārdevēji varēs norēķināties un nosūtīt kvītis arī pēc darījumu apstiprināšanas.

Counos X (CCXX)

Counos XCounos X ir pierādījums par likmes kriptovalūtu, kas izstrādāta Counos videi, un tā tika veidota ar fiksētu pirkšanas un pārdošanas cenu. Tā kā cena vienmēr ir nemainīga, gan mazumtirgotāji, gan patērētāji var droši izmantot monētu norēķinos.

Likmes pierādīšanas algoritms ļauj CCXX turētājiem palielināt fonda atlikumu, jo viņi saņem gada procentus 5% apmērā. Ja lietojat Counos X vismaz 6 mēnešus, procenti būs 2%, bet trīs mēnešus – 0,75%. CCXX maksājumi tiek norēķināti uzreiz, pateicoties platformas integrācijai Lightning Network.

Monētu var konvertēt tādās fiatās kā USD, CHF, EUR vai citās kriptovalūtās. CCXX ir pirmā kriptogrāfijas monēta, kuru var tieši iegādāties no jebkuras vietējās bankas. Lietotāji var iegādāties monētu no jebkuras bankas, sazinoties ar padomdevēju un piekļūstot tai Šveices ISIN.

Counos U monēta

Counos UCounos U ir apgrozāms stablecoin, kas ir 100% nodrošināts ar USD un kura fiksētā vērtība ir 100 USD. Atbalsta sistēmā ir iesaistīti 4 pilnvarnieki, Šveices banka un septiņi citi juristi, kas nodrošina, ka Counos U tiek 100% nodrošināts ar ASV dolāru..

Counos U turētāji, kas monētu pieder vairāk nekā gadu, saņem 3,9% peļņu. Monētu var iegādāties arī no jebkuras bankas caur Šveices ISIN, un to var arī apmainīt pret tādiem fiatiem kā USD, CHF, EUR vai citiem kriptotipiem..

Stakšanas sistēma

Counos Platform SSO kontu lietotāji, kuri deponē savas Counos Monētas vai Counos X saskaņā ar vienkāršo mieta apstākļi, saņems procentuālo daļu no savām monētām, pamatojoties uz izvēlēto periodu un plānu.

Lai liktu monētas un gūtu atlīdzību, lietotājiem būs jāizvēlas no 3 mēnešu līdz gada plāniem un monētas jāuzglabā īpašos maciņos, kuriem piekļūt var tikai viņi..

Aktīvu digitalizācija

Privātpersonas un uzņēmumi var izmantot platformu Counos (Counos.io), lai izveidotu savus maināmos un pārvedamos digitālos aktīvus. Klienti var pārvērst vērtspapīros un marķēt katru aktīvu, platformai piedāvājot emisijas risinājumus šādos ieguldījumu produktos: aktīvi pārvaldītie sertifikāti, izsekošanas sertifikāti, aktīvi, kas nav banku aktīvi, privāts parāds, privāts kapitāls, nekustamais īpašums, ar kapitālu aizsargātas parādzīmes, ar kredītu saistītas parādzīmes un Ar apdrošināšanu saistīti vērtspapīri.

Maki

Counos ir izstrādājis vairākus seifa pakalpojumus, kuros klienti var uzglabāt monētas mietam vai tirdzniecībai. Uzņēmumam ir tīmekļa pārlūkprogrammas maks, pamata maks, kā arī iespēja ģenerēt papīra makus. Lietotājiem, kas atrodas ceļā, ir pieejams Counos mobilais maks, kas ir saderīgs gan ar Android, gan ar iOS ierīcēm.

Secinājums

Counos ir visaptveroša kriptogrāfijas platforma, kas ļauj gan individuāliem lietotājiem, gan uzņēmumiem ieguldīt un gūt labumu no kriptogrāfijas tirdzniecības, maksājumu integrācijas un dalības. Apmaiņa ļauj ikvienam no visas pasaules viegli iegādāties stabilas un drošas digitālās monētas no jebkuras bankas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map