CoinRabbit apskats: kā gūt peļņu no savas kriptogrāfijas?

Kripto seifa Bitcoin atlicināšanas problēma ir tā, ka jūs tos nevarat izmantot, ja jums ir ilgtermiņa ieguldījumu stratēģija. Pārdodot savu Bitcoin šodien, lai gūtu tūlītēju gandarījumu, tas īstermiņā sagādātu prieku, taču, iespējams, nākotnē zaudēsi lielu peļņu, uz kuru esi rēķinājies..

Kā izvairīties no kārdinājuma pārdot Bitcoin ātrai baudai? Kā pārliecināt sevi neizmaksāt naudu, kamēr BTC sasniedz jaunus visu laiku rekordus?

Lūk, atbilde – jums nav jāpārdod Bitcoin vai Ethereum, lai tas tagad darbotos jums. Ir veids, kā iegūt kādu digitālo naudu pašreizējām vajadzībām, nepārdodot nevienu Satoshi.

Ļaujiet mums iepazīstināt jūs ar tūlītējiem kriptogrāfijas aizdevumiem. Lūk, kā viņi strādā: jūs uzticat kriptogrāfijas kreditēšanas platformai pašreiz glabāt savu Bitcoin vai Ethereum drošā krātuvē un saņemt kriptovalūtas aizdevumu ar stablecoins (USDT vai USDC) jebkurai vajadzībai. Stablecoin ir elastīgs aktīvs, kuru varat apmainīt, tirgot, ieguldīt vai vienkārši izņemt naudu par USD un kaut ko nopirkt. 

Viss process aizņem 10 minūtes un neprasa kredīta pārbaudes – vienkārši parādiet savu Bitcoin un iegūstiet naudu. Ikreiz, kad vēlaties atgriezties savā Bitcoin, sazinieties ar kriptogrāfijas kreditēšanas pakalpojumu, atmaksājiet aizdevumu plus nelielus procentus un nekavējoties atgrieziet savu Bitcoin bez jautājumiem.

Tas ir kā MonētaZaķis darbojas. Mēs uzskatām, ka lietotājiem vajadzētu būt iespējai izbaudīt savu Bitcoin, ne tikai skatoties uz līdzsvaru savos maciņos, bet maksimāli izmantojot to šeit un tagad. Mēs dzīvojam tikai vienu reizi!

Kāpēc lai es jums uzticētos?

Iepriekš aprakstītais ceļš var šķist pārāk labs, lai būtu patiess. Šeit varētu būt daži no jūsu jautājumiem: kā nodrošināt drošu līdzekļu glabāšanu? Vai tas ir likumīgi? Ja Bitcoin pieaugs, vai jūs neņemsit manu peļņu?

Šeit ir mūsu atbildes:

 • Glabāšanas drošība. Drošības apsvērumu dēļ mēs nevaram pateikt, kā un kur tieši mēs glabājam līdzekļus, taču šeit ir sniegts mājiens: mēs esam ciešā sadarbībā ar ChangeNOW kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojums un Guarda kriptogrāfijas maks, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu – uzticami platformas, kas ir bijušas tirgū diezgan ilgu laiku un dalās ar mums savā pieredzē un infrastruktūrā.
 • Atbilstība tiesību aktiem. CoinRabbit atbilst visiem noteikumiem, kas pastāv kriptogrāfiskajā telpā. ChageNOW riska pārvaldības sistēma palīdz mums cīnīties ar naudas atmazgāšanu, iesaldējot ļaunprātīgus darījumus.
 • Mēs neņemam peļņu no jūsu Bitcoin. Neatkarīgi no tā, cik augsta tā ir, jūs saņemsiet savu kriptogrāfiju atpakaļ pēc pašreizējā ātruma.

Kāpēc CoinRabbit?

BitcoinAvots: vidējs

Tagad, kad esam izskatījuši drošības problēmas, rodas šāds jautājumu kopums: Kāpēc tieši man vajadzētu izmantot jūsu pakalpojumu? Kā tas ir labāk nekā citas Bitcoin aizdevumu platformas?

Mēs to esam aptvēruši!

 • Neierobežoti aizdevuma periodi bez ikmēneša procentu maksājumiem. Jūs saņemat aizdevumu uz tik ilgu laiku, cik vēlaties, un procentus maksājat tikai tad, kad nolemjat atdot savu Bitcoin.
 • Tikai tagad – 5% gada procentu likme. Izmantojiet iespēju paņemt aizdevumu par vislabāko likmi! 5% ir daudz zemāka nekā maksa par citām Bitcoin aizdevumu platformām. Tomēr tas drīz palielināsies, tāpēc pasteidzieties!
 • Procenti un niecīga darījuma maksa ir viss, ko maksājat. Mēs nenodrošinām slēptas maksas. Sekojiet procentu summai savā kontā – mēs to pievienosim katru mēnesi.
 • Zemas minimālās aizdevuma summas. Iegūstiet 30 USDT / USDC par ETH kā nodrošinājumu un 80 USDT / USDC par Bitcoin aizdevuma nodrošinājumu.
 • Neierobežoti aizdevumi. Iegūstiet tik daudz stabilu, cik vēlaties – kas mēs esam, lai ierobežotu jūsu sapņus!
 • 10 minūtes, lai to iegūtu. Nav kredītpārbaudes, nav dokumentu, nav līniju un citu bankas atribūtu – nāc un saņem kredītu uzreiz!

Kā tas strādā

 1. Pārlēkt uz Monētu trusis un izmantojiet šo kalkulatoru, lai redzētu, cik daudz vēlaties saņemt:

 1. Kad esat izvēlējies valūtu un aizdevuma lielumu, apstipriniet savu tālruņa numuru un iestatiet USDT / USDC adresi, lai mēs zinātu, kur jums nosūtīt naudu. Šeit nav KYC!
 2. Nosūtiet izvēlēto nodrošinājuma summu uz norādīto adresi.
 3. Pēc tam, kad būsim apstrādājuši jūsu nodrošinājumu, aizdevums nonāks jūsu makā. Jūsu stablecoin ir gatavs iztērēšanai!

Ja jums ir jautājumi par šo procedūru vai jūs saskaras ar dažiem jautājumiem, sazinieties ar mums atbalstu jebkurā laikā – mēs tiksim galā.


Jūs jebkurā laikā varat palielināt aizdevuma lielumu – šī opcija ir pieejama jūsu kontā. Šajā gadījumā jūsu likvidācijas cena samazināsies (uzziniet par to tālāk).

Kas notiek, ja samazinās nodrošinājuma cena?

Lai gan kriptogrāfija tagad palielinās, Bitcoin un citi kriptogrāfijas joprojām ir nestabili. Mēs neesam pasargāti no ievērojama cenu krituma.

Gadījumā, ja tie notiks, mēs sāksim brīdināt, ka jūsu ķīla ir apdraudēta. Ja cena nokritīsies pārāk zemu, diemžēl mums būs jāpārdod jūsu nodrošinājums, ja jūs to iepriekš neatmaksājat. Šajā gadījumā jūsu stablecoins paliks pie jums.

Mēs esam kripto valūtas aizdevumi ar zemu 50% aizdevuma un vērtības attiecību – tas nozīmē, ka jūsu nodrošinājuma valūtai ir jāsamazinās par 50%, lai to likvidētu (mēs pārdotu). Tas arī nozīmē, ka par 1 BTC jūs saņemsit tikai 11 000 USDT kā aizdevumu ar $ 22k Bitcoin likmi, taču, lai to likvidētu, tam ir jāsamazinās līdz tikai USD 11 000, kas ir diezgan maz ticams tuvākajā nākotnē. Tas ir zemās aizdevuma un vērtības likmes augšupvērsts.

Ko jūs varat darīt ar savu piesaistes aizdevumu?

Mēs neaizdodam Bitcoin, bet gan Stablecoin, jo tas ir universāls. USDT / USDC ir pieejams daudzās platformās, ir saderīgs ar simtiem šifrēšanas marķieru, kā arī viegli maināms un tirgojams. Lūk, ko jūs varat darīt ar to:

 • Maksā simtiem kripto draudzīgu platformu, kas pieņem stablecoīnus.
 • Nosūtīt to savai ģimenei un draugiem. Īpaši ātri darījumi uz jebkuru vietu pasaulē.
 • Tirdzniecība USDT / USDC pret citiem aktīviem, lai iegūtu ātru peļņu. Esiet uzmanīgs un veiciet pētījumu pirms šīs ārkārtīgi riskantās darbības!
 • Pārdod tas par fiat un baudīt jaunu zaļo naudu.

Negaidiet labāku brīdi

Zinot, ka jums ir daudz Bitcoin vai Ethereum, ko nevarat izmantot, nepieciešams daudz enerģijas. Norādiet šo enerģiju pareizajā virzienā – saņemiet vieglu USDT / USDC aizdevumu vietnē Monētu trusis un izbaudiet tā sniegtās priekšrocības. Un pasteidzies – tagad ir pēdējās dienas, kad ir pieejama zema 5% gada procentu likme visiem aizdevumiem. Drīz mēs palielināsim šo likmi!

Paldies, ka lasījāt! Kripto aizdevumi, iespējams, jums šobrīd nav aktuāli, taču paliksim saziņā – droši pievienojieties mūsu kopienām Twitter un Telegramma. Ja jūs kādreiz nolemjat saņemt aizdevumu, mēs vienmēr esam atvērti. Uz tikšanos un lielisku dienu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector