Coinomi maka apskats Funkcijas, drošība, plusi un mīnusi

Coinomi pārskats

Ja meklējat labu seifu, lai saglabātu savu kriptogrāfiju, apskatiet mūsu Coinomi pārskatu, lai uzzinātu, vai tā funkcijas ir piemērotas jūsu uzglabāšanas vajadzībām.

Coinomi apskats: Maka pārskats

Coinomi ir daudzvalūtu kriptonauda seifs, kas atrodas Britu Virdžīnu salās, un to pirmo reizi 2014. gadā sāka īpašo spēku veterāns Džordžs Kimionis, kurš ir arī inženierzinātņu absolvents Mančestras universitātē..

Citos Kimionis projektos ietilpst kriptonauda investīciju platforma Cryptean, kas darbojas atsevišķi no Coinomi.

Saistīts attēls

Coinomi vispirms tika izstrādāts darbam tikai Android ierīcēs, sākotnēji atbalstot tikai populāras kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Litecoin un Ethereum. Pēc tam lietotne laika gaitā palielināja uzglabāšanas iespējas un galu galā palaida savu iOS versiju ar tām pašām funkcijām kā tās Android kolēģim.

Coinomi lēnām sāka pieaugt kriptovalūtu sabiedrībā, pateicoties paaugstinātajiem drošības pasākumiem un unikālajām īpašībām. Tās iebūvētā apmaiņa bija viena no pirmajām kriptogrāfijas maka nozarē, kas bija pieejama pirms lielā kriptogrāfijas tirgus pieauguma 2017. gadā.

Pašlaik Coinomi ir viens no populārākajiem mobilajiem seifiem tirgū, un arvien vairāk lietotāju reģistrējas, lai katru dienu izmantotu pakalpojumu.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Seifs ir pakāpeniski paplašinājis savu monētu sarakstu, iekļaujot tajā vietējo atbalstu vairāk nekā 125 blokķēdes aktīviem. Tas ļauj arī uzglabāt 382 marķierus, ieskaitot tos, kuru pamatā ir ERC-20 standarts.

Coinomi pārskats

Lietotāji no visas pasaules var izmantot seifu. Lai apmierinātu savu starptautisko lietotāju bāzi, Coinomi atbalsta vairākas valodas, piemēram, angļu, ķīniešu, spāņu, franču, vācu, krievu un daudzas citas valodas, turklāt ar lietotāju palīdzību regulāri tiek pievienotas citas valodas..

Coinomi maka saderība

Kā mēs minējām Coinomi pārskata sākumā, seifs vispirms tika izstrādāts mobilajām ierīcēm. Kā tāds tas ir saderīgs ar Android un iOS sistēmām. 2019. gadā Coinomi izlaida arī darbvirsmas versiju, kas ir saderīga ar MacOS, Windows un Linux operētājsistēmām.


Coinomi pārskats

Lietotāja saskarne un pieredze

Viņu lietotāja saskarne ir slavēta par to, ka tā ir viena no intuitīvākajām mobilo sakaru kriptovalūtu maciņu saskarnēm. Coinomi ir piemērots gan pieredzējušiem, gan iesācējiem, jo ​​viņi var viegli pārvietoties pa seifa funkcijām.

Kā iegūt Coinomi maku

Lejupielāde un instalēšana

 • Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt (loga augšējā labajā pusē).

Jūs tiksiet novirzīts uz logu, kurā atlasīsit operētājsistēmas versiju. Varat izvēlēties no vairākām Android, iOS, Windows, macOS un Linux versijām.

Šajā apmācībā mēs strādāsim ar Windows versiju:

 • Noklikšķiniet uz operētājsistēmas pogas “lejupielādēt”;
 • Palaidiet lejupielādēto failu;
 • Akceptēt programmas juridiskos noteikumus;
 • Izvēlieties instalācijas vietu;
 • Atlasiet, ja vēlaties darbvirsmas ikonu, un pabeidziet instalēšanu.

Maka izveidošana

Tagad mūsu Coinomi pārskatā mēs parādīsim, kā izveidot maku:

 • Pirmo reizi palaižot seifu, jums tiks dotas divas iespējas: izveidot jaunu maku (Izveidot jaunu maku) un atjaunot iepriekš izveidotu seifu (Atjaunot seifu). Mēs izvēlēsimies pirmo variantu;
 • Šajā brīdī tiks parādīta atkopšanas frāze, tāpēc pārliecinieties, ka esat to pierakstījis un uzglabājis kaut kur drošā vietā;
 • Jums tiks lūgts pārbaudīt atkopšanas frāzi un vai tā ir pareizi saglabāta;
 • Apstipriniet frāzi;
 • Atlasiet seifa paroli. Jūsu parolei ir jābūt vismaz desmit rakstzīmēm garai, un tai jāsastāv no lielajiem, mazajiem, cipariem un simboliem;
 • Izvēlieties, kuras kriptovalūtas vēlaties pievienot savam maciņam;
 • Pieņemt programmas juridisko pamatu un turpināt;
 • Tagad esat izveidojis savu kriptogrāfijas maku, kas ir gatavs lietošanai.

Kā lietot Coinomi maku

Monētu saņemšana

 • Dodieties augšējā kreisajā stūrī, nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz monētām, kas atrodas jūsu makā, lai redzētu to maka adresi.
 • Nokopējiet šo adresi un nosūtiet to personai, no kuras vēlaties saņemt monētas.

Monētu sūtīšana

 • Dodieties augšējā kreisajā stūrī zem seifa un noklikšķiniet uz monētas, no kuras vēlaties nosūtīt monētas.
 • Noklikšķiniet uz pogas Sūtīt.
 • Ievadiet saņēmēja adresi un monētu skaitu, ko vēlaties nosūtīt.

In-Exchange maks

Izmantojot partnerību ar ShapeShift un Changelly, lietotāji var pārveidot savus digitālos aktīvus citos, neatstājot seifu (maksa par šo pakalpojumu tiks apspriesta vēlāk mūsu Coinomi pārskatā).

Coinomi maka maksa

Coinomi neiekasē maksu par glabāšanas pakalpojumiem, un tai nav darījumu maksas. Izejošajos darījumos var tikt iekasēta jūsu izvēlētās monētas tīkla ieguves maksa.

Tā kā seifā ir iespējots SegWit, tas nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja padarīt darījumus “vieglākus”. Šiem darījumiem varat iestatīt dinamisko (kas jums tajā laikā nodrošina vislabāko cenas un kvalitātes attiecību) vai pielāgotas maksas (kuras var iestatīt atbilstoši jūsu personīgajām vēlmēm).

Darījumu laiki

Darījumu laiks ir atkarīgs no izmantotās monētas tīkla trafika.

Darījumu limiti

Summai, kuru varat iemaksāt un izņemt no sava maka, nav ierobežojumu.

Drošības funkcijas

drošībaCoinomi ir slavēta par to, ka tā ir viena no drošākajām mobilajām kabatām, lepojas ar spēcīgu šifrēšanu un uzlabotiem privātuma pasākumiem.

Coinomi ir “hierarhisks determinisms”, kas nozīmē, ka tas izmanto īpaša veida algoritmus jūsu maka sākotnējās frāzes ģenerēšanai. Sākotnējā frāze nodrošina papildu aizsardzību jūsu kontā, un to var izmantot, lai atjaunotu piekļuvi jūsu līdzekļiem, ja pazaudētu vai sabojātu tālruni..

HD maki katru reizi, kad veicat darījumu, ģenerē jaunu seifa adresi, kas uzlabo privātumu, jo jūsu darījumus nevar saistīt ar vienu seifa adresi.

Maka īpašnieka identitāte tiek turēta privāta, jo Coinomi serveri anonimizē viņu IP adreses. Tas novērš personas datu un darījumu detaļu pakļaušanu izsekošanas tehnoloģijai vai tiešsaistes uzbrucējiem.

Coinomi ir padarījis dažas sava avota koda daļas publiski pieejamas, tas nozīmē, ka izstrādātāji var brīvi pārbaudīt pamatā esošo programmatūru un iesaistīties, novēršot kļūdas vai jebkādus traucējumus, kurus viņi varētu atklāt.

Mūsu Coinomi pārskats nebūtu taisnīgs, ja mēs nepieminētu 2019. gada februāra incidentu, kurā lietotājs ziņoja par kriptovalūtu zaudēšanu 60 000 USD vērtībā ar drošību saistītas problēmas dēļ. Problēma bija tā, ka Coinomi sūtīja importētas sēklas frāzes uz Google API adresi pareizrakstības pārbaudei. Lietotājs apgalvoja, ka Google darbinieks nozaga viņa līdzekļus.

Bet tas ir maz ticams, jo Google nosūtītie pieprasījumi tika noraidīti, jo tajos nebija API atslēgas. Arī sākotnējā frāze nebija vienkāršā tekstā, jo tai bija TLS šifrēšana.

Coinomi novērsa kļūdu dažu stundu laikā pēc tam, kad uzzināja par šo problēmu. Līdz šim Coinomi ir paziņojis, ka “neviens no viņu tālruņa makiem nekad nav bijis uzlauzts vai citādi apdraudēts”. Tiesa, kļūdas dēļ netika izvirzītas citas prasības par fonda zaudējumiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts Coinomi maksAr Coinomi atbalsta komandu var sazināties, nosūtot biļeti caur viņu tiešsaistes portālu. Pēc jautājumu iesniegšanas lietotāji saņem biļetes numuru. Šo biļeti var izmantot, ja nolemjat sazināties ar komandu pa citiem kanāliem.

Maka oficiālajā atbalsta portālā ir arī daudzas lietotāja rokasgrāmatas un sadaļa “Bieži uzdotie jautājumi”. Coinomi aktīvi piedalās arī sociālajos medijos, ļoti atsaucīgi rīkojoties savos Twitter, Telegram, Reddit un Facebook kontos, regulāri atbildot uz lietotāju jautājumiem..

Svarīgi paziņojumi un izlaidumi ir iekļauti viņu oficiālajā emuārā. Pēc lietotāju domām, reakcijas laiks svārstās no dažām stundām līdz dienai.

Coinomi maka reputācija

Coinomi ir ļoti aktīva tiešsaistes kopiena, kur sociālo mediju kanālu atbalsta personāls ātri mijiedarbojas ar saviem lietotājiem un risina viņu problēmas..

Šo atsaucību ļoti novērtē kriptogrāfijas kopiena, simtiem tūkstošu lietotāju ziņojot, ka viņi uzskata pakalpojumu par uzticamu, un būtībā jebkura Coinomi atsauksme to vērtē kā cienījamu pakalpojumu.

Seifam tiešsaistē pārsvarā ir pozitīvas atsauksmes, un Google Play veikalā un Apple iTunes App veikalā iegūts 4,6 vērtējums no vairāk nekā 16 000 Play veikala atsauksmēm..

Coinomi pārskats: spriedums

Coinomi ir lielisks mobilais maks, kas piedāvā uzlabotas drošības funkcijas un lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj ērti uzglabāt daudzus kriptogrāfijas. Šis ir labākais kripto seifs mobilo ierīču lietotājiem.

Coinomi maks: plusi un mīnusi

Plusi:

 • Atbalsta plašu kriptogrāfiju klāstu;
 • Spēcīga drošība;
 • Aktīva kopiena;
 • Atsaucīgs atbalsta personāls;
 • Bezmaksas;
 • Uzticams;
 • Iebūvēta apmaiņa.

Mīnusi:

 • Nav pilnībā atvērta pirmkoda;
 • Nav fiat pirkšanas iespēju kriptogrāfijai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector