Bybit Exchange apskats Maksas, vērtspapīri, plusi un mīnusi

Mūsu Bybit apmaiņas pārskats, mēs analizēsim galvenās iezīmes, atbalstītās valūtas, nodevas un daudzus citus aspektus, kas var būt noderīgi tiem, kas meklē uzticamu kriptonauda apmaiņu.

Bybit Exchange pārskats

Pārvalda Bybit Fintech Limited, Bybit ir vienādranga (P2P) Singapūras kriptogrāfijas apmaiņa ar bloku ķēdes ekspertiem no visas nozares.

Bybit birža nodrošina sviras efektu 100: 1, kas ir ļoti konkurētspējīga zīme, kas liek uzņēmumam pret jau izveidotām un cienījamām biržām, piemēram, BitMEX. Tas izmanto pastāvīgos nākotnes produktus, kas būtībā ir nākotnes līgumi, bet kuriem nav derīguma termiņa. Tas nozīmē, ka tirgotājs var ieņemt savu pozīciju gandrīz bezgalīgi.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Saskaņā ar Bybit apmaiņas vietni, tie nodrošina visdažādākos kriptovalūtas mūžīgos nākotnes līgumus. Tie var būt jebkas, sākot no XPR / USD, BTC / USDT, ETH / USD, EOS / USD un BTC / USD.

Uzņēmums atbalsta arī globālo klientu loku, tostarp cilvēkus no Ziemeļamerikas, Eiropas, Dienvidaustrumāzijas, Japānas, Dienvidkorejas un Krievijas.

Bybit savietojamība

Bybit var piekļūt no daudzām dažādām ierīcēm, piemēram, personālajiem datoriem, klēpjdatoriem, iPhone, iPad, Android tālruņiem, Windows tālruņiem utt. Visas lietojumprogrammas var lejupielādēt attiecīgajos lietojumprogrammu veikalos, piemēram, App Store for Apple un Google Play for Android.

Kā iegūt Bybit kontu

reģistrācijas bits

Reģistrācija ir diezgan viegli, un tam ir nepieciešamas pāris vienkāršas, bet loģiskas darbības. Ikviens var reģistrēties, izmantojot Bybit biržas galveno vietni. Viņu mājas lapas augšdaļā esošajā navigācijas joslā ir redzama ļoti redzama poga “Reģistrēties”. Pēc noklikšķināšanas potenciālajam klientam ir jānorāda sava e-pasta adrese un parole, lai saņemtu apstiprinājuma kodu.

Kā izmantot Bybit Exchange

bybit tirdzniecības saskarnecryptonews.com

Bybit ir moderna apmaiņas platforma. Tas nozīmē, ka lietotāja interfeiss ir padarīts pēc iespējas vieglāk orientējams. Vietņu augšējā navigācijas josla dod iespēju tirgoties un uzraudzīt aktīvus, diagrammas, tirgus cenas, nerealizēto P&L, pieejamo rezervi, pozīcijas rezervi, kā arī izmantot citus instrumentus, kas jums pieejami platformā.

Maksa par Bybit Exchange


Maksa ir atkarīga no tā, vai lietotājs ir tirgus veidotājs vai kāds, kurš izdod rīkojumus pasūtījumu grāmatā pirms tirdzniecības vai tirgus piesaistītāja, vai kāds, kurš veic pasūtījumu, lai tas atbilstu izgatavotāja ierosinājumam..

Mūžīgie līgumi

(Apgriezts)

Augstākais kredītplecs Maker atlaide Taker maksa
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 50x -0,025% 0,075%
XRP / USD 50x -0,025% 0,075%
EOS / USD 50x -0,025% 0,075%

Tirgus piesaistītājiem tiek iekasēta maksa 0,075% no rīkojuma. Salīdzināt to ar citām biržām ir diezgan grūti, jo tirgotie instrumenti arī atšķiras. Jebkurā gadījumā 0,075% nešķiet augsta cena un izskatās kā taisnīga summa.

Tirgus veidotājiem maksa ir -0,025%. Būtībā tas nozīmē, ka tad, kad ražotājs veic darījumu, viņam jāmaksā par 0,025% mazāk nekā viņam būtu citādi. Šī ir ļoti konkurētspējīga cena, un tā mudina tirgus veidotājus būt aktīviem.

Ar platformu ir saistītas izmaksas par izņemšanu. Šajā ziņā Bybit atkal izrādās ļoti konkurētspējīgs ar cenu noteikšanu. Maksa ir 0,0005 BTC, kas nozīmē gandrīz pusi no nozares standarta cenas, kas ir vidēji 0,0008 BTC.

Turklāt, ja tirgotājs atver savu pozīciju, ir jāmaksā finansējuma likme. Tomēr, tā kā maržas tirdzniecība ir balstīta uz pozīciju ieņemšanu, tirgotājam var nākties maksāt vai saņemt šo maksu. Tas tiek darīts starp tirgotājiem, un Bybit tajā nepiedalās.

Iemaksājiet un izņemiet Bybit

Depozīts šajā valūtā neprasa daudz pūļu. To var panākt, navigācijas joslā nospiežot pogu “Aktīvi”. Labajā pusē redzēsiet cilnes “depozīts” un “izņemt līdzekļus”.

Noklikšķinot uz “noguldīt”, jūs redzēsiet lodziņu ar visu nepieciešamo informāciju, piemēram, Bitcoin (BTC) adresi un QR kodu.

Arī atsaukšana ir vienkārša. Lai gan šoreiz ir nepieciešama divu faktoru autentifikācijas (2FA) metodes ieslēgšana un konta verificēšana.

Maksājuma veidi

Sakarā ar to, ka Bybit ir uz kriptogrāfiju balstīta birža, tā pieņem maksājumus tikai ar kriptovalūtām. Tas nozīmē, ka katram tirgotājam ir jābūt kriptogrāfijas saimniecībām, lai tirgotos ar viņiem.

Drošības funkcijas

Bybit apmaiņa piedāvā papildu drošības iespējas saviem klientiem.

Konts & Cilne Drošība piedāvā dažādas 2FA metodes, lai labāk aizsargātu jūsu kontu. Ir vairākas iespējas, piemēram, e-pasta autentifikācija, SMS autentifikācija un Google autentifikācija. Pēdējais tiek uzskatīts par drošāko no visiem.

Bybit nodrošina līdzekļus makiem, kas tiek glabāti bezsaistē. Tas nozīmē, ka nav iespējas uzlauzt viņu līdzekļus, ja jūs faktiski neatrodaties uz vietas. Tas ir paredzēts, lai izvairītos no situācijām, kas līdzīgas tai, kas notika ar Mt. Gox, Tokijā bāzēta kriptogrāfijas apmaiņa, kas tika uzlauzta un zaudējis tik daudz kā USD 460 miljonus USD.

Klientu atbalsts

Runājot par klientu atbalstu, Bybit piedāvā tiešraides tērzēšanu tikai ar Zendesk starpniecību un e-pasta saziņu [e-pasts aizsargāts] un ar IT saistītu jautājumu gadījumā [e-pasts aizsargāts]. Nav tālruņa atbalsta un nav iespēju tieši sazināties ar balss tērzēšanu. Teksta tērzēšanas operatora atbildes laiks ir ārkārtīgi ātrs, savukārt e-pasts prasa mazliet laika.

Bez tam apmaiņa piedāvā FAQ sadaļā, kā arī par ikdienas jautājumiem.

Bybit Exchange apskats: spriedums

Bybit lietotāji uzskata par spēcīgu un drošu platformu. Labu daļu no viņu lietotāju bāzes pārstāv bijušie BitMex lietotāji, kuri ir atteikušies no citas platformas tās autokrātiskā rakstura dēļ, kur klientu pieprasījumi tiek reti ņemti vērā.

Tomēr jāatzīmē viena lieta, ka Bybit ir platforma pieredzējušākiem tirgotājiem. Pirms reālas tirdzniecības ir iespēja izmantot demonstrācijas kontu, kas ir ļoti ieteicams jaunajiem tirgotājiem. Apmaiņa neaprobežojas tikai ar Bitcoin noguldījumiem un tādējādi nodrošina ērtāku vietu pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map