BitPay apskats | Pārskats, funkcijas, priekšrocības, cenas

Kas ir BitPay?

BitPay ir maksājumu procesors, kas ļauj uzņēmumiem / tirgotājiem pieņemt maksājumus bitcoin, novirzot līdzekļus tieši uz viņu bankas kontu. Uzņēmums tika izveidots 2011. gadā, un tā galvenais birojs atrodas Atlantā, Džordžijas štatā.

BitPay pakalpojumi ir pieejami 38 valstīs, un tas pieņem lielu skaitu fiat valūtu, tostarp ASV dolārus, eiro un CAD. Tas tiek uzskatīts par lielāko maksājumu pakalpojumu, kas ļauj tirgotājiem pieņemt Bitcoin par saviem produktiem un pakalpojumiem.

BitPay karte un maks

BitPay maks tiek izmantots Bitcoin glabāšanai un spēj pieņemt līdz pat 12 dažādām ierīcēm. Seifs pārvalda visus jūsu darījumus un ietver papildu funkcijas, piemēram, maksājumu protokola atbalstu nezināmām adresēm.

BitPay karte darbojas līdzīgi makam, tai ir saglabāšanas funkcija, taču tā ir vairāk

kā bankas Visa karte. Šīs kartes ir pieejamas tikai ASV klientiem.

Maks un karte ļauj tirgotājiem viegli pirkt, pārdot un iztērēt Bitcoins, jo visi Visa tirgotāji un bankomāti pieņem šīs kartes.

BitPay Visa karte spēj konvertēt Bitcoins dolāros un otrādi. Fiat līdzekļi tiek iemaksāti BitPay Visa kartē, izmantojot Maku.

Kā to izmantot

Reģistrēšanās ietver kartes vai biznesa konta izveidošanu. Pirmais konts ir paredzēts individuāliem lietotājiem, bet otrais – uzņēmumiem, kuri vēlas pārvaldīt Bitcoin maksājumus. Kad esat izvēlējies sava konta opciju, noklikšķiniet uz Reģistrēties, lai veiktu šīs darbības.

Pēc tam jums būs jāaizpilda veidlapa ar savu e-pasta adresi, vārdu, organizācijas nosaukumu (biznesa kontiem) un konta informāciju. Pēc konta pieprasījuma apstrādes jums tiks izsniegts maks vai BitPay Visa karte.


Vai BitPay ir drošs?

BitPay galvenokārt tiek uzskatīts par drošu maksājumu procesoru. Tas nodrošina ērtu metodi, kuru Bitcoin īpašnieki var izmantot ikdienas maksājumiem. Pakalpojuma lietošanas pieredzei ir pozitīvas un negatīvas atsauksmes.

Viens lietotājs paziņoja, ka pakalpojums ātri apstrādāja maksājumus, un viņam nebija jāmaksā maksa par bankomāta izmantošanu.

Tomēr ir bijušas dažas problēmas, par kurām ziņots. 2018. gada novembrī BitPay saviem lietotājiem izteica brīdinājumu par inficētu kodu, kas no Copay (tā atvērtā pirmkoda maka) lietotņu lietotājiem nozog privātā maka atslēgas. Hakeris izveidoja aizmugurējo durvju, ieviešot ļaunprātīgu programmatūru Copay atvērtā pirmkoda bibliotēkā. Lietotājiem, kuri izmanto lietotni Copay Android un iOS versijai 5.0.2 līdz 5.1.0, tika ieteikts vairs neatvērt lietotni, atjaunināt savus maciņus un pārvietot savus līdzekļus uz versijas 5.2.0 makiem. Pēc uzņēmuma domām, ļaunprātīgais kods neietekmēja BitPay makus.

BitPay 2014. gadā zaudēja vairāk nekā 1,8 miljonus ASV dolāru vērtu bitcoin, pateicoties pikšķerēšanas krāpniecībai, iesaistot tās galveno finanšu vadītāju. Bet šis incidents nenotika sliktu drošības sistēmu vai masveida krāpšanas dēļ no BitPay puses, galvenokārt tas bija saistīts ar cilvēku kļūdām.

Plusi un mīnusi

BitPay ļauj tiešsaistes pārdevējiem un tirgotājiem pieņemt Bitcoin par saviem produktiem un pakalpojumiem. Tas nāk ar ātru darījumu ātrumu un ērtu iestatīšanu, kas nodrošina tiešsaistes maksājumus. Kredītkaršu apstrādes maksa parasti ir aptuveni 3% par darījumu, savukārt BitPay iekasē vienotu 1% maksu.

Platforma ļauj cilvēkiem no visas pasaules saņemt jebkādu summu, izmantojot datoru vai viedtālruni. Uzņēmumi var gūt labumu no maksājumu tīkla bez robežām, kā arī labākos cenu maiņas kursus.

Programmatūras kriptogrāfiski drošā API ļauj viegli integrēt jebkuru esošo sistēmu. Arī lietotājiem ir plašs pielāgojamu iespēju klāsts viņu drošībai un apstiprināšanas ātrumam. Tirgotāju kontos var iespējot divfaktoru autentifikācijas sistēmu, kuru nodrošina Google Authenticator.

Var izvēlēties saņemt maksājumus astoņās fiat valūtās vai bitcoin, vai arī jūs to kombinācijā. BitPay piedāvā atbalstu 40 valodās, ļaujot uzņēmumiem sasniegt starptautisku klientu loku.

Klienti tiek saudzēti no atmaksas krāpšanas un identitātes zādzības, jo pakalpojuma pamatā ir Bitcoin. Citi pozitīvi novērtētie pakalpojuma aspekti ir tā gludā saskarne un ērta konfigurēšana.

Tomēr tiešsaistē ir pieejamas vairākas negatīvas BitPay atsauksmes, dažas no tām apsūdzot to par krāpšanos. Šķiet, ka galvenie trūkumi ir līdzekļu aizturēšana un sarežģītie maksājumu un atmaksas procesi.

Izskatās arī, ka uzņēmums ar laiku ir kļuvis ierobežojošāks attiecībā uz pieņemamajiem uzņēmumiem.

BitPay ir saņēmis biežas sūdzības par savu klientu apkalpošanu, kas ir ziņots par sliktu un bieži vien nelietderīgu. Viens lietotājs ziņoja, ka nesaņēma atbildi uz saviem e-pastiem.

Cenu noteikšana

Pakalpojums bieži maina un atjaunina savu cenu modeli. Pašlaik uzņēmums iekasē 1% maksu par darījumu, kas var būt augstāks augsta riska nozarēm. Piemērotā maksa ir vienāda visām 240 atbalstītajām valstīm.

BitPay kopienas uzticība

BitPay ir saņēmis gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes. Tika ziņots, ka lietotnē un tiešsaistes portālā ir daži trūkumi un ka BitPay nesūta līdzekļus uz galamērķi. Šie līdzekļi tiek turēti arī ilgu laiku, pat nedēļas.

Uzņēmums, iespējams, bez jebkāda motīva ir bloķējis derīgus darījumus ar dažiem seifiem, liekot lietotājiem zaudēt savu naudu. Acīmredzot tas ir saistīts ar viņu politiku, kuras teksts ir “Mēs paturam tiesības slēgt jūsu kontu”.

Spriedums

BitPay, iespējams, ir bijuši gan kritumi, gan kritumi, taču kopumā tas ir plaši uzticams un izmantots Bitcoin apstrādes pakalpojums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector