Bitcoin Private Review: Kas ir BTCP?

Bitcoin privātā monēta

Ir daudz kriptogrāfiju, kas ir izveidoti no Bitcoin. Šodien mēs pārskatīsim Bitcoin Private un redzēsim, ko šī monēta var piedāvāt, un vai tā atšķiras no citām Bitcoin dakšām.

Kas ir BTCP?

Bitcoin Private (BTCP), kas tika palaists 2018. gada februārī, tika izveidots no bitcoin (BTC) dakšu apvienošanas ar Zclassic (ZCL). Monēta tika pazemināta ar 1: 1 devu gan BTC, gan ZCL turētājiem.Bitcoin Private attēla rezultāts

Dažus mēnešus pēc darbības uzsākšanas (2018. gada aprīlis) BTCP bija viena no 50 pasaules lielākajām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma, bet tagad tā ir nokritusies līdz 1023. Pozīcijai.

Bitcoin Private tika veidots kā decentralizētāka, atvērtāka pirmkoda, ātra un privāta Bitcoin versija. Projekta komanda bija iecerējusi izmantot Bitcoin drošību un tirgu, kā arī Zclassic privātuma funkcijas, lai izveidotu uzlabotu Bitcoin versiju.

BTCP ir lielāks bloka laiks un bloka lielums, attiecīgi 2,5 minūtes un 2 MB. Atšķirībā no Bitcoin, kas izmanto darba pierādījumu, BTCP pamatā ir Equihash kalnrūpniecības algoritms, kas lietotājiem ļauj iegūt raktuves, izmantojot GPUS, un ļauj tam izturēt pret ASIC.

Kas izveidoja Bitcoin Private?

Bitcoin Private pirmo reizi Twitter ierakstā ierosināja Zclassic līdzdibinātājs Rets Kreitons. Viņš tiek uzskatīts par Bitcoin Private projekta vadošo figūru.

Vēlāk komanda tika paplašināta, pievienojot Džeikobu Brūtmanu, Džuzepu Stuto, Kristoferu Sulmoni, Džofu Hopkinsu un Jonu Laitonu. Viņu kopīgo pūļu rezultātā tika izveidots BTC Private Whitepaper.

Bitcoin Private komandā ir 20 inženieri.

Bitcoin privātā tehnoloģija un funkcijas

Bitcoin Private pamatā ir Zclassic tehnoloģija, ko sauc par zk-snarks tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ir iegūta no Zerocoin protokola, kuru izmanto arī Zclassic vecāku monēta Zcash.

Zk-snakrs slēpj tīklā esošo tirgotāju adresi kopā ar citām detaļām par viņu darījumu, vienlaikus pārredzamības nolūkā publicējot visus maksājumus blokķēdē.

Bitcoin Private, tāpat kā Bitcoin, atbalsta vienādranga darījumus, neprasot trešās puses iejaukšanos. Visi darījumi tiek ierakstīti blokķēdē pēc tam, kad tos ir pārbaudījuši tīkla mezgli.


Salīdzinot ar Bitcoin, BTCP ir palielināts bloka lielums 2 MB. Tam vajadzētu ļaut BTCP uzlabot darījumu norēķinu laiku, salīdzinot ar citiem altcoins un BTC.

Bitcoin privātā koda bāze ir atvērts avots, kas nozīmē, ka jūs varat tai piekļūt vietnē GitHub. Viņu projekta GitHub lapā ir tikai 272 saistības, 4 laidieni un 5 dalībnieki. Vairāk nekā gadu lapā nav bijušas lielas augšupielādes. Tas ir satraucoši, jo labam projektam ir jābūt aktīvai izstrādātāju kopienai, kas to atbalsta.

Bitcoin Private attēla rezultāts

BTCP monētu statistika

Kopējais BTCP apgrozībā ir 4 770 405 BTCP. Kopējā piegāde ir ierobežota līdz 22 799 951 BTCP.

Sākotnējā Bitcoin privātās monētas cena, kad tā debitēja, bija 65,82 USD, un tā visu laiku augstākā vērtība bija 85,68 USD. Kopš tā laika monēta piedzīvoja vēl vienu ievērojamu cenu lēcienu 2018. gada aprīlī. Līdz maija beigām monēta zaudēja vairāk nekā pusi no peļņas un mēnešiem ejot, turpināja zaudēt vairāk savas vērtības..

BTCP gadu sāka ap USD 1, un līdz februārim tā centās noturēties šajā atbalsta līmenī. Pēc tam monēta nokrita zem 1 USD atzīmes un kopš tā laika ir turpinājusi lejupejošo spirāli.

Bitcoin Private pašreizējā tirdzniecības cena ir 0,108488 USD.

Kādas apmaiņas atbalsta Bitcoin Private?

Kopš monētas izlaišanas ir notikušas ļoti maz biržas, kas uzskaitījušas BTCP.

Pašreizējās vietas, kur var iegādāties BTCP, ir:

 • Monētu slēdzis;
 • SatoExchange;
 • Nanex;
 • BarterDEX;
 • SIstemkoin;
 • Bitladona;
 • Graviex;
 • Kripto Vilks;
 • AltCoinTrader;
 • TOPBTC;
 • SafeTrade;
 • TradeOgre.

Kalnrūpniecība Bitcoin Private

Ja jūs domājat, kā iegūt BTCP, tad jūs zināt, ka viss, kas jums nepieciešams, ir GPU. Tā kā monētas pamatā ir Equihash algoritms, tas nozīmē, ka to var iegūt ar CPU vai GPU.

Protams, GPU ieguve ir daudz efektīvāka nekā CPU ieguve. Bet, ja jūs joprojām vēlaties nokļūt procesora ieguves procesā, paturiet prātā, ka ir tikai divas iespējas, kā iegūt EquihashZERO, izmantojot CPU. Pirmā iespēja ir saistīta ar MinerGate, taču jūsu kalnrūpniecības peļņai tiek piemērota liela procentu maksa. Otra iespēja ir Nicehash’s nheqminer, kuru var lejupielādēt iepriekš apkopotos bināros failos operētājsistēmai Windows vai Linux.

Projekta izstrādātāju komanda arī uzsāka savu oficiālo oficiālo BTCP kalnrūpniecības baseinu, taču jūs varat raktuves BTCP arī citos baseinos, piemēram, Zergpool EquihashZero, ZHash.pro, btcprivate.pro un Equipool.

Bitcoin privātie maki

Bitcoin Private monētu var uzglabāt vairākos maciņos, ieskaitot Electrum un Full node maku Windows, Linux un Mac lietotājiem, kas ir pieejami lejupielādei viņu oficiālajā vietnē.

Aukstie maki, kurus var izmantot Bitcoin privātu uzglabāšanai, ir Ledger Nano S, Trezor T un Trezor One. Trezor modeļi ir pieejami tikai Linux lietotājiem. Jūs varat arī ģenerēt papīra maku no oficiālās BTCP vietnes.

Coinomi maks atbalsta BTCP gan iOS, gan Android mobilo ierīču lietotājiem. Zelcore ir seifs, kas ir saderīgs ar Windows, iOS, macOS, Linux un Android, un papildus BTCP atbalsta arī daudzus citus kriptotipus..

Jaunākās BTCP ziņas

2019. gada oktobrī BTCP cieta 51 procenta uzbrukumu, kuru atbrīvoja garlaikots hakeris, kurš nomāja jaucējkrānu no mākoņu ieguves vietas. Lai organizētu 51 procenta uzbrukumu jebkurai citai augšējai blokķēdei, jums būtu nepieciešams ievērojams daudzums jaukšanas jaudas. Kad parādījās ziņas, tas nopietni sabojāja Bitcoin Private reputāciju, jo projekts apgalvoja, ka tai ir droša Bitcoin blokķēdes drošība.

Bitcoin PrivateVēl viens nesenais jautājums bija tad, kad Bitcoin Private izstrādātāju komanda ģenēzes dakšas laikā nokalta papildus 2,04 miljonus BTCP un neatklāja to sabiedrībai. Kad Coinmetrics, pētījuma grupa, kas uzzināja šo neveiksmi, publicēja informāciju, BTCP cena gandrīz nekavējoties samazinājās par 20 procentiem.

Šāda veida darbība ir pazīstama kā “slēpta premine”, kur tiek izlaistas papildu monētas, bet pēc tam tās tiek paslēptas “aizsargātā baseinā”.

“Trīs simti tūkstoši slēpto premīnu vienību tika pārvietoti no aizsargāta baseina virzienā uz šķietamo apmaiņu,” lasāms publikācijā.

Sākotnēji bija paredzēts, ka Bitcoin Private (BTCP) kopējais piedāvājums ir 21 miljons monētu, piemēram, Bitcoin, taču jau pastāv 22,8 miljoni BTCP, un vēl vairāk tiek iegūti no ieguves.

Tika noskaidrots, ka laikā no jūlija līdz augustam tirgū tika izmesti 300 000 BTCP no slēptās premines, kas nejauši notika tieši tajā pašā laikā, kad Bitcoin Private monēta nokrita no $ 10 līdz $ 3. Izstrādātāji, kas izlaida BTCP no slēptās preminas, nopelnīja aplēsi USD 1 miljona un USD 3 miljonu apmērā, savukārt BTCP kopējais tirgus ierobežojums cieta vairāk nekā USD 100 miljonus.

Bitcoin Private Review: Spriedums

Bitcoin Private monēta parādīja interesantu koncepciju, kad tā pirmo reizi tika laista tirgū un dažus mēnešus darbojās diezgan labi. Bet tagad tas sēž ar pārējiem daudzajiem neveiksmīgajiem Bitcoin dakšu projektiem. Galvenais fiasko un fakts, ka vairāk nekā gada laikā projektā nav notikusi nozīmīga attīstība, ir brīdinājuma signāli, kas investoriem būtu jāņem vērā.

Piedāvātais attēls: btcprivate.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map