Binance Exchange pārskats Nodevas, drošība, plusi un mīnusi

Šodien mēs pārskatīsim Binance apmaiņu, populāru platformu, kurā ir dažādi kripto savienojumi, un sabiedrībā tiek ievērota tās caurspīdīgā pieeja. Mēs jums sniegsim visu nepieciešamo informāciju, lai apstrādātu jūsu kriptovalūtas.

Binance Exchange pārskats

Binance ir plaši pazīstama kriptovalūtas maiņa, kas atklājās 2017. gadā pēc veiksmīgas ICO Ķīnā, kas lietotājiem piedāvā iespēju tirgot lielu skaitu kriptogrāfijas aktīvu. Sākotnēji Binance bāzējās Honkongā, pēc tam pārcēlās uz Tokiju. Nesen birža ir pārcēlusi savu galveno mītni uz Maltu, kas ir ļoti draudzīga valsts pret kriptogrāfiju.

Biržas izpilddirektors ir Zhao Changpeng, kurš ļoti aktīvi darbojas sociālo mediju kontos un ātri brīdina sabiedrību par jebkuru no Binance darbībām. Pirms vienas no populārākajām tirdzniecības platformām palaišanas kriptogrāfijas telpā izpilddirektors bija nodarbināts Tokijas biržā un Bloomberg.

Uzņēmums ir uzsācis daudzas citas apakšnodaļas, piemēram, Binance ASV, Binance Uganda, un ir arī izstrādājis vairākas platformas kreditēšanai, iemaksai un maržas tirdzniecībai.

Binance DEX un Binance ķēde

Ja jūs lasāt šo Binance pārskatu, ir svarīgi saprast, ka Binance ir decentralizēta apmaiņa. Papildus tam platforma ir izlaidusi arī savu blokķēdes tīklu ar nosaukumu Binance ķēde.

Lai gan centralizētā apmaiņa ir ātra un lietotājam draudzīga, decentralizētās platformas atpaliek. Binance mēģina to mainīt ar savu Binance DEX risinājumu. Šī platforma jau ir izlaista tirgū, un tā ir piesaistījusi vairākus tirgotājus.

Binance ķēde ir arī milzīgs Binance projekts. Daži uzņēmumi jau uzsāk savus žetonus virs šī neatkarīgā bloku ķēdes tīkla.

Mūsdienās projekti var vienkārši sākt strādāt pie Binance ķēdes un izveidot savus risinājumus. Daži uzņēmumi jau ir izlaiduši stablecoins, un tam virsū darbojas viss Binance DEX.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Binance piedāvā plašu monētu klāstu, uz platformas skaitot simtiem kripto. Dažas no atbalstītajām monētām ietver Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, EOS, Ethereum, Ethereum Classic, IOTA, Litecoin, NEO, Ripple un OmiseGo.

Apmaiņas rezultātā no platformas ir noņemtas arī vairākas monētas un pāri, tostarp ANKR / PAX, ANKR / TUSD, ANKR / USDC, BCPT / PAX, BCPT / TUSD, BCPT / USDC, BTT / BTC, DENT / BTC, DOGE / PAX, DOGE / USDC, ERD / PAX, ERD / USDC, FTM / PAX, FTM / TUSD, DEGVIELA / ETH, GTO / PAX, GTO / TUSD, GTO / USDC, LUN / ETH, NCASH / BNB, NPXS / BTC, ONE / PAX, ONE / TUSD, PHB / PAX, PHB / USDC, TFUEL / PAX, TFUEL / TUSD, TFUEL / USDC, WAVES / PAX, WIN / BTC. Bitcoin SV arī tika svītrots.


Binance ir pieejams visās pasaules valstīs, izņemot šādas:

 • Afganistāna;
 • Ķīna;
 • Kongo (Brazavila);
 • Kongo (Kinšasa);
 • Kuba;
 • Korejas Tautas Demokrātiskā Republika;
 • Eritreja;
 • Irāna;
 • Irāka;
 • Kotdivuāra;
 • Kirgizstāna;
 • Libāna;
 • Lībija;
 • Dienvidsudāna;
 • Sudāna.

Binance pakalpojumi nav pieejami ASV rezidentiem no šādiem štatiem: Ņujorkas, Konektikutas, Havaju salām, Džordžijas, Ņūmeksikas un Vašingtonas..

Binance Jersey un Binance USA atbalsta visas ASV dzīvesvietas.

Saderība

Birža savai tirdzniecības platformai ir izstrādājusi darbvirsmas lietotnes, kas ir saderīgas ar Microsoft un MAC operētājsistēmām, kā arī mobilās lietotnes Android un iOS ierīcēm. Platformai var piekļūt arī, atverot jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu.

Lietotāja saskarne un pieredze

Platformā tirgotājiem ir pieejamas divas iespējas: pamata un uzlabotas.

Uzlabotā versija ļauj lietotājiem apskatīt tehnisku visaptverošu digitālās valūtas cenas analīzi laika gaitā. Pamata versijas informācijas panelī papildus pasūtījumu grāmatām un monētas tirdzniecības vēsture ir iekļauti vairāki diagrammas un diagrammas tirdzniecības pāriem..

Opcijai Basic ir estētiska un tīra saskarne, kreisajā pusē attēlojot cenas, grafikus vidū un labajā pusē pirkšanas un pārdošanas lodziņus, kā arī tirdzniecības vēsturi..

Binance Trading ekrāns

Uzlabotajam skatam ir tumša tēma, tirdzniecības diagrammas ir paplašinātas, un pašreizējās tirdzniecības cenas ir labajā pusē, zem tām ir redzamas pirkšanas-pārdošanas kastes..

binance kontsKā iegūt Binance Exchange kontu

 • Atveriet vietni Binance un reģistrēties par kontu.
 • Norādiet derīgu e-pastu un paroli.
 • Noklikšķiniet uz verifikācijas saites, kas nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
 • Pārbaudiet identitāti, augšupielādējot savu nacionālo ID; ieteicams pašbildi ar savu nacionālo personu apliecinošu dokumentu un piezīmi.
 • Pagaidiet, līdz uzņēmums nosūta jums apstiprinājuma e-pastu, kurā teikts, ka jūsu identitāte ir pārbaudīta.

Kā izmantot Binance Exchange

Kriptogrāfijas pirkšana

 • Atlasiet kriptogrāfiju, kuru vēlaties iemaksāt savā Binance kontā.
 • Depozīta adrese monētu nosūtīšanai tiks parādīta iespēju sarakstā. Jūs varat arī iegādāties labākās monētas, piemēram, BTC vai ETH, izmantojot kredītkarti.
 • Noklikšķiniet uz “Exchange” un atlasiet “Basic”. Varat arī noklikšķināt uz monētas, kuru vēlaties tirgot, no saraksta ekrāna vidū, lai parādītu galveno tirdzniecības lapu.
 • Ekrāna augšējā kreisajā stūrī parādīsies pāris, kas jūs interesē tirdzniecība. Pirkšanas un pārdošanas cenu pasūtījumu grāmata tiks parādīta zemāk.
 • Noklikšķiniet uz cenas, kuru vēlaties iegādāties monētu, un pasūtījuma veidlapa tiks aizpildīta automātiski. Tirdzniecības pasūtījumu lodziņā (tirgus, limita vai stop-limita rīkojums) varat ierakstīt arī vēlamo summu.
 • Pagaidiet, līdz pasūtījums tiks izpildīts un jaunās monētas tiks noguldītas jūsu Binance makā.

Līdzekļu izņemšana

 • Noklikšķiniet uz “Izņemšana”, kas atrodas sadaļā “Fondi” ekrāna augšdaļā.
 • Atlasiet kriptogrāfiju, kuru vēlaties izņemt, un ielīmējiet seifa adresē.
 • Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt, un noklikšķiniet uz Iesniegt.
 • Nosūtiet savu divu faktoru Google autentifikācijas kodu.
 • Noklikšķiniet uz apstiprinājuma saites, kas nosūtīta e-pastā.
 • Apstipriniet atsaukumu.

Binance apmaiņas maksa

Binance vidējā maksa par darījumiem ir 0,1%. Lietotājiem, kuri vēlas veikt maksājumus, izmantojot Binance Coin (BNB), var ievērojami samazināt maksu.

Kredītkartes maksājumiem citos veidos, izņemot USD vai EUR, darījumam tiks piemērota standarta apstrādes maksa 3,5% (vismaz 10 USD).

Izņemšanas maksa mainās atkarībā no tirgotās monētas.

Maksājuma veidi

Binance platforma atbalsta kriptogrāfijas depozītus un izņemšanu, taču pēdējos gados tā ir pievienojusi arī fiat pirkumus un izņemumus, izmantojot kredītkartes. Kredītkartes iespēja tomēr ir ierobežota līdz vairākiem kriptogrāfijas veidiem:

 • Bitcoin;
 • XRP;
 • Binance monēta;
 • Ethereum;
 • Litecoin;
 • Bitcoin Cash ABC.

Jūs varat arī samaksāt, izmantojot Binance Coin, platformas vietējo monētu, par jūsu tirdzniecības maksu. Tas jums piedāvā 25% atlaidi, kas nozīmē, ka no 0,1% standarta tirdzniecības maksas jums būs jāmaksā tikai 0,075%. Diskontētās maksas laika gaitā samazināsies, un nākamie procenti, kas tiks atskaitīti, būs 12,5%.

Darījumu laiki

Deponēšanas laiks mainās atkarībā no monētas tīkla trafika, kuru izmantojat savā darbībā. Izņemšana var ilgt līdz 12 stundām, jo ​​uzņēmums paziņo, ka viņi nespēj nodrošināt tūlītēju izņemšanu.

Darījumu ierobežojumi

Pašlaik nav ierobežojumu, cik monētu jūs varat iemaksāt savā kontā. Lietotājiem, kuri nav verificējuši savu kontu, ir izņemšanas ierobežojumi, savukārt verificētie “otrā līmeņa” lietotāji nav ierobežoti.

Drošības funkcijas

Binance platforma ir ieviesusi ISO / ICO_27001: 2013 un CCSS drošības protokolus. Kontos atsaukuma pārbaudei un drošības izmaiņām tiek izmantota SMS divu faktoru autentifikācijas sistēma un Google Authenticator. Lai verificētu viņu kontu, lietotājiem ir jāaktivizē viena no šīm funkcijām.

Binance konfidencialitātes politikā noteikts, ka apmaiņa saglabā lietotāju informāciju, piemēram, IP adreses, un datus glabā savos serveros.

Platforma bija hakeru mērķis 2018. gada martā, kurā uzbrucēji mēģināja nozagt lietotāju līdzekļus, taču tās automatizētās sistēmas mēģinājumu novērsa. Jau vairākus mēnešus hakeri bija apkopojuši cilvēku pieteikšanās datus, izmantojot pikšķerēšanas vietni, kas slēpti instalēja API piekļuvi inficētajiem kontiem. Pēc tam upuru kontos esošie līdzekļi tika konvertēti BTC un ieguldīti Viacoin, padarot monētu strauju. Pēc tam hakeri turpināja pārdot paši savus Viacoin krājumus par visaugstāko cenu, pirms mēģināja pārsūtīt BTC uz saviem makiem..

binance drošība

Bet par laimi viņiem neizdevās nozagt līdzekļus, jo viņi tika noķerti laikā, kad hakeru līdzekļi tika atdoti labdarībai.

Redzot, ka šī uzlaušana tika veikta, jo cilvēki viltotā vietnē ievadīja viņu vietņu pieteikumvārdus un informāciju 2FA, vienmēr pirms pieteikšanās pārbaudiet, vai jums ir pareizs Binance URL.

Pēc šī uzlaušanas mēģinājuma Binance 2018. gadā ieviesa Drošo aktīvu fondu lietotājiem (SAFU). SAFU funkcija darbojas kā rezerves fonds, kas paredzēts iespējamo uzlaušanas zaudējumu segšanai. Rezerves SAFU ņem 10% no visām Binance tirdzniecības nodevām.

2019. gada maijā platforma tika uzlauzta, un hakeri nozaga 7000 Bitcoin, kas tajā laikā tika lēsts aptuveni 40 miljonu ASV dolāru vērtībā. Bet, tā kā biržai bija SAFU konts zaudējumu segšanai, neviens no ietekmētajiem Binance klientiem nezaudēja naudu.

Binance tiek regulēta Maltā, un tā darbojas saskaņā ar Virtuālo finanšu aktīvu (VFA) aktu. Platforma atbilst nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pienākumiem, taču neviena cita pārvaldes iestāde to nav licencējusi.

Attiecībā uz citām platformām – Binance US un Binance Jersey – uzņēmums ir pieteicies un ieguvis nepieciešamās licences, lai piedāvātu kriptogrāfiju fiat un otrādi valstīs, kurās darbojas šīs platformas..

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta ikona

Binance atbalsts tiek piedāvāts atbalsta biļešu veidā, kas tiek nosūtīti, izmantojot tiešsaistes veidlapu, kas pieejama viņu vietnē, un atbildes tiek sniegtas pa e-pastu. Biržas oficiālajā Reddit lapā norādīts, ka uz biļetēm atbildēs atbalsta aģents, kurš zina jūsu izmantoto sistēmu. Pašlaik nav pieejams tiešraides tērzēšanas atbalsts un tālruņa numurs.

Tomēr platforma ir ļoti aktīva sociālo mediju platformās, piemēram, Telegram un Twitter, tāpēc ir norādīts arī sekot šiem kontiem, lai iegūtu informāciju. Viņu emuārs un FAQ sadaļa galvenajā vietnē arī atbild uz plašu jautājumu loku un sniedz informāciju par uzņēmumu, tā platformām, pāriem un citiem jautājumiem.

Binance Exchange reputācija

Neskatoties uz uzlaušanu, Binance tiek augstu vērtēts kā viena no labākajām apmaiņām kriptogrāfijas pasaulē, jo tā ir spējusi ļoti labi tikt galā ar visiem zaudējumiem un būt pilnīgi caurspīdīga, ja platformā kaut kas notiek..

Binance Exchange apskats: spriedums

Binance ir viena no ievērojamākajām kriptovalūtu biržām, kas ir izstrādāta, lai piedāvātu kriptogrāfijas tirgotājiem paredzētu platformu un produktu daudzveidību. Apmaiņa ir ērta lietošanā un ir izrādījusies uzticama.

Piezīme. Šī ziņa sākotnēji tika publicēta 2018. gada 29. oktobrī, un tās saturs ir pilnībā atjaunināts 2020. gada 10. martā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector