Binance Dex Exchange apskats Nodevas, drošība, plusi un mīnusi

Binance Dex

Šodienas rakstā mēs pārskatīsim Binance Dex apmaiņa, apskatot, kādas funkcijas piedāvā šī kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Binance Dex pārskats

Decentralizēta apmaiņa DEX | Binance DEXPopulārā Binance birža, kas tika uzsākta 2019. gada 20. februārī, ir Binance DEX, decentralizētas pasūtījumu saskaņošanas platformas testnet, kas balstīta uz Binance Chain tehnoloģiju. Binance Chain ir jauna bloku ķēdes un vienādranga izplatīta sistēma, ko komanda izveidojusi, lai kalpotu kā vide, kur bloku ķēdes mezglos tiek veikta pasūtījumu saskaņošana. Visi darījumi tiek ierakstīti ķēdē, lai nodrošinātu pilnībā pārbaudāmu virsgrāmatu un ļautu pārveidot starp DEX emitētajiem un uzskaitītajiem digitālajiem aktīviem.

Izmantojot Binance Chain, uzņēmumi un citi projekti var izlaist paši savus digitālos līdzekļus. Projekti var ieteikt jaunu tirdzniecības pāru uzskaitīšanu starp diviem dažādiem Dex marķieriem un iekļaut arī šo jauno pāru pasūtījumus.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Platformā ir 135 pāri, kas ir sadalīti 4 tirgos: BNB tirgi, BTC tirgi, Altcoin tirgi un Fiat tirgi. BNB tirgos pret Binance Monētu tiek tirgoti šādi aktīvi: VRAB, AVA, AERGO, RUNE, TRXB, ARN, CRPT, CAS, UND un EOSBEAR.

BTC tiek tirgots pret BNB, ANKR, BOLT un COS. Vienīgais pāris ALTS tirgū ir BNB / ETH. Fiat tirgos ir kriptogrāfijas monētas, kas tiek tirgotas pret tādiem stabiliem naudas izstrādājumiem kā Rupiah Token (IDRT), Binance USD (BUSD) un StableUSD (USDS). BTC, ETH, LTC, BCH un BNB tiek tirgoti pret BUSD.

Lietotāji no šādām valstīm nevar izmantot Binance DEX: Amerikas Savienotās Valstis, Albānija, Bosnija un Hercegovina, Baltkrievija, Kongo (KDR), Kotdivuāra, Krima, Kuba, Irāka, Irāna, Ziemeļkoreja, Libērija, Maķedonija , Mjanma, Serbija, Sudāna, Sīrija, Zimbabve.

Sistēmas savietojamība

Tirdzniecības platformai var piekļūt un to var izmantot no jebkura pārlūka, kas atvērts jebkurā darbvirsmas sistēmā. Binance DEX nav mobilās lietotnes; tomēr DEX tirdzniecības funkcionalitāte tika integrēta mobilajā lietotnē Trust wallet.

Lietotāja saskarne un pieredze

DEX platformas lietotāja saskarne ir līdzīga vietnei Binance.com, kurā ir TradingView diagrammas un daudzi tehniskie rādītāji.

Binance DEX tirdzniecības ekrāns

UI ļauj lietotājiem izveidot makus, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, kā arī atbalsta ārējos programmatūras un aparatūras makus, integrējot tos ar Trust Wallet un Ledger Nano S.


Kā iegūt Binance Dex kontu

 • Atveriet vietni https://binance.org/ un noklikšķiniet uz “Izveidot maku”, kas atrodas ekrāna augšējā labajā pusē.
 • Jums būs trīs alternatīvas metodes, ar kurām varēsiet piekļūt savam maciņam:
 1. Keystore fails + parole;
 2. Mnemonisks frāze;
 3. Privātā atslēga.

 • Keystore fails + parole tiek pieprasīta visiem Binance lietotājiem. Jums būs jāizvēlas starp mnemonisko frāzi vai privāto atslēgu kā sekundāro metodi.
 • Lai izveidotu un lejupielādētu Keystore failu, ievadiet vismaz astoņu rakstzīmju paroli, kurai ir lielais burts, simbols un cipars.
 • Pierakstiet piedāvāto mnemonisko frāzi un glabājiet to kaut kur drošā vietā.
 • Jums tiks dota iespēja apskatīt savu privāto atslēgu. Tāpat pierakstiet un uzglabājiet to drošā vietā.
 • Pārliecinieties, vai esat ievadījis atslēgu krātuves un privātās atslēgas datus.
 • Atbloķējiet maku, noklikšķinot uz jebkuras attiecīgās cilnes.

 • Augšupielādējiet Keystore failu un ievadiet paroli, ievadiet 24 vārdu mnemonisko frāzi vai privāto atslēgu.

Kā lietot Binance Dex kontu

Depozīta veikšana

 • Piekļūstiet jaucējkrānam un piesakieties savā Binance kontā.

 • Ievadiet savu adresi un noklikšķiniet uz “+ Pievienot adresi”.
 • Noklikšķiniet uz Iesniegt.
 • Līdzekļi tiks nosūtīti uz DEX sadaļu “Darījumi”.
 • Pēc kvīts apstiprināšanas jūs varat sākt tirdzniecību.

Tirdzniecība

 • Ekrāna augšējā kreisajā stūrī atrodiet vēlamos tirdzniecības pārus.
 • Noklikšķiniet uz pāra, ar kuru vēlaties tirgoties.
 • Veiciet Limit pasūtījumu.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Pirkt vai Pārdot.
 • Informācija par atvērtajiem pasūtījumiem, pasūtījumiem un tirdzniecības vēsturi un atlikumiem ir redzama saskarnes apakšējā kreisajā daļā.

Binance Dex maksas

Tiek piemērota decentralizēta apmaiņa nodevas balstīta uz maker-taker sistēmu, taču tā ir nedaudz sarežģītāka.

Tirdzniecības maksa par darījumiem, kas nav BNB, ir 0,10%, un darījumiem, kas tiek apmaksāti BNB, maksa ir 0,04%, kas ir puse no Binance.com komisijas maksas.

Binance DEX maksa par Mainnet

Veicot izņemšanu, platforma iekasē maksu 0,000375 BNB par darījumu. Veicot iemaksas, netiek piemērota maksa.

Maksājuma veidi

Tāpat kā citas decentralizētas biržas, arī Binance DEX nepieņem nekādu fiat valūtas formu. Noguldījumus var veikt tikai atbalstītajos kriptos.

Darījumu laiki

Darījumu laiks mainīsies atkarībā no attiecīgajiem monētu tīkliem, kurus izmantojat savā tirdzniecībā.

Darījumu ierobežojumi

Nav ierobežojumu, cik daudz jūs varat iemaksāt, izņemt vai tirgot.

Drošības funkcijas

drošsTā kā platformā nav lietotāju līdzekļu, tikai tirgotāji pilnībā kontrolē savas privātās atslēgas. Binance ķēde ievieš bizantiešu defektu toleranci (BFT) un pierādījumu par likmēm (PoS) balstītu vienprātības mehānismu, kas apstiprina darījumus, izmantojot kvalificētu validatoru tīklu. Lai saglabātu darījumu integritāti, bloķēšanas ķēdē tiek izmantoti vairāki pretpiedziņas mehānismi.

Komandā ir arī sadaļa, kurā paskaidroti viņu katastrofu atkopšanas un ārkārtas protokoli, kas attiecas uz dažādiem ārkārtas gadījumiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta ikonaKā decentralizēta apmaiņa Binance DEX nav klientu atbalsta biļešu sistēmas, piemēram, Binance.com un Binance.US. Tā vietā lietotājs var sazināties ar komandu, izmantojot biržas oficiālo telegrammu vai čivināt par DEX jautājumiem. Ir arī Github lapa un FAQ sadaļa, kurā var apskatīt vairākas galvenās tēmas.

Tomēr, tā kā Binance ir liela apmaiņa ar atbalstu daudzās valstīs, komanda spēj nodrošināt augstāku atbalsta līmeni, salīdzinot ar citām decentralizētām apmaiņām.

Binance Dex reputācija

Binance projekta vispārējās reputācijas dēļ Binance DEX tiek uzskatīta arī par uzticamu platformu.

Binance Dex apskats: spriedums

Binance DEX ir lieliska iespēja kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri meklē decentralizētu dažādu žetonu apmaiņas veidu, jo tam ir zemas maksas un cienījama kriptogrāfijas uzņēmuma atbalsts. Tomēr platforma var nebūt piemērota visiem, jo ​​ir maz pāru, un iesācēji nevar izmantot fiat, lai veiktu pirmo kriptogrāfijas pirkumu.

Piedāvātais attēls: blockonomi.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map