Binance akadēmija | Pilnīgi bezmaksas izglītības portāls bez reklāmām

Binance akadēmija

Kriptovalūtas telpa ir pilna ar maldinošu informāciju, un jaunajiem tirgotājiem tas var radīt mazliet mulsinājumu ieguldīt kriptos. Ir vairākas tēmas, kas ir sarežģītākas un prasa plašu skaidrojumu, un patiešām ir noderīgi atrast avotu, kas piedāvā “objektīvu” pieeju. Šeit ienāk Binance Academy.

Kas ir Binance akadēmija?

Binance Academy attēla rezultāts

Avots: Twitter

Binance, populārais šifrēšanas biržas uzņēmums, ir pazīstams ar jaunu filiāļu un platformu izveidi, kas to plašajā ekosistēmā kalpo dažādiem mērķiem. 2018. gada 12. decembrī viņi nolēma savam piedāvājumu sarakstam pievienot īpašu platformu, kas veltīta lietotājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju un citiem jautājumiem, kas saistīti ar kriptogrāfiju un to lietošanu..

Platformā ir vairāk nekā 500 dažādu rakstu, kas sniedz objektīvu informāciju par dažādām tēmām, kas saistītas ar kriptogrāfijas pasauli.

Piedāvātie raksti parasti ir paskaidrojoši raksti un apmācības, galvenajos priekšmetos padziļināti izskaidrojot ieguves procesu, kriptogrāfijas apmaiņu, kā arī to, kas ir kriptogrāfijas aktīvi un kā tie darbojas kopumā. Binance Academy savā videoklipos vai platformā neuzrāda nevienu reklāmu, kas lietotājiem ļauj nepārtraukti izbaudīt mācību pieredzi.

Binance galvenais izaugsmes vadītājs Teds Lins sniedza šādu paziņojumu par platformu un tās mērķi:

“Izglītība ir neatņemams pīlārs kriptogrāfijas un blokķēdes izmantošanas izplatīšanai. Tā kā adopcija vēl ir tikai sākumstadijā, pasaulei ir nepieciešams konsolidēts, viegli lietojams un uzticams zināšanu avots, lai veicinātu izpratni par kriptonauda un izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju. ”

“Izmantojot Binance Academy, mūsu mērķis ir nodrošināt pilnīgi neitrālu platformu ar kvalitatīvu, objektīvu un izglītojošu platformu. Papildus noderīgām apmācībām un rokasgrāmatām lietotāji viņu vēlamajās valodās var uzzināt par visu, kas saistīts ar Blockchain, drošību un ekonomiku. ”

Pieejamās kategorijas

Lai lietotājiem būtu vieglāk atrast lietas, kas piekļūst platformai, Binance Academy savus rakstus ir sadalījusi četrās dažādās kategorijās: blokķēde, ekonomika, drošība un apmācības. Ir arī video sadaļa, kas īsos videoklipos ātri izskaidro tēmas.

Binance kategorija

The Binance Academy’s Economics sadaļā padziļināti izskaidro visas lietas, kas saistītas ar tirdzniecību. Šeit jūs varat uzzināt par tehniskajiem rādītājiem un to izmantošanu analīzē, svečturu modeļiem, diagrammām, likviditāti un citiem noteikumiem.


The Blokķēde sadaļā ir paskaidrots, kas ir blokķēde, tā lietošanas gadījumi, dakšiņas, bloku ķēžu veidi un vienprātības protokoli, kā arī citas uz tā balstītas tehnoloģijas, piemēram, orākuli, SegWit, viedie līgumi, Mimble Wimble, atomu mijmaiņas darījumi, digitālie paraksti un daudzas citas tēmas..

Piekļūstot Drošība kategorijā lietotāji var uzzināt vairāk par kriptogrāfijas krātuvi un to, kādas tehnoloģijas maciņi ievieš, lai darbotos un saglabātu kriptogrāfijas drošību. Ir arī raksti par kriptogrāfiju, dažādiem drošības uzbrukumiem un rīkiem, kā uzlabot uzglabāto kriptogrāfisko līdzekļu privātumu un drošību.

In Pamācības, vietne māca, kā izmantot dažādas Binance ekosistēmas funkcijas, piemēram, kreditēšanu, maržas tirdzniecību, izņemšanu, tirgus pasūtījumu veikšanu, kā izmantot to uzlaboto saskarni, decentralizēto apmaiņas un izpētes ķēdi. Ir arī raksti, kas parāda, kā izmantot dažādus makus.

The Video sadaļā ir Binance iesācēju ceļvedis, kas sastāv no deviņu videoklipu sērijas, kas veltīta jaunu lietotāju iepazīstināšanai ar kriptogrāfijas aktīviem. Citi platformā redzamie videoklipi ietver “Margin Trading Guide”, “Kas ir PGP”, “Kas ir pastāvīgie nākotnes līgumi”.

Papildus tam visam ir arī FAQ un Vārdnīca sadaļa, kas aptver visdažādākos ar kriptogrāfiju un blokķēdi saistītos jautājumus.

Binance arī izlaida funkciju pieprasījumu dēli, kurā lasītāji var nobalsot, kuras funkcijas tiek pievienotas blakus akadēmijai. Platforma arī izlaida trīs jautras un saistošas ​​viktorīnas, ar kurām nākotnē būs vēl vairāk.

Statistika

Tika ziņots, ka lietotāji 12 mēnešu laikā Binance Academy ir pavadījuši 6 450 000 minūtes, lasot savus rakstus. Tas ir līdzvērtīgs 13 gadiem, kas veltīti blokķēdes un kriptogrāfijas apguvei. Viņu YouTube videoklipi kopumā ir reģistrējuši 12 515 stundas (521 dienas).

Lietotāja interfeiss

Kopš darbības uzsākšanas vairāk nekā pirms gada Binance Academy komanda ir nepārtraukti pievienojusi vairāk dalībnieku un smagi strādājusi, lai palielinātu viņu augstas kvalitātes izglītojošo rakstu skaitu. Bet komandas ieguldījums neaprobežojas tikai ar jauna satura veidošanu.

Arī Binance izstrādātāji ir strādājuši 2019. gadā, lai visu savu vietni atjaunotu no jauna, lai padarītu platformu uzticamāku un ātrāku. Interfeiss tika arī pārveidots, lai ieviestu vienu no viņu lietotāju pieprasītākajām funkcijām – gaismu & tumšais režīms. Šis atjauninājums izrādījās ļoti apsveicams, jo tas tika novērtēts starp top 3 produktiem vietnē ProductHunt.

Binance lietotāja interfeiss

Atbalstītās valodas

Platforma tika izveidota, lai atbalstītu tās daudzos rakstus dažādās valodās, lai padarītu tās informāciju pieejamu globālajai auditorijai, kurā varētu būt cilvēki, kuri nerunā angliski vai citās lielākās valodās. Tādējādi Binance akadēmijai var piekļūt un to var saprast lielāka lietotāju bāze, kas vēlas sevi izglītot par virtuālajām valūtām un izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju.

Platformas saskarne pašlaik ir pieejama 17 galvenajās valodās:

2019. gadā viņi paplašināja savu saturu vēl divās valodās – indonēziešu un japāņu. Komanda ir arī uzlabojusi savas vietnes pieejamību, ieviešot teksta-runas runu visos viņu rakstos.

Daļa no Akadēmijā redzamā satura jau ir tulkota iepriekš minētajās valodās, savukārt citus materiālus tulko grupa no viņu tulkošanas veltes programmas..

Lietotnes

Lai palielinātu to satura pieejamību, Binance Academy ir arī izstrādājusi un palaidusi vairākas lietojumprogrammas. 2019. gada sākumā viņi uzsāka savu progresīvo tīmekļa lietotni, kas ļauj instalēt Binance Academy personālo datoru galddatoros un ļauj lietotājiem lasīt rakstus bezsaistē.

Vēlāk tajā pašā gadā Binance Academy pievienoja divas mobilās lietotnes – vienu iOS un otru Android ierīcēm. Lietotnes var lejupielādēt attiecīgajos veikalos.

Binance akadēmijas lietotne

Kā lietotāji var palīdzēt?

Binance izveidoja programmu, kurā lietotāji var izvēlēties vienu no iepriekš noteiktām tēmām, izveidot tai saturu un pēc tam iesniegt to, lai nopelnītu līdz 50 BNB žetoniem kā atlīdzību. Lai iegūtu solīto atlīdzību un tiktu ievietots platformā, saturam jāatbilst šādiem noteikumiem:

  • Video nav reklāmu;
  • Visos piemēros izmantojiet Binance;
  • Video jābūt angļu valodā;
  • Visi iesniegtie videoklipi ir nepieciešami, lai parakstītu Binance lietošanas tiesības;
  • Iesniegtajam saturam jābūt oriģinālam.

Secinājums

Binance Academy ir platforma, kas piedāvā ļoti daudzveidīgu mācību saturu lietotājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par kriptogrāfiju un blokķēdi, un visam var piekļūt bez maksas un bez jebkādām reklāmām.

Piedāvātais attēls: Binance.vision

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector