Vēsturiskā Senāta uzklausīšana Apspriediet Bitcoin un Svarus ar ekspertiem – šeit ir noslēguma skati

reklāma Phemex

Svaru uzklausīšana ir bijusi viena no vilinošākajām tēmām, jo ​​plašsaziņas līdzekļu nami no visas pasaules tiešraidē uzklausīja ASV Namu Finanšu pakalpojumu komiteju. Asociācijas vadītājs Deivids Markuss stundām ilgi grilēja par Svaru tīkla autonomiju un īpaši par Facebook lomu tajā.

Kā tas notika dienu iepriekš, uzklausot Banku, mājokļu un pilsētu lietu komiteju, Facebook reputācija rada sliktu precedentu Svaru tīklam.

Abas komitejas ir paudušas pilnīgu sociālo mediju giganta ignorēšanu un līdz ar to paudušas nepatiku arī pret tās kriptovalūtas centieniem. Turklāt Finanšu komiteja arī konstatēja, ka Svari nav kriptonauda.

Svaru panelis 2Svari ASV Senāta uzklausīšana: II grupa

Šodien sanāksmē piedalījās arī otra runātāju grupa. Tajā piedalījās dažādu jomu, piemēram, tiesību, ekonomikas, mārketinga uc, eksperti, kuri izvēlējās runāt par šo tēmu. Žurnālistu vidū bija kriptovalūtas entuziasts. Tomēr pat viņi pauda bažas par Svariem.

Jūs varat lejupielādēt viņu liecību šeit. Tiesas sēdē, atšķirībā no Deivida Markusa, ekspertu grupa un Senatori vienojās. Viņi ne tikai neuzticas Facebook, bet arī atzīst, ka ‘Svari nav kriptonauda’.

Svari: kopfonds vai ETF?

Paneļa sniegtā liecība iepriecināja Senātu, jo tas runāja par līdzīgām bažām par Facebook kriptovalūtas plāniem. Lai gan parasti ir grūti klasificēt šos jaunā laikmeta žetonus, padome ātri to secināja. Kā atzīmēja Genslera kungs, “Tas ir vai nu kopfonds, vai ETF.”

Demirorsas kundze turpināja to teikt,

Svari ir privāta peļņas gūšanas vieta, kas dod labumu lielām korporācijām un peļņu uzņēmumiem, kuriem jau ir milzīgs spēks.

Par Bitcoin 

Demirorsas kundze arī atzīmēja,

“SEC jau sen ir apspriedusi drošības likumus … un nesen izveidotais Bitcoin nav drošība. CFTC izturas pret Bitcoin un dažus produktus ap Bitcoin kā digitālu preci. Tomēr IRS izturas pret viņiem kā pret īpašumu. ”

Šveice – kriptovalūtu jurisdikcijas centrs – bet, kāpēc?

Izvēle pārcelt Svaru asociāciju uz Šveici bija normatīva un, pēc ekspertu grupas domām, kalpoja kā priekšrocība nelikumīgu darbību veikšanai.

Genslera kunga piezīme,

Saskaņā ar Šveices likumiem, iespējams, ir mazāk ticams, ka tā ir drošība nekā saskaņā ar ASV likumiem

Demirors kundze atzīmēja,

“Facecook ir izveidojis asociāciju, kas, domājams, ir bezpeļņas organizācija un izmanto savu peļņas atgūšanu saviem biedriem.”

Brummera kungs atbildēja arī senatoram Šermānam ar līdzīgām līnijām. Viņš pauda bažas par Šveices finanšu likumu vājumu. Viņš teica,

“ASV nepildīs … Un lielākais izaicinājums ir tām jurisdikcijām …, uz kurām neattiecas starptautiskie nolīgumi, par kuriem reiz FATF jūnijā nesen vienojās. Protams, Šveices likumi, kas īpaši attiecas gan uz privātumu, gan uz finanšu jautājumiem, ne tikai atšķiras, bet noteikti vēsturiski ir bijuši ievērojami vājāki. ”

Turklāt komisija, šķiet, pat vienprātīgi piekrīt, ka galu galā, kad lieta kļūst liela, viņi neievēros arī ASV sankciju likumus.

Šitkoini, žetonu taksonomija un drošības likumi

Senators Deividsons pievērsa sabiedrības uzmanību nepieciešamībai turpināt apgriezt Drošības likumus. Pašreizējais Hovija tests pilnībā nenosaka jaunā laikmeta digitālo aktīvu nosacījumus.

Neskatoties uz to, SEC ir progresējusi, izstrādājot jaunus likumus, kas īpaši attiecas uz kriptovalūtām. Turklāt, kā Grenselera kungs minēja, ka “labs advokāts varētu viegli izmantot vienkāršu melnbaltu pārbaudi.” Tādēļ viņiem ir jābūt piesardzīgiem, definējot šos likumus. Turklāt viņš arī aicināja Senātu un likumdevējus pāriet uz simbolisko taksonomijas likumu eskalāciju.

Uzticieties, bet pārbaudiet, Ronalda Regana stilā

G. Genslers iepriekš tiesas sēdē atzīmēja, ka viss bizness balstās uz “uzticēšanos”, un tas, ka mēs nevaram uzticēties Facebook, nonāk Svaru ceļā. Viņš arī atzīmēja par pretkonkurences efektiem, kurus Facebook un Svaru organizācijas dalībnieki var reklamēt, izmantojot šo piedāvāto tīklu. Viņš teica,

Neviena cita kompānija nevar darīt to, ko var Facebook.

Pēc tam Veismans kungs turpināja sīkāk izklāstīt, kā dalībnieki palīdzēs negodīgai konkurencei globālajos tirgos, kas galvenokārt izmanto internetu, lai veiktu uzņēmējdarbību. Viņš teica,

“Ja Facebook kļūst gan par sociālo mediju oligopolu vai monopolistu, gan par galveno finanšu pakalpojumu sniedzēju … Pēkšņi viņi var apvienot finanšu informāciju ar savu sociālo mediju platformu. Viņi var reklamēties, pamatojoties uz to, ko pērkat. Viņi var nodarboties ar biznesu, sniegt preces un pakalpojumus, kā arī sniegt atlaides Svariem … Negodīga konkurence un jebkura konkurenta, kurš nav sistēmas dalībnieks, izspiešana. ”

Makhenijs slēdza Kongresa sēdi. Viņš atbildēja par šaubām par Svariem

Neskatoties uz Facebook

“Sakarā ar Bitcoin tehnoloģijas raksturu valdības nevar to nogalināt, kā arī nevajadzētu un jūs nevarat nogalināt digitālās valūtas plaši. Viņi būs izturīgi, būs stipri. Tas ir nākamās paaudzes interneta jaunais ietvars. ”

Viņš piebilda: “Un paaudzes laikā es ceru, ka šodien šeit ir daži paziņojumi, uz kuriem joprojām tiks norādīts kā uz faktiem nepareizi par to, ko mēs pārdzīvosim šajā finanšu tehnoloģiju atkārtojumā.”

Priekšsēdētāja pārkāpa likumu un paneļdarītājam sniedza aplausus. Noslēguma runā viņa atzīmēja, ka, visticamāk, privātajai organizācijai vai privātu organizāciju grupai netiks piešķirtas šīs milzīgās pilnvaras kontrolēt monetāro politiku. Viņa atzīmēja, ka neļaus ‘miljardu zēniem’ pārņemt finanšu pakalpojumu nozari.

Visbeidzot, viņa pārtrauca sanāksmi pēc šāda paziņojuma

– Un mums vajadzētu dabūt pašu Cukerberga kungu. Es esmu ar to ”

Kā jūs šeit uztverat kriptovalūtu nākotni? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me