Vitaliks Buterins pārāk daudz uzsver Bitcoin ETF, adopcijai jāpievērš uzmanība

reklāma Phemex

Vitalik buterin norādīja, ka, lai gan Bitcoin ETF ir labs, tas ir vienīgais, lai paceltu cenu. Pēc viņa teiktā, kriptovalūtu ieviešana galvenajos uzņēmumos ir svarīgāka pēc būtības, nekā tikai cenas pieaug. Kaut arī ieguldītāji un pasaule kopumā ieskatās investoru acīs iespējamos datumos, kad SEC ļoti gaidīja Bitcoin ETF apstiprinājumu, Vitaliks nāk klajā ar savu viedokli, noteikti ar blockchain uzņēmēja aci. 

Bitcoin ETF ir tikai labi, lai paaugstinātu cenas- Vitalik

Kriptogrāfijas valūta un tās pamatā esošā tehnoloģija, blokķēde, ir bijuši populāri vārdi kopš pagājušā gada. Internets ir piepildīts ar literatūru par to, kā šīs jaunās tehnoloģijas var mainīt uzņēmējdarbības veidu – nodrošinot lielāku pārredzamību, ātrumu un jā, anonimitāti..

Bet, tā kā šo kriptovalūtu cenas pieauga 2018. gada pēdējā ceturksnī, pilnīgi plašsaziņas līdzekļi sāka koncentrēties uz cenu pieaugumu un to, kā ieguldījumiem kriptonauda ir jēga, atstājot aiz tā pamata pamatus, kā to pieņems bizness. Ja šodien kādam tiek jautāts par Bitcoin un dažādu altkoīnu cenām, viņš atbildēs uz savu pozīciju, bet, ja viņiem uzdos jautājumus par viņu lietošanas gadījumu vai tehnoloģiju, kas atrodas aiz altkoīna, daudzi nebūs vietā, kur atbildēt.

Tas ir tāpēc, ka cilvēki lēnām attālinās no faktiskās šo tehnoloģiju filozofijas un kāpēc tās tika radītas jau pašā sākumā. Uz to norāda Vitaliks.

Es domāju, ka pārāk liels uzsvars tiek likts uz BTC / ETH / neatkarīgi no ETF, un nepietiekams uzsvars uz to, lai cilvēkiem būtu vieglāk nopirkt kriptovalūtā no 5 līdz 100 ASV dolāriem, izmantojot kartes stūra veikalos. Pirmais ir labāks, lai izsūknētu cenu, bet otrais ir daudz labāks faktiskai pieņemšanai.

– Vitalik Ētera nedevējs (@VitalikButerin) 2018. gada 29. jūlijs

Ja viņa tvīts ir izstrādāts, viņa teiktajam ir jēga, it kā kaut kam, kas jāmaina kriptonauda nākotnē, jābūt tehnoloģijai un tās pieņemšanai, nevis finanšu produktam, kas piesaista ieguldījumus un paaugstina cenu. Pēc visu ziņu izzušanas faktiskā lieta, kas būtu nepieciešama cenu uzturēšanai un ieguldītājiem, lai nopelnītu naudu kriptogrāfijas tirgos, būtu katras monētas vai žetona pamats – tā ir tā tehnoloģija un kā to pieņem uzņēmumiem.

Ja netiek ņemti vērā pamatprincipi, tas, kas paliktu aiz muguras, ir spekulatīvs tirgus, kas būtu piepildīts ar svārstībām, kaut ko, kas jebkurā gadījumā attur daudzus investorus. Tādējādi pat Bitcoin ETF nevarētu kavēt ieguldītājus spēlē, ja monētas nepiegādātu principiāli.

Lasiet arī: Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins dalās ar savu ieskatu par kriptokonomiku


Vitaliks sasaucas ar Džefrija Vernika un Breda Ārmstronga noskaņojumu par kriptogrāfiju

Jeffery Wernick agrie investori Bitcoin savās intervijās ar Sara Silverstein of Business Week arī komentēja tās pašas rindas, ko mēģina norādīt Vitalik, ka steidzoties nopelnīt naudu tirgos, šodien lielākā daļa cilvēku vai nu ir atstājuši novārtā atsaukšanu vai pilnīgi aizmirsuši filozofisko mērķi, kas uzsvēra Bitcoin izveidi. Viņš uzskata, ka cilvēki, kas darbojas šajā nozarē, 2009. un 2010. gadā nebija, tāpēc viņiem nerūpēja filozofija, un tāpēc viss kriptovalūtu mērķis lēnām pāriet no tā lietderības uzņēmumos uz vairāk kā ieguldījumu rīku.

Arī Breds Armstongs to bija komentējis, kamēr viņš pagājušajā mēnesī runāja ar saviem darbiniekiem. Pēc viņa teiktā, kriptovalūtu cenu svārstības galvenokārt izraisīja spekulanti un cilvēki, kuri vismazāk izprata tehnoloģijas un kriptogrāfijas uzņēmumus.

Kaut arī Vitalik ir mēģinājis pievērst ieguldītāju uzmanību pamatiem, kāpēc vajadzētu investēt blokķēdēs, nevis vienkārši nomest savu naudu ziņu plūsmas dēļ, joprojām ir grūti pārliecināt daudzus cilvēkus, kurus aizrauj daudz plašsaziņas līdzekļu bombardēšanas un ieguldījumi iemeslu dēļ, kas ilgtermiņā var nebūt tik efektīvi attiecībā uz kriptogrāfijas cenām

Vai tādi centieni kā Vitalik mainīs investoru viedokli, vai arī plašsaziņas līdzekļi turpinās valdīt par godu? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector