Viss, kas jums jāzina par Bakkt Bitcoin Futures

Pēc gada gaidīšanas Bakkt, bitcoin nākotnes līgumu apmaiņa un digitālo aktīvu platforma no Starpkontinentālā birža (ICE), radītājs Ņujorkas fondu birža (NYSE), ir gatavs sākt šomēnes. Paredzams, ka uzsākšana, kas paredzēta 23. septembrim, kriptogrāfijas telpā ienesīs ievērojamus institucionālos ieguldījumus. Lūk, ko mēs līdz šim zinām par Bakkt’s Bitcoin Futures 

Kas ir Bitcoin nākotnes līgumi?

Nākotnes līgumā tiek noteikts bāzes aktīva pirkšana vai pārdošana par iepriekš noteiktu cenu nākotnē. Darījuma pusēm ir pienākums izpildīt savu līguma daļu, tas ir, pirkt vai pārdot attiecīgo aktīvu pēc līguma termiņa beigām. Ar nākotnes līgumiem investori spekulē par attiecīgā aktīva cenu kustību un ierobežo to risku. 

Ieguldītāji var vai nu izvēlēties iet uz garām pozīcijām, kur viņi piekrīt aktīvu “nopirkt” par noteiktu cenu nākotnē, kad beidzas līguma termiņš, vai arī viņi var izvēlēties īsu pozīciju, kur “pārdod” aktīvu par iepriekš noteiktu cenu. beidzoties līgumam.

Bitcoin nākotnes līgumi darbojas arī kā tradicionālo aktīvu nākotnes līgumi. Investori spekulē par Bitcoin cenu un nopelna no tā, faktiski nepiederot. 

Bakkta bitcoin nākotnes gadījumā nākotnes līgumi tiek fiziski nokārtoti. Bakts piedāvā fizisku aktīvu piegādi nākotnes līgumiem, bet Bitcoin paliek tajos aizbildnības dienests, Bakkt noliktava, nevis investora īpašumā makā. 

Bakkt Bitcoin (USD) ikdienas nākotnes līgums

Šis ir fiziski nokārtots Bitcoin nākotnes līgums, kas tiek turēts Bakkt noliktavā ar tirdzniecības ekrāna produkta nosaukumu “Bakkt BTC (USD) ikdienas nākotne”Un Trading Screen Hub nosaukums“ICUS”. Preču kods ir BTC, un līguma lielums ir 1 BTC. Minimālā cenu svārstību kopa ir 2,50 USD par bitkoinu vai līgumu, un bloku darījumus var veikt ar 0,01 USD. Šiem līgumiem nav noteikts dienas ierobežojums.

Līgumi ir pieejami tirdzniecībai katrā Biržas darba dienā, kurā komercbankas parasti ir atvērtas uzņēmējdarbībai Ņujorkā. Saraksta cikls ir līdz 70 secīgiem attiecināmo līgumu datumiem pēc kārtas. Galīgais norēķins būs fiziska piegāde Bakkt noliktavā.

Pēdējā nākotnes līguma pēdējā tirdzniecības diena ir plkst. 18:00 Austrumu valdošais laiks līguma datumā, savukārt pēdējā / vienīgā piegādes diena ir otrā biržas darba diena pēc līguma datuma.

Apmaiņa ar saistītām pozīcijām (EFRP) EFRP darījumi un bloķētie darījumi ir atļauti, un bloķētās tirdzniecības minimums ir 10 partijas. Maiņas un klīringa maksa ir noteikta 1,00 USD par sānu ekrāna darījumiem un 1,60 USD par bloķēšanas, šķērsošanas rīkojuma un EFRP darījumiem. Dienas tirdzniecības laiks ir no pulksten 16:58 līdz 17:00 pēc EPT. Pozīcijas ierobežojums ir 100 000 partijas jebkurā līguma datumā un visos līguma datumos kopā.

Bakkt Bitcoin (USD) ikmēneša nākotnes līgums

Šis ir fiziski nokārtots ikmēneša nākotnes līgums par bitcoin, kas tiek turēts Bakkt noliktavā ar tirdzniecības ekrāna produkta nosaukumu. “Bakkt BTC (USD) mēneša nākotne” un tirdzniecības ekrāna centra nosaukums “ICUS”. Preču kods ir BTM, un līguma lielums ir 1 BTC. Minimālā cenu svārstību kopa ir 2,50 USD par bitkoinu vai līgumu, un bloku darījumus var veikt ar 0,01 USD. Šiem līgumiem nav noteikts dienas ierobežojums.

Saraksta cikls ilgst līdz 12 līguma mēnešiem pēc kārtas. Galīgais norēķins būs fiziska piegāde Bakkt noliktavā.


Nākotnes līguma pēdējā tirdzniecības diena ir otrā darba diena pirms līguma mēneša Piegādes dienas, un pēdējā / vienīgā piegādes diena ir līguma mēneša trešā piektdiena. 

Apmaiņa ar saistītām pozīcijām (EFRP) EFRP darījumi un bloķētie darījumi ir atļauti, un bloku tirdzniecības minimums ir noteikts 10 partijās. Maiņas un klīringa maksa ir noteikta 1,25 USD par sānu ekrāna darījumiem un 1,85 USD par bloķēšanas, šķērsošanas rīkojuma un EFRP darījumiem. Dienas tirdzniecības laiks ir no pulksten 16:58 līdz 17:00 pēc EPT. Pozīcijas ierobežojums ir 100 000 lotes jebkurā līguma mēnesī un visos mēnešos kopā.

Sīkāka informācija par BTC un BTM

Runājot par tiešo starpību, riska ierobežošanas sākotnējā prasība gan BTC, gan BTM ir noteikta 3900 USD, savukārt spekulatīvā sākotnējā prasība abiem nākotnes līgumu veidiem ir USD 4290.

Tika paziņotas arī starpmēnešu papildinājumu likmes. Gan BTC, gan BTM riska ierobežošanas likme ir USD 400 līdz 1000 USD. Spekulatīvā likme ir USD 440 līdz USD 1100. 

Tiek gaidīta sīkāka informācija par Bakkt ikdienas nākotnes līgumiem un ikmēneša nākotnes līgumiem. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector