Uzticība pievienojas kriptogrāfijas sacīkstēm, kad tā uzsāk Bitcoin un Ethereum institucionālo platformu

reklāma Phemex

Volstrītas finanšu firmas lēnām piesaista kriptogrāfijas, un to uzņēmumu saraksts, kuri sāk kriptogrāfijas pakalpojumus, kļūst tikai garāks. Jaunākais šī saraksta papildinājums ir Bostonā bāzēta starptautiska finanšu pakalpojumu korporācija Fidelity, jo tā paziņoja par institucionālu platformu Bitcoin un Ethereum.

Fidelity nogriež Fidelity digitālos aktīvus, lai iekļūtu kriptogrāfijas biznesā

Fidelity Investments, piektais lielākais aktīvu pārvaldnieks pasaulē, paziņoja, ka tas nodala atsevišķu uzņēmumu, kas nodarbojas tikai ar kriptovalūtu piegādi institucionālajiem investoriem. Šī nesen ierobežotās atbildības korporācija tiks saukta par Fidelity Digital Assets, un tā koncentrēsies uz uzņēmuma līmeņa glabāšanas risinājumu, kriptovalūtu tirdzniecības izpildes platformas un institucionālo konsultāciju pakalpojumu nodrošināšanu. Šis uzņēmums savus pakalpojumus sniegtu 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, lai pielāgotos blokķēdes vienmēr ieslēgtajam tirdzniecības ciklam.

Fidelity jau ir piekļuve 13 000 institucionālajām konsultāciju firmām un brokeriem, ar kuru starpniecību tā sniedz finanšu pakalpojumus, klīringu, glabāšanu un ar ieguldījumiem saistītus pakalpojumus un pārvalda 7,2 triljonus USD klientu aktīvu. Ar šo jauno uzņēmumu Fidelity Digital Assets piedāvās trīs galvenos pakalpojumus šim jau izveidotajam tīklam un jaunajiem klientiem, kas tajā atrodas. Vissarežģītākais no tiem, šķiet, ir Bitcoin, ētera un citu digitālo aktīvu glabāšanas pakalpojumi. Pakalpojums tiek īpaši izstrādāts, lai institucionālajiem ieguldītājiem nodrošinātu atbilstošu veidu, kā nodrošināt viņu aktīvus, turot tos fiziskā glabātuvē.

Citi Fidelity Digital Assets pakalpojumi ietvers tirdzniecības izpildes pakalpojumus, kas piesaista iekšējo šķērsošanas motoru un viedo pasūtījumu maršrutētāju, kas veiks darījumus, izmantojot vairākus trešo pušu kriptovalūtu likviditātes piegādātājus. Svarīgi ir tas, ka šie tirdzniecības pakalpojumi nenozīmē apmaiņu, bet gan cauruļvadu, kas tieši savieno Fidelity klientus ar esošajām biržām. Lai atvieglotu iespēju iesaistīties iestādēm, kuras kriptonauda ir jaunās, Fidelity Digital Assets piedāvās arī īpašu klientu apkalpošanas komandu, kas palīdzēs iekāpšanas procesā.

Fidelity kriptogrāfijas spin-off biznesa vadīšana būtu Toms Džesops, bijušais Fidelity korporatīvās biznesa attīstības vadītājs. Kaut arī Džesops noteikti nav jauns nosaukums kriptovalūtas un blokķēdes pasaulē, viņš nesen pievienojās Fidelity, tikai ar izteikto mērķi palīdzēt Fidelity ar viņu digitālo aktīvu piedāvājumiem. Pēc 17 gadiem Goldman Sachs amatā Džesops tika ievests ķēdes prezidenta amatā 2017. gada aprīlī, un viņam tika uzdots palīdzēt piesaistīt viņa dziļo kontaktu Rolodex, lai palīdzētu pārvarēt plaisu starp uzņēmuma finanšu iestādēm un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas kriptonauda.

“Mūsu klienti domā par to kā par ieguldāmo aktīvu klasi,” sacīja Džesops. “Viņi veic savu pētījumu, viņi izstrādā tēzi par to, kāpēc šiem žetoniem varētu būt vērtība nākotnē, un tas patiešām izraisa lielu interesi.”

Šis nav pirmais Fidelity posms ar kriptogrāfiju, jo tas kopš 2013. gada ir sācis eksperimentēt ar blokķēdes tehnoloģiju, diskrēti uzsākot savu Blockchain inkubatoru, kas ir daļa no Fidelity Applied Technology centra. 2015. gadā Fidelity Charitable sāka pieņemt bitcoin ziedojumus, un līdz šī gada februārim kriptonauda veidoja bezpeļņas organizācijas visstraujāk augošo ziedojumu veidu, ienesot vairāk nekā 69 miljonus USD.

Uz ielas bija redzams kāds uztraukums ar Fidelity paziņojumu, jo daži no ievērojamākajiem nosaukumiem kriptogrāfijas nozarē par to tweeted

Lūk, ko CZ no Binance tvītoja, daloties ar Forbes ziņu saiti

Nav mazs fonds. https://t.co/J785D8gTWW


– CZ Binance (@cz_binance) 2018. gada 16. oktobris

Džozefs Jangs arī tvītoja, sakot, ka šis Fidelity solis bija tikpat optimistisks kā bitcoin ETF

Fidelity ir pasaulē lielākais neatkarīgais starpniecības uzņēmums, kura pārvaldībā esošie aktīvi ir 2, 45 triljoni USD, atvieglos kriptogrāfijas tirdzniecību.

Es teiktu, ka tas ir tikpat optimistiski kā Bitcoin ETF apstiprināšana

– Džozefs Jangs (@iamjosephyoung) 2018. gada 15. oktobris

Kamēr CryptoManRan, Ran NeuNer tvītoja, sakot, ka lieli vārdi noteikti piesaistīs institucionālos līdzekļus kriptos

https://twitter.com/cryptomanran/status/1051889828021833729   

Vai šis Fidelity solis ienes milzīgus institucionālus līdzekļus kriptos, ir tas, ko rādīs laiks, bet tas noteikti ir liels pozitīvs kriptonauda ekosistēmai.

Ko jūs domājat par šo Fidelity stratēģisko virzību uz kriptogrāfiju? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector