Ēriks Ma: “Bitcoin ultimāts mainīs veidu, kā mēs redzam blokķēdi”

reklāma Phemex

Kad BTCU Bitcoin Ultimatum’s Mainnet sāk darboties, mēs runājam ar izpilddirektoru Ēriku Ma, lai uzzinātu vairāk par projektu un to, kas seko šajā patiesi nākamās paaudzes blokķēdē.

Jaunas blokķēdes veidošana ir milzīgs uzņēmums. Tam nepieciešama spējīga ekspertu komanda, vadība, reālas vērtības piedāvājums un stratēģisks ceļvedis, kam jābūt detalizētam, reālistiskam un sekojošam.. BTCU ultimāts noteikti pārbauda visas šīs rūtiņas. Viņi veiksmīgi ieviesa Bitcoin Fork un 2021. gada 5. februārī palaida BTCU Mainnet, bet nedēļu pēc tam – no gaisa nolaisti BTCU marķieri. Viņiem ir savs skats uz nākamo pagrieziena punktu: Atomic Swaps integrēšana platformā. Viss, izpilddirektora Ērika Ma vadībā. Mēs sēžam kopā ar veterānu blokķēdes ekspertu un bijušo CoinMarketCap galveno locekli, lai runātu par BTCU Mainnet pašreizējo stāvokli un to, kāda ir nākotne šai daudzsološajai nākamās paaudzes blokķēdei.

BTCU mērķis ir izveidot nākamās paaudzes blokķēdi no Bitcoin dakšas. Ko dara nākamā ģen nozīmē, kad runa ir par blokķēdi?

Bitcoin un Ethereum ir divi lielākie blokķēdes tīkli pasaulē, taču katram no tiem ir savas īpatnības. Ethereum drīzāk ir platforma, kas veido citas decentralizētas programmas, ļaujot noslēgt viedus līgumus. Savukārt Bitcoin ir kļuvis vairāk par vērtības uzkrājumu, lai gan vispirms tas tika iecerēts kā jauna vienādranga maksājumu sistēma. Izmantojot BTCU, izmantojot jau pārbaudītu un labi novērtētu Bitcoin blokķēdi, mēs apvienojam abus tīklus un izmantojam to, kas katrā no tiem darbojas vislabāk..

Mēs uz Ethereum veidojam nākamās paaudzes Bitcoin balstītu blokķēdi, kas ļautu mums marķēt aktīvus, kurus var attiecināt uz dažādiem projektiem un aktīviem, kas nav kriptonauda. Mūsu risinājuma mērķis ir arī uzlabot neuzturīgu, enerģiju patērējoša darba pierādīšanas (PoW) konsensa algoritmu ar jaunu Ultimatum līdzdalības pierādīšanas (UPoS) konsensa algoritmu, padarot to demokrātiskāku, pielāgojamāku, efektīvāku un ilgtspējīgāku. 

Ko BTCU cenšas panākt, apvienojot Bitcoin un Ethereum, un kā BTCU izceļas no citiem projektiem?

BTCU jēdziens daudzos aspektos ir līdzīgs otrajam lielākajam kriptovalūtas tīklam – Ethereum. Tāpat kā Ethereum, arī Bitcoin Ultimatum blokķēdei ir iespēja viedos līgumus ievietot bloku ķēdes protokolā. Šī ir viena no svarīgākajām funkcijām darījumu un decentralizēto lietojumprogrammu (DApps) ieviešanai. Kopumā BTCU cenšas apvienot visas labākās funkcijas, kas ļāva Bitcoin un Ethereum ieņemt augstākās vietas kriptovalūtās pēc tirgus kapitalizācijas.

Mēs esam izstrādājuši BTCU, lai piedāvātu decentralizētu ekosistēmu ar viediem līgumiem, izmantojot tā Ultimate Proof-of-Stake algoritmu. Iznomāto līdzdalības apliecinājumu (LPoS) un autoritātes pierādījumu (PoA) kombinācija BTCU ir demokrātiskāka, mērogojamāka un energoefektīvāka nekā Bitcoin. Mēs izveidojām BTCU galveno tīklu, lai to varētu pielāgot un izmantot plašā pielietojuma diapazonā: no aktīvu marķēšanas līdz tiesību pārvaldībai, piegādes ķēdes un dokumentu plūsmai pārrobežu maksājumiem, pārvaldībai, nekustamajam īpašumam līdz fintech, veselības aprūpei un citur. Mūsu vīzija ir izveidot efektīvu, viegli lietojamu bloku ķēdi, kurai ir reāla vērtība plaši izplatītai pieņemšanai. Bitcoin Ultimatum tehnoloģiskās priekšrocības mainīs veidu, kā mēs redzam blokķēdi.

Blokķēde ir decentralizācijas un kopienas sinonīms. Cik svarīgas ir BTCU atsauksmes no sabiedrības?

Kopiena ir jebkura blokķēdes projekta sirds. Mēs ne tikai laižam tirgū jaunu produktu, bet arī veidojam platformu ar savu sabiedrību. Patiesībā viņu atsauksmes bija kritiskas, lai palaistu BTCU Mainnet. 2021. gada 21. janvārī mēs izlaidām pēdējo testnet. Šis vingrinājums ļāva izstrādātājiem pārbaudīt, izveidot vai pārveidot funkcionalitātes un uzraudzīt BTCU blokķēdes tīkla veiktspēju. Tas arī palīdzēja sniegt objektīvu un neatkarīgu tīkla skatu, lai ļautu pusēm un uzņēmumiem novērtēt un izprast tīkla iespējas.

Mēs atvērām saziņas kanālus caur GitHub un atsauksmes mums bija patiešām svarīgas. Tas mums palīdzēja prognozēt tīkla darbību, kā arī sniedza ieinteresētajām personām informāciju par BTCU blokķēdes drošības, privātuma, iespēju, izmantojamības, integrācijas un savietojamības kvalitāti.

Tas bija tik veiksmīgs, ka mēs varētu sākt pēdējo mainnet 2 nedēļas vēlāk, 2021. gada 5. februārī. No šejienes es vēlreiz vēlos pateikties sabiedrībai par aktīvo darbību un ieguldījumu viņu ieguldījumā.


Vai mēs redzēsim citus BTCU kopienas virzītus projektus?

Pilnīgi, mēs stingri ticam, ka blockchain projekts var progresēt tikai ar pilnīgu tās kopienas atbalstu. Tādējādi mēs esam priecīgi strādāt un sadarboties ar citiem projektiem, it īpaši dažādos drošības un tehnoloģiju jautājumos.

Lai vēl vairāk uzlabotu mūsu projektu, mēs aicinām visus piedalīties mūsu bug bounty programmā. Programma ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas dot ieguldījumu BTCU attīstībā un nodrošināt tā tīkla drošību un izturību.

Par viņu laiku un darbu mēs esam ieviesuši atlīdzības sistēmu. Sabiedrības locekļi, kuri strādā pie steidzamiem uzdevumiem vai novērš atrastās kļūdas, par saviem centieniem saņems BTC / ETH / USDT / USDC / BTCU.

Mēs vienmēr esam pieejami vietnē [e-pasts aizsargāts] lai iegūtu vairāk informācijas.

Mēs esam izveidojuši arī Vēstnieku klubu. Ar paziņojumiem par tikko pievienojušiem vēstniekiem, piemēram, Džavotu Khattaku un Serafimu Semkinu, mūsu komanda vēlētos turpināt uz kuģa uzņemt citus kopienas vadītājus, kuri dalās mūsu misijā.

BTCU Mainnet nav pieejams, taču tas ir tikai pirmais solis garajā ceļa kartē. Kāda būs nākotne BTCU?

Esmu ļoti priecīgs par pagrieziena punktiem, ko esam sasnieguši līdz šim. Mūsu izstrādātāju komanda ir strādājusi ārkārtīgi smagi un ir pelnījusi visu atzinību par BTCU panākumiem līdz šim. Patiešām, BTCU Mainnet palaišana ir tikai sākums, un mums ir garš ceļvedis ar jauniem un aizraujošiem platformas papildinājumiem.  

Mēs strādājam pie viedās līgumu sistēmas pievienošanas, kas ļautu veikt atomu mijmaiņas darījumus. Mēs arī noslēdzam stratēģiskās partnerības ar tādām galvenajām platformām kā Cityabc un atvērto biznesa padomi, lai pārbaudītu savus mobilos makus, izmēģinājuma programmas un tirgus marķējumu. Turklāt mēs sadarbojamies arī ar Pasaules viedo pilsētu forumu, lai padarītu mūsu blokķēdi pieejamu viedajās pilsētās visā pasaulē..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector