Redakcija: Cik augstu Bitcoin (BTC) cena var pieaugt 2021. gadā?

reklāma Phemex

Bitcoin cena vakar sasniedza vēl vienu visu laiku augstāko līmeni, jo tā cena pieauga virs 48 000 USD Tesla 1,5 miljardu dolāru Bitcoin pirkuma dēļ. 20% cenu pieaugums arī redzēja, ka Bitcoin cena pirmo reizi reģistrēja rekordlielu $ 80000 diennakts cenu sveci. Mamutu cenu svece izskatās vēl nozīmīgāka, ja ņemam vērā faktu tikai pirms gada, Bitcoin cena martā nokrita līdz 4000 USD.

Maksis Keizers paredz īstermiņa USD 65 000 par BTC

Kad Bitcoin cena tuvojas 50 000 ASV dolāru, paredzams, ka tirgū ieplūdīs vairāk institucionālā kapitāla, jautājums par Bitcoin gaidāmo cenu virsotni atkal ir sācis augt. Bitcoin atbalstītāji, piemēram, Makss Keizers, uzskata, ka 65 000 ASV dolāru būs īstermiņa top, un sagaida, ka augstākās kriptovalūtas cena līdz gada beigām pārsniegs 200 000 USD.

Īslaicīgi spēlē 65 000 USD

2021. gadā spēlē 220 000 USD #Bitcoin pic.twitter.com/DXY5mmJZgX

– Makss Keizers (@maxkeiser) 2021. gada 8. februāris

Šīs cenu prognozes tikai pirms gada būtu noraidītas par absurdu, taču šodien tas šķiet ļoti iespējams. Šī buļļu sezona ir ne tikai piesaistījusi institucionālo interesi, bet arī izjaukusi daudzus nepareizus priekšstatus par galveno kriptonauda. Bitcoin cena ir saglabājusies virs $ 30K ilgāk, nekā tā ir turējusi kādu no iepriekšējiem augstākajiem līmeņiem, kas liek domāt, ka tā gadu gaitā ir nogatavojusies kā aktīvs, un viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc iestādes to izmanto kā Valsts kases dzīvžogu.

Bitcoin trūkums, virzošais faktors aiz tā pieauguma

Bitcoin pieaugošā cena noteikti ir padarījusi to par visu šo buļļu sezonas virsrakstu centru, tomēr, piemēram, PlanB, populārs Stock-to-flow analītiķis, uzskata, ka BTC fiksētais piedāvājums kopā ar faktu, ka tas pats sevi uztur, padara to vēl vairāk milzīgs kā vērtības krājums. PlanB akciju plūsmas modelis nosaka aktīvu vērtību, pamatojoties uz trūkumu, Bitcoin pašlaik sarakstā atrodas aiz zelta.

Plūsmas diagramma no vērtības uz vērtību ir arī viens no rūpīgi pārbaudītajiem modeļiem, jo ​​daudzi skeptiķi uzskata, ka diagrammā tiek mērīta tikai aktīva piedāvājuma puse. Tomēr šī buļļu sezona ir izrādījusies diezgan precīza ar savu prognozi, un tās cenu modelis liecina, ka Bitcoin cena līdz gada beigām pārsniedz 100 000 USD.

#bitcoin cenu kāpums pēc 2020. gada uz pusi ir no 2012. līdz 2016. gadam. Es pievienoju S2F ($ 100K) un S2FX ($ 288K) modeļa mērķus. Mērķi ir vidējās cenas, faktiskā BTC cena svārstīsies ap mērķiem. Ja 2021. gada buļļu tirgus seko 2017. gadam, tad tas ir 100 000 USD, ja mēs sekojam 2013. gadam&# 128640; pic.twitter.com/RdRP7VUqqF

– PlanB (@ 100 triljoni USD) 2021. gada 5. februāris


Akciju plūsmas modelis paredz, ka 2021. gada beigās cena būs 100 000 USD, ja Bitcoin sekos 2017. gada cenu tendencēm, un cenas mērķis ir 288 000 USD, ja pašreizējais vēršu skrējiens atdarina 2013. Ķēdes metriku un vienmērīgu cenu pieaugumu liecina notiekošais vēršu skrējiens vairāk nekā 2017. gadā seko 2013. gada tendencēm,

Bitcoin pieaugošā popularitāte kā Valsts kases rezerves aktīvs

Iepriekšējos buļļu skrējienus veica mazumtirdzniecības spēlētāji, kas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šie vēršu skrējieni zaudēja tvaiku pēc īsa cenu pārsprāgt, kas ilgst no dažām dienām līdz nedēļām. Tomēr pašreizējais vēršu skrējiens lielā mērā ir saistīts ar institucionālajiem milžiem, no kuriem lielākā daļa neņēma Bitcoin tikai pirms pāris gadiem. Tagad tās pašas iestādes ne tikai pērk Bitcoin uzkrājumos un ir vērts miljardiem, bet arī izmanto to kā kases rezervi, nevis tur un pārdod.

MicroStrategy bija viena no pirmajām institūcijām, kas daļu no savas valsts kases konvertēja uz Bitcoin, un sāka pirkt Bitcoin jau pagājušā gada augustā, kad Bitcoin cena tirgojās nedaudz virs USD 10 000. MicroStrategy līdz šim ir ieguldījis gandrīz USD 1,57 miljardus Bitcoin un ir nopircis pēdējos divus kritumus par USD 29K un USD 31K. Viņu ieguldījums kopš tā laika jau ir gandrīz dubultojies, jo uzņēmums vēlas izglītot citas iestādes par Bitcoin turēšanas priekšrocībām. ”

Kā korporācijas pieņem #bitcoin kā kases rezerves aktīvu savās bilancēs viņi nestrādājošo aktīvu aizstāj ar aktīviem ar vislabāko veiktspēju, izvēloties nestabilu vērtības pieaugumu, nevis stabilu nolietojumu. Šī Bitcoin stratēģija dod labumu visiem akcionāriem ilgtermiņā. https://t.co/F0xxZ83jNx

– Maikls Teilors (@michael_saylor) 2021. gada 9. februāris

MicroStrategy tagad ir pievienojusies Tesla, kas pirms pāris dienām veica lielāko vienu atsevišķu Bitcoin pirkumu 1,5 miljardu USD vērtībā, jo daudzi jau spekulēja par to pašu, kopš Elons Musks mainīja savu Twitter Bio uz Bitcoin. Ne tikai Tesla un MicroStrategy ir pievienojuši Bitcoin sava uzņēmuma bilancei, jo gandrīz 15 publiski tirgoti uzņēmumi tagad tur Bitcoin.

Bitcoin ir izdevies sagrābt ievērojamu zelta tirgus daļu, jo daudzi tradicionālie riska ieguldījumu fondu pārvaldnieki un Wall Street investori ir samazinājuši zelta iedarbību, lai ieguldītu Bitcoin.

Mums ir 180 grādu korelācija korelācijā ar zeltu.

Zaļais punkts ir MicroStrategy pirmais Bitcoin pirkums. pic.twitter.com/gTglGcavOg

– Vilis Vū (@woonomic) 2021. gada 9. februāris

Dažādi analītiķi ir piedāvājuši atšķirīgus cenu noteikšanas variantus Bitcoin cenai gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, un šķiet, ka USD 100 000 cenu noteikšana gada beigās ir izplatīta pārliecība.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector