Prognozes par Bitcoin cenu turpina kļūt arvien trakākas: trāpīt klints apakšā aiz Mēness

reklāma Phemex

Bitcoin cenu prognozes mūsdienās ir kļuvušas par normu, it īpaši tāpēc, ka Bitcoin 2017. gada decembrī sasniedza visu laiku augstāko līmeni (ATH) pie 19 500 USD. Sākot no Bitcoin sitiena uz leju līdz eksponenciālam kāpumam, mēs visi to visu esam dzirdējuši.

Apskatīsim jaunākās Bitcoin cenu prognozes, sākot no dīvainā lāča līdz nenormāli bullish.

Naysayers: ārkārtīgi lācīgs

Kad Bitcoin cena sāk virzīties uz leju, anti-Bitcoiners iznāk un sāk grabēt un prognozēt, ka tā sasniegs nulli vai nokļūs aizmirstībā.

Dr Doom saplēš Bitcoin

Nouriel Roubini, slavenais “Dr Doom” ekonomists ir viens no šādiem vārdiem, kurš vienmēr ir bijis opozīcijā pret Bitcoin un sagaida, ka šis “burbulis” pārsprāgs. Pēdējo reizi, kad Bitcoin kritās līdz 6 000 ASV dolāriem, Roubini prognozēja, ka tas sasniegs nulli, nosaucot to par “lielāko burbuli cilvēces vēsturē”.  

Bet, kā mēs zinām, Bitcoin joprojām darbojas spēcīgi un gaida nākamo buļļu ralliju.

Šoreiz viņš devās līdzi,

“Varbūt Bitcoin nav krāpšana, bet tas nav mērogojams. Tātad tas ir jauki, tas ir tur, bet tam nav nākotnes. ”

Viņš arī piebilda:

“Bitcoin būs tur. Tas būs vērts tuvu nullei, bet tas tur būs. ”

Vanguard ekonomists prognozē nulli


Vēl viens vārds ir Džo Deiviss, 5,1 triljonu ASV dolāru lielu aktīvu pārvaldnieka Vanguard galvenais ekonomists, kurš ir sajūsmā par blokķēdi, bet nebūt ne par kriptonauda. Runājot par bitcoin, viņš dalījās tālajā maijā,

“Es redzu pienācīgu varbūtību, ka tā cena samazināsies līdz nullei.”

Atšķirībā no akcijām, viņš uzskata, ka kriptos investīciju gadījums ir vājš, un tas arī nav balstīts uz fundamentālu ekonomiku. Saskaņā ar viņu tas viss ir spekulācijas.

Say aye: bullish tiem

Jaunie tirgi paaugstinās Bitcoin līmeni

Toms Lī no Fundstrat vienmēr ir bijis ļoti vērīgs pret Bitcoin un nesen vēlreiz apstiprināja savu prognozi USD 20 000 apmērā līdz šī gada beigām.

Bet šoreiz viņš dalījās ar vēl vienu potenciāli bullish scenāriju, kad viņš izskaidro korelāciju starp jaunajiem tirgiem un bitcoin tirgu. Pēc Lī teiktā, gaidāma plūdmaiņu maiņa, kas novedīs pie gaidāmā mītiņa.

“Abi faktiski sasniedza maksimumu šī gada sākumā, un viņiem abiem ir bijusi lejupejoša tendence. Līdz brīdim, kad jaunie tirgi sāk griezties, es domāju, ka dažos veidos pastāv korelācija, un mēs sakām, ka mentalitātes risks ir tāds, ka pircēji nepērk bitcoīnu. “

Ikreiz, kad jaunajos tirgos ir problēmas, investori izvairās no riska, kas nozīmē, ka viņiem nav bitcoin. Bet tiklīdz atgriežas riska apetīte un Fed pārtrauc likmju paaugstināšanas politiku, “Bitcoin gadu var beigt eksplozīvi augstāk.”

Jauns numurs, ātrāka pieņemšana

Jaunāko Bitcoin cenu prognozi ir izveidojis BTCC apmaiņas līdzdibinātājs Bobijs Lī, kurš saka:

“Kad #Bitcoin nākamajos gados izturēs USD 60 000 USD līmeni, tā sasniegs kopējo apgrozības vērtību USD 1 triljonu apmērā. Tas būs milzīgs #kilometrs USD BTC, un tas novedīs pie lielākas cenu stabilitātes, augstākas globālās likviditātes un vēl ātrākas ieviešanas visā pasaulē. “

Viņš arī piedāvāja paskaidrojumu par savu pareģojumu:

#BitcoinMining rūpniecības cena ir tikai 12 miljoni USD dienā, salīdzinot ar 335 miljoniem USD dienā #GoldMining rūpniecībā.

Es paredzu #hashpower turpinās augt #Bitcoin ikdienas skaitļiem palielinoties.

Tiklīdz globālā dienas produkcija 2 + gados sasniegs 54 miljonus USD, tas dotu $ BTC cena 60 000 USD.

– Bobijs Lī (@bobbyclee) 2018. gada 26. augusts

Daži citi ievērojami pieminējumi ir:

Šī gada sākumā Winklevoss dvīņi teica, ka Bitcoin ir nepietiekami novērtēts un tā potenciālais novērtējums ir 30 līdz 40 reizes.

Makss Keizer, agrs Bitcoin lietotājs, viņa īstermiņa cenu prognoze ir 28 000 USD, bet ilgtermiņa cena pārsniedz 100 000 USD.

Šis modelis atkārtosies līdz pat USD 100 000 un tālāk … pic.twitter.com/o9Wj4reBtv

– Makss Keizers (@maxkeiser) 2017. gada 2. jūnijs

Abas Bitcoin puses

Vai nu $ 2k, vai $ 60k

Nesen Panos Mourdoukoutas, profesors un Ņujorkas LIU Pasta Ekonomikas katedras priekšsēdētājs, Forbes dalījās divās prognozēs par Bitcoin cenu 2020. gadā. Puses uz pusi samazināsies par USD 55 930, pamatojoties uz Heisa modeli, vai par USD 2300, kā norādīts Vītlija modelis.

$ 3k pirms mēness

Vēl vienu interesantu prognozi ir dalījis Entonijs Pompliano, kurš sagaida, ka Bitcoin sasniegs jaunus augstākos līmeņus, bet ne agrāk kā 2023. gadā. Turklāt viņš analizē, pirms došanās uz Mēnesi tas sasniegs jaunu šī gada dibenu, kas, visticamāk, būs 3000 USD..

Esmu pārskatījis savu Bitcoin perspektīvu pēc tam, kad esmu pavadījis vairāk laika datu rakšanai, nekā es gribētu atzīt. Es joprojām esmu ļoti bullish, taču tas var aizņemt vairāk laika nekā paredzēts: https://t.co/TYEuoBaChh pic.twitter.com/yjF0VRt5Ey

– Pomps? (@ APompliano) 2018. gada 24. augusts

Ir zināms, ka kriptogrāfija ir neparedzama un ļoti svārstīga, tāpēc ikviens nojauš, kura cenu prognoze, visticamāk, tiks realizēta. Pagaidām mēs varam tikai gaidīt un cerēt uz uzlādes buļļiem!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector