Pērciet Bitcoin, ASV dolārs kļūs bezvērtīgs: brīdina Kim Dotcom par gaidāmo lielo avāriju

reklāma Phemex

ASV parāds strauji palielinās, un, gaidot lielo avāriju, Kims Dotkoms uzsver cilvēkus ieguldīt Bitcoin, kriptovalūtās un zeltā, jo ekonomika iet bojā, padarot ASV dolāru šajā laikā nevērtīgu..

ASV parāds ir nekontrolējams, labākais ir Bitcoin

Visi runā par gaidāmo avāriju, kas liks sabrukt ekonomikai, akciju tirgum iegūt triecienu un fiat valūtām. Sākot no Goldmana Saha, Bila Geitsa, “Bagātā tēva, nabaga tēva” autora līdz nozares ekspertiem un analītiķiem, visi ir nepārtraukti uzsvēruši situācijas smagumu.

Jaunākais šī saraksta papildinājums ir Vācijas un Somijas interneta uzņēmējs, politiskais aktīvists Kims Dotkoms. Vakar viņš tvītoja, ka patiešām notiek liela avārija un kriptonauda un zelts būs labākais nodrošinājums nākamajos grūtajos laikos.

Uzticies man. Pērciet kriptogrāfiju un zeltu. Jūsu USD kļūs nevērtīgs. Līdz ar ASV ekonomikas sabrukumu visas vecās naudas valūtas sabruks.

Laiki kļūs grūti. Bet jums viss būs labi, ja, gatavojoties avārijai, ierobežosiet dažus savus līdzekļus.

Lielā avārija nāk par 100%.

– Kima Dotkoma (@KimDotcom) 2018. gada 12. augusts

Viņš dalījās ar astronomisko parāda vērtību,

“Vidējais kopējais parāds uz vienu ģimeni ASV tagad ir 845000 USD. Vidējā nefondētā saistība ASV tagad ir 938000 USD vienam nodokļu maksātājam. Ikviens, kurš domā, ka ASV parādu var atrisināt ar ekonomikas izaugsmi, jaunu parādu vai vairāk dolāru drukāšanu, ir idiots. ASV impērija noklusēs. “

“Mēs esam ievērojami samazinājuši ieguldījumus ASV aktīvos. Faktiski dolārs, kas tiek uzskatīts par starptautisko valūtu, kļūst par riskantu instrumentu maksājumiem ”

– Krievijas finanšu ministrs

ASV parādu nasta ir kļuvusi nevaldāma. Skatieties USD, kad Ķīna samazinās ASV parādu.

– Kima Dotkoma (@KimDotcom) 2018. gada 12. augusts

Šie nesenie tvīti ir turpinājušies ar viņa tvītiem dažas dienas atpakaļ, kur viņš paziņoja:

1 TRILJONS DOLLĀRU ASV Govt papildu parādā GADĀ!

ASV izdevumus finansē aizdevēji, kuri nekad nesaņems algu. ASV impērija sabruks, kam sekos pasaules mēroga ekonomikas sabrukums. https://t.co/kdtB0GnewP

Pārejiet USD uz zeltu & Bitcoin tūlīt pēc USD kļūst par tualetes papīru. https://t.co/a5UIuhJvUT

– Kima Dotkoma (@KimDotcom) 2018. gada 9. augusts

Viņš arī ilustrēja gaidāmo sabrukumu:

“Trampam tika pasniegta impērija par dzīvības atbalstu. Neviens tirdzniecības darījums, nekāda ekonomiskā izaugsme, nekādi tarifi vai karš nevar glābt šo pacientu. Visaugstākie ekonomisti visā pasaulē ir vienisprātis, ka ASV parāds nav ilgtspējīgs. Šim nav cukura pārklājuma. ASV impērija ir salauzta. Sagatavojieties sabrukumam. Zelts un Bitcoin. ”

Tomēr viņš ar šo čivināt arī dalījās plānā pārdzīvot šos sarežģītos laikus.

Plāns:

Kriptogrāfija, lai aizstātu papīra naudu

Blockchain, lai aizstātu valdības un bankas kontroli pār naudu

Šifrēšana un atvērtais kods, lai aizstātu Deep State spiegošanu

Decentralizēti sociālie tīkli, lai aizstātu Deep State tīklus

Patiesība, lai aizstātu melus un maldināšanu

Cilvēki atgūst savu spēku

– Kima Dotkoma (@KimDotcom) 2018. gada 9. augusts

Lasiet arī: Kripti ir aizraujošākā lieta finansēs, Govt. Vai nevajadzētu ielauzties – Džefrijs A. Takers

Nacionālās valūtas zaudē vērtību visā pasaulē

Dotcom jau ilgu laiku ir bijis kripto labvēlīgs, un viņa brīdinājumi nav nepamatoti, jo saskaņā ar Kongresa Budžeta biroja jaunāko ziņojumu pēdējos 10 mēnešos federālais deficīts ir pieaudzis par 20%.

Paredzams, ka līdz šī gada beigām deficīts sasniegs 793 miljardus USD, un 2019. gadā tas sasniegs 1 triljonu USD. Tiek prognozēts, ka šī parāda procentu maksājumi kļūs par visstraujāk pieaugošajiem izdevumiem gadā.

Ja mēs ieskatāmies pasaules valstu nacionālajās valūtās, daudzi jau zaudē savu vērtību. Nesen Turcijas lira bīstami kritās, jo zaudēja 40% no savas vērtības, kā rezultātā pieauga kriptovalūtu tirdzniecības apjoms biržās.

Tagad Dienvidāfrikas rands ir sasniedzis zemāko 2 gadu līmeni, un nesen mārciņas, eiro, Ķīnas juaņa un Japānas juaņa tendence samazināties. Kā tas notiek Turcijā, tas vienkārši var izplatīties arī citās valstīs, it īpaši notiekošā ASV un Ķīnas tirdzniecības kara laikā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me