Piesaistes (USDT) sazvērestība atkal mētājas, ierodoties 15. janvāra D dienā

reklāma Phemex

Šodien, 15. janvāris ir izšķiroša diena kriptogrāfijas tirgum, jo ​​sazvērestība par USDT stablecoin izmantošanu Tether un tās iespējamām attiecībām ar kriptogrāfijas biržu Bitfinex aizrauj siltumu. Piesiešana atkal ir uzmanības centrā, jo stablecoin emitents pēdējā mēneša laikā tirgū ir izsūknējis USDT monētas USD 4,2 miljardu vērtībā.

Tether Conspiracy un Bitfinex saite?

Tagad pieprasījums pēc stablecoins biržās ir ievērojami pieaudzis, pateicoties milzīgajiem tirdzniecības apjomiem pēc nesenā tirgus rallija. Tomēr tas mūs atgriežas, lai izpētītu faktu, vai institucionālie investori patiešām ir aiz šī Bitcoin cenu rallija, izraisot sazvērestību par Tether iesaistīšanos BTC pumpēšanā, iegūstot USDT monētas kriptogrāfijas tirgus rallija laikā 2017. gada decembrī..

Tagad jūs varētu domāt, kas šodien ir tik īpašs? Pirms runājam par to, apskatīsim pagātnes notikumu laika grafiku.

  • Vēl 2019. gada aprīlī Ņujorkas ģenerālprokurors (NYAG) apsūdzēja stablecoin operatoru Tether par Bifinex 850 miljonu ASV dolāru zaudējumu segšanu, iegūstot USDT, lai segtu iztrūkumu. Tomēr Tether atbildēja, nosaucot šo apsūdzību “ļaunprātīgi” un “pārņemts ar nepatiesiem apgalvojumiem”. Ņemiet vērā, ka NYAG ir izvirzījusi apsūdzības iFinex, Bitfinex un Tether mātesuzņēmumam.
  • Sākotnējā rīkojuma laikā 2019. gada maijā tiesnesis Džoels Kohens pagarināja termiņu līdz vēl 90 dienām. Līdz 2019. gada augustam NYAG iesniedza vēl vienu pierādījumu un pierādījumus lietā, uzsverot, kā Bitfinex un Tether, iespējams, bija iesaistīti 850 miljonu ASV dolāru zaudējumu segšanā. Vēlāk NYAG arī aicināja iFinex ierosinājumu “nepareizs mēģinājums kavēt likumīgu izmeklēšanu”.
  • Lieta pagāja interesantā pagriezienā pagājušā gada 2020. gada septembrī, kad tiesnesis Koens nolēma, ka gan Tether, gan Bitfinex jāuzrāda dokumenti, kas atklāj viņu finansiālās attiecības. Turklāt viņš arī pieņēma rīkojumu, kas aizliedz Tether izsniegt aizdevumus Bitfinex vēl par 90 dienām.
  • Pagājušajā mēnesī, 2020. gada 9. decembrī, ģenerālprokurore Letitija Džeimsa iesniedza a dokumentu pieprasot tiesnesim Koenam pagarināt grafiku līdz 15. janvārim. Ģenerālprokurors sacīja, ka “puses turpina sadarboties dokumentu sagatavošanā, reaģējot uz 354. rīkojumu, un paredz, ka izstrādi varētu pabeigt nākamajās nedēļās”.
  • Šodien ir 15. janvāris, iFinex diena, jo tai jāuzrāda dokumenti un nepieciešamā informācija, lai NYAG varētu turpināt izmeklēšanu. iFinex ir jāuzrāda dokumenti, kuros sīki aprakstīta Tether USDT stablecoīnu emisija un izpirkšana, kā arī jāatklāj Bitfinex tirdzniecības darbība attiecībā uz USDT un Bitcoin.

Pašlaik mēs atrodamies krustcelēs, kad tiek atklāta informācija par vienu no vissvarīgākajiem gadījumiem kriptogrāfiskajā telpā. Lai gan mēs šajā dienā gaidām gaidāmos notikumus, apskatīsim apkārt notiekošo.

Jaunākā attīstība ap Tether USDT emisiju

Nesen kriptogrāfijas tirgotājs, kurš čivināt sauc Santiago Capital, ir izteicis bažas par USDT / fondu pieslēgšanas procesu Tether, izmantojot Bahamu salu Deltec banku. Tirgotājs ir izvirzījis jautājumus par Bahamas bankas ieplūdes / aizplūšanas skaitļu neatbilstību.

Santjago uzdod dažus pamatotus jautājumus, kāpēc nauda tiek apstrādāta, izmantojot Deltec vai jebkuru citu Tether korespondentbanku. Izlasiet visu zemāk redzamo draudu, lai par to vairāk saprastu. Šī ir Santiago Capital un FTX izpilddirektora SBF saruna.

TBH, iespējams, tāpēc tagad, kad es par to domāju, ir neatbilstība Bahamu bankas ienākošo / aizplūstošo skaitļu skaitam

– SBF (@SBF_Alameda) 2021. gada 13. janvāris

Citā pavedienā Santjago galvaspilsēta sarunājās ar vienu no baņķieriem Gregoriju P. Deltec Nassau, Bahamu salās. Santjago lūdza Gregoriju Deltec kontā sniegt informāciju par USD fiat vadu vadīšanas instrukcijām. Tomēr Gregorijs ir atteicies sniegt sīkāku informāciju tiem, kas nav Deltec klienti.

Santjago pateicas par jūsu interesi par Deltec. Mums ir vairākas atbilstošās bankas vairākām valūtām. Tāpat kā jebkurš process jebkurai bankai, saņemot līdzekļus ārvalstu valūtā saskaņā ar savu vietējo licenci (pat kā vietējā vai starptautiskā banka), jūs izmantosiet atbilstošo banku

– Gregorijs P. (@dzrgreg) 2021. gada 14. janvāris

Lai gan ir uzdoti jautājumi par Deltec iespējamām attiecībām ar Tether, gadās, ka Deltecbank pašas ieņem milzīgas pozīcijas Bitcoin. Lieta kļūst daudz interesantāka, un šķiet, ka Tether varētu izmantot maršrutu Bahamu salas, vienlaikus neuzturot pārredzamību par viņu līdzekļu izmantošanu. Tomēr pirms jebkādu secinājumu izdarīšanas mēs gaidīsim, lai uzzinātu oficiālu viedokli šajā jautājumā.

7:20 video Deltecbank ir a "liels" pozīcija bitcoin, bet Tetheram ar to absolūti nav nekāda sakara, vai ne ? @BennettTomlin @CasPiancey Bet ir lieliski dzirdēt citus aktīvus arī 2020. gadā. https://t.co/xbT9bSR6wt

– būtu (@ būtu0816) 2021. gada 14. janvāris

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me