Paredzēt Bitcoin patieso vērtību ar Metcalfe likumu

reklāma Phemex

Izmantojot Metcalfe likumu, MIT ir analizējis, ka šobrīd bitcoīna vērtība ir ievērojami pārvērtēta, un tā tirgus atspoguļo 2014. gada vērtību. Saskaņā ar likumu bija iespējams paredzēt tūlītēju avāriju un to var pamanīt..

Metcalfe likums: Bitcoin vērtības atrašana, cik tā ir vērta?

Analīzē, ko veica MIT, Bitcoin vērtību ir mēģināts noteikt, izmantojot Metcalfe likumu. Mēģinot izlemt, kā naudu var novērtēt, cilvēkiem ir atšķirīgi uzskati. Daži teiktu, ka valūta ir vērts neatkarīgi no tā, kāds ir gatavs par to maksāt, bet citi iebilst, ka tās vērtība ir saistīta ar augstajām ražošanas izmaksām. Un tieši tāpēc bitcoin piedzīvo ārkārtējus vērtējumus.

2017. gada decembrī Bitcoin cenas bija visu laiku augstākajā līmenī – 20 000 USD, savukārt viss kriptovalūtas tirgus lielums bija paraugs 830 miljardi USD. Tomēr dažu dienu laikā tirgus sabruka un nokritās līdz 280 miljardiem USD, kas bija milzīgs kritums.

Tātad, rodas jautājums, ko tieši Bitcoin ir īsti vērts? MIT analītiķi norāda, ka kriptonauda faktiski slēpjas to cilvēku tīklā, kas tos izmanto. Turklāt, ja bitcoin tiek vērtēts par tik augstu cenu, kļūst grūti patiešām saskatīt un saprast tirgus sabrukuma pazīmes, kas noteikti nāks.

Saskaņā ar Metcalfe likumu, kurā teikts, ka “tīkla vērtība ir proporcionāla tā lietotāju skaita kvadrātam”.

Tajā teikts, ka, pamatojoties uz lietotāju skaitu, ir diezgan vienkārši un viegli atrast bitcoin vērtību. Sākotnējā likuma idejā tiek pieņemts, ka visi mezgli var savienoties savā starpā. Turklāt likums atspoguļo to, ka Bitcoin vērtība ir palielinājusies līdz ar tā lietotāju skaitu.

Lasiet arī: Kad Bitcoin samazinās, akciju tirgus sastopas ar pat vissliktāko kritumu

Ievērojamais bitkoins avarē

Likums arī parāda, kad bitcoin ir pārvērtēts. Četri gadījumi ir īpaši pieminēti, kad bitkoīns tika pārvērtēts un pēc tam avarēja.

Pirmais lielais avārijas notikums notika 2011. gadā ar Mt. Gox fiasko. Tokijā bāzētā birža tika uzlauzta, kā rezultātā kriptovalūtas cenas trīs mēnešu laikā kritās par aptuveni 88 procentiem.

Nākamais bija 2012. gada avārija, kas bija saistīta ar Bitcoin Ponzi shēmas atklājumu. Tad 2014. gada avārija, Mt. Gox sabruka lielo tirdzniecības apjomu dēļ, kas noveda pie bitcoin cenu krituma par 50 procentiem tikai divās dienās.


Tagad pēdējā 2017. gada avārija, ko izraisīja vairāki faktori, īpaši Dienvidkorejas valdības vēršanās pret kriptogrāfijas apmaiņu.

Analīzē tiek izmantota pieeja, kurā tirgus aug ārkārtīgi strauji. Šāda veida izaugsme nav ilgtspējīga un notiek tikai īsu laika periodu. Šī avārija šim tirgum ir neizbēgama.

Turklāt šī avārija ir paredzama, jo ilgtspējīga izaugsme tikai izraisa lielu svārstīgumu, kas nozīmē paaugstinātu nestabilitāti, kas nozīmē, ka pat neliels notikums var izraisīt avāriju.

Analīze turklāt paziņo, ka šo avāriju laikā tirgus bija kritiskā stāvoklī un, ja šie notikumi nebūtu izraisījuši avāriju, noteikti būtu kāds cits notikums. Turklāt iepriekšējos datus var izmantot, lai prognozētu tirgus katastrofu un gaidāmo sabrukumu.

Bitcoin joprojām ir ļoti pārvērtēts, iespējams, redzēs vēl vienu kritumu

Kā norādīts Metcalfe likums, pat pēc 2017. gada avārijas bitcoīna vērtība ir ievērojami pārvērtēta, parādot, ka:

“Mūsu Metcalfe balstītā analīze norāda pašreizējo atbalsta līmeni bitcoin tirgum diapazonā no 22 līdz 44 miljardiem USD, kas ir vismaz četras reizes mazāks nekā pašreizējais līmenis.”

Tas nozīmē, ka tas vēl nav stabils pamats, jo “pašreizējais tirgus atgādina 2014. gada sākuma tirgu, kam sekoja sānu un lejupejoša gada gads”.

Tātad kopumā tas sūta skaidru ziņu par piesardzību no gaidāmajiem notikumiem visām asociētajām pusēm bitkoina tirgū, sākot no investoriem, spekulantiem līdz kalnračiem un visiem pārējiem, jo ​​iespējama turpmāka cenu pazemināšanās.

Vai jūs domājat, ka saskaņā ar Metcalfe likumu Bitcoin vērtība ir pārvērtēta, un vai tas joprojām ir akmeņains ceļš uz bitcoin? Ļaujiet man uzzināt jūsu domas zemāk!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector