Neskatoties uz avāriju, pozitīvo ziņu plūsma uztur Bitcoin cerību īstermiņā un ilgtermiņā

reklāma Phemex

Kripto iela pēdējās 2 nedēļas ir bijusi zem asinīm. Likās, ka lāči ir atbildīgi un lauž visus iespējamos atbalstus, kas viņiem radušies. Bet, tāpat kā katra avārija, arī šī šķita īslaicīga, it kā to izraisītu bailes, un paniskas pārdevējas ir iecienījušas šķietami pievilcīgu ieejas punktu, jo lielākā daļa monētu sēž pārdotajā teritorijā. Lai gan īstermiņa periods ir pievilcīgs, ilgtermiņa fundamentālie ir stabilas un nobriedušas nākotnes ceļi.

Īstermiņa pozitivitāte – tehniskie faktori parāda pievilcīgus ieejas punktus

Pēdējo 30 dienu laikā, ETH ir krities virs 40%, XRP ir samazinājies tuvu 15% un BCH 25%. Notikusi nepārtraukta sabrukšana, un nekādas ziņas nav pozitīvi ietekmējušas šo cenu kritumu. Šis kritums ir arī tāpēc, ka tirgū ir bailes, ka šīs cenas turpina kristies. The Bitcoin ETF joprojām karājas dilemmā, un cilvēki joprojām baidās, vai iestāsies institucionālie līdzekļi vai nē. Kad cilvēki iemet monētas, notiek tas, ka tas rada pievilcīgas pirkšanas zonas cilvēkiem, kuri bija izlaiduši iepriekšējo mītiņu. Gandrīz visas labākās monētas, tās, kuras ilgtermiņā tiek uzskatītas par dzīvām, ir pieejamas diezgan lēti. Daudzi analītiķi uz ielas uzskata, ka ir īstais laiks pirkt, jo ir ieradušies dibeni. Mati Greenspans pēdējās pāris dienās ir čivinājis nelielu sadursmi, jo tiek pirktas apakšas. Viņš arī apsveica cilvēkus, kuri iekļuva cenu apakšā.

Neliels atlēciens līdz šim, cerams, ka tas attīstīsies no šejienes.

Slava tiem, kas nopirka dibenu. pic.twitter.com/OMWvV9GMnf

– Mati Greenspans (@MatiGreenspan) 2018. gada 13. septembris

Cryptomanran Ran Nuener arī tweeted, ka īstermiņā mēs varam redzēt atsitienu, prognozējot, ka Bitcoin ETF ir tikai 5 mēnešu attālumā. Pēc viņa teiktā, pro kriptogrāfijas komisāra iecelšana Elad Roisman tikko ir izveidojusi SEC cilpu par labu Bitcoin ETF. Tā kā Hesters Peirce jau ir pro BTC, SEC balsojums var būt 2/3 par Jā.

Mēs zinām, ka HesterPeirce ir pro BTC, tagad mums ir arī cits komisārs.

Ja darbinieki saasinās lēmumu ar komisiju, tad par to balsos. Mums ir 2/3 nepieciešamo JĀ balsu.


Es runāju ar SEC iknedēļas viedokli, ETF nākamajos 5 mēnešos.https://t.co/0UdaMUg7kx

– Rans Neiners (@cryptomanran) 2018. gada 13. septembris

Lasiet arī: Bitcoin, lai sasniegtu triljonus dolāru, kļūstot par interneta valūtu, kamēr valstis drukā naudu, lai cīnītos ar krīzi

Ilgtermiņa pozitīvie Citi, Dvīņi, ES un Nasdaq rada perfektu recepti

Kaut arī īstermiņa noskaņojums var tehniski pieaugt, pēdējās pāris nedēļas ir nopirkušas pietiekami daudz pozitīvu ziņu ilgtermiņa kriptām. Vēl viena liela banka, Citigroup, ir Jaunākā banka, kas piedāvā kriptogrāfijas glabāšanu. Ne tikai glabāšana, bet arī ir iegādāta rīks, kas var novirzīt institucionālos līdzekļus kriptovalūtām. Banka plāno izlaist produktu ar nosaukumu Digital Asset Receipt (DAR), kas institucionālajiem investoriem ļaus pilnībā apdrošinātā un regulētā veidā ieguldīt kriptovalūtās..  

Otrkārt, ir reģistrēts Stablecoin, kas atņems cenu manipulācijas. Dvīņi, kriptogrāfijas bizness, ko veicinājuši brāļi Winklevoss, ir izlaiduši stabilu monētu, ko sauc par Dvīņu dolāru, un kura būs redzama ASV regulatoriem, proti, Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamentam (NYDFS)..

Nasdaq, tehniski pārāka birža, ir iekļuvusi kriptogrāfijās un tagad izstrādā rīkus, kas var palīdzēt institucionālajiem tirgotājiem tirgoties ar kriptovalūtām ar lielāku ieskatu.

Kamēr uzņēmumi pilda savu daļu, pieaug arī valstu un regulatoru uzticība Eiropas Komisija, izpildinstitūcija, kas ierosina tiesību aktus ES, ir paziņojusi, ka tā šogad pabeigs regulatīvo novērtējumu par kriptogrāfijas aktīvu pārvaldību, jo tie ir “šeit, lai paliktu”, oficiāli paziņoja augsts līmenis..

Šos četrus punktus izvirzīja arī Džozefs Jangs, uzskatot, ka tas varētu būt vidēja un ilgtermiņa kriptopozitivitātes signāls, paaugstinot cenu.

Izmantojot gan īstermiņa, gan ilgtermiņa scenārijus par labu, var ērti nokļūt viņu naudas kriptos. Ar pašreizējo kriptogrāfijas kritumu vissliktāk nekā dot-com burbulis var paredzēt, ja ieguldījumi tiek veikti pareizajās monētās, nākamajos gados var iegūt bagātību. Vienkārši jāizvēlas, kas ir “Amazon”Ekvivalenta monēta un kas ir pets.com ekvivalenta monēta.

Kuras monētas, jūsuprāt, dos pārsteidzošu atdevi nākamajos gados? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector