Nedēļa pārskatā: kriptovalūtas cenu analīze nedēļai no 24. decembra līdz 30. decembrim

reklāma Phemex

Pašreizējā Mt. Goxa bankrota lieta, bijušais izpilddirektors apgalvoja, ka ir nevainīgs

Mt Gox bija pirmais kriptovalūtas birža ar 70% tirgus daļu. Tomēr apmaiņas slava ir pārāk ilga, jo tā 2014. gadā iesniedza bankrotu un slēdza savu darbību. Kamēr prasības process joprojām norisinās, Tokijas tiesā, bijušais Mt Gox izpilddirektors, Marks Krapeles ir atzinis nevainību par biržas bankrotēšanu un klientu zaudēto naudu. Karpeles tiek apsūdzēta arī par 3 miljonu USD piesavināšanos no apmaiņas un arī par manipulācijām ar datu apmaiņu

Honkongā dzīvojošais vīndaris Medisons plāno iegādāties japāņu kriptogrāfijas platformu

Honkongas vīna kompānija Madison Holdings Group šonedēļ paziņoja, ka plāno iegādāties 67,2% Japānas kriptogrāfijas platformas BitOcean akciju. Platforma, kurai nesen tika piešķirta Japānas Finanšu pakalpojumu aģentūras kriptogrāfijas licence, joprojām sāk savu darbību. Madison Labs, Madison Group meitasuzņēmums, domājams, maksās 15,12 miljardus USD par izpirkšanu.

Bitmain, Consensys un Huobi atlaist darbiniekus

Pēdējo divu mēnešu laikā viss nav bijis labākajā gadījumā kriptogrāfijas nozarei, kopš tirgus ir izdzīvojis. Tas ir novedis pie tā, ka daudzi uzņēmumi, jo īpaši kriptogrāfijas ieguves jomā, pārveido savu biznesu, izraisot daudz atlaišanas gadījumu. Viss sākās ar Consensys, un tagad Bitmain un Huobi atlaiž daudzus savus darbiniekus. Kamēr Huobi izīrē sliktākos izpildītājus no savas komandas, ja var domāt par avotiem, Bitmain atlaiž gandrīz 80% sava personāla.

Litecoin iekļūst ringā, kad sponsorē UFC cīņu

Attiecībā uz monētām Litecoin ir parakstījis sponsorēšanas līgumu ar UFC. Šī būtu pirmā reize, kad oficiāla kriptovalūta sadarbojas ar UFC. Cīņa, kuru Litecoin sponsorē, ir UFC vieglā svara svara cīņa starp Jonu Džonsu un Aleksandru Gustafsonu, kas, domājams, satvers vairāk nekā miljonu acs ābolu. Šī sponsorēšana izskatās kā Litecoin informēšanas kampaņa, un to var uzskatīt par pirmo soli uz sarežģītāku partnerību ar UFC.

Kuveitas Nacionālā banka tagad darbojas vietnē RippleNet

Ripple ir atradis jaunu partneri Tuvajos Austrumos, un šoreiz tā ir Kuveitas Nacionālā banka (NBK). NBK plāno sākt savus tiešā sūtījuma pakalpojumus, izmantojot RippleNet. Kā oficiālajā NBK emuāra ziņā paskaidrots, RippleNet (decentralizēts banku un citu finanšu iestāžu tīkls, kas izmanto Ripple Labs finanšu produktu komplektu) tiks izmantots, lai nodrošinātu bankas klientiem “bezriska naudas pārvedumu pieredzi” un “ātru pārrobežu darījumu veikšanu”. robežas naudas pārskaitījumu risinājumi. ”Šis pakalpojums pagaidām ir pieejams tikai Jordānijai un drīz būs pieejams arī citām valstīm.

Indija norāda uz kriptogrāfiju legalizēšanu

Indija drīz var atrast legalizētas kriptovalūtas. Pēc iedzīvotāju skaita otra lielākā valsts tiek uzskatīta par lielu kriptovalūtas tirgu, un saskaņā ar vietējo mediju informāciju kriptogrāfiju vērtējošā komiteja uzskata, ka kriptovalūtu aizliegšana kopumā var nebūt īsti laba ideja. Neatklāts avots, kas bija sanāksmju dalībnieks, vietējiem medijiem ir teicis, ka, lai gan joprojām notiek debates, pēc divām sanāksmēm bija ļoti skaidrs, ka pilnīga kriptogrāfiju aizliegšana var nebūt īsti laba ideja un ka labākais veids, kā tikt galā ar šī jaunā laikmeta “nauda” ir ar spēcīgu aizturēšanu viņu legalizācijā Indijā.

cenu diagramma


Avots: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Ziemassvētku rallijs beidzas, un Bitcoin atkal noslīd zem USD 4000. Tas Bitcoin atkal nostāda diapazonā no USD 3600 līdz USD 4200. Cenas sasniedza augstāko punktu USD 4 271,79 un zemāko punktu USD 3 642,63 nedēļas laikā. Apmaiņa, kas bija aktīvāka un apjomīgāka, ar BTC šonedēļ dažādos pāros bija BitMex (21,77%), CoinBene (4,33%) un EXX (3,20%).

Starp ievērojamākajām ziņām ap Bitcoin Wells Fargo saka, ka Bitcoin ir pārāk riskants klientiem, par to izkrāpšanu maksā 575 miljonus ASV dolāru

Ripple (XRP)

XRP joprojām ir otrajā vietā, bet Ethereum turpina tuvoties, lai atgūtu savu vietu. Šonedēļ XRP cenas bija USD 0.448477, bet uz leju – 0.336282 USD. Apmaiņa, kas šonedēļ bija aktīvāka un apjomīgāka, ar XRP dažādos pāros bija Bitbank (9.74%), ZB.COM (8.31%) un Upbit (6.33%).

Attiecībā uz XRP šonedēļ XRP vērtība pieauga pēc tam, kad Binance, kas ir lielākā kriptovalūtas birža pasaulē pēc tirgotās vērtības, pievienoja kriptonauda kā bāzes valūtu, kas nozīmē, ka visas pārējās kriptovalūtas tiks savienotas ar to.

 Ethereum (ETH)

Ethereum pārspēj visus augšējos altkīnus, kad tas ir tuvāk, lai ieņemtu savu 2. vietu. Ethereum augšgalā šonedēļ bija USD 157,67 un bija zemākais USD 115,65. Tirgi, kas bija aktīvāki pēc apjoma, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija OEX (6,19%), OKEx (4,22%) un Binance (4,10%).

Starp ziņām par Ethereum šonedēļ Tuur Demeester, altcoin ciniķis, Bitcoin atbalstītājs un kriptogrāfijas investors Ethereum (ETH), labākajā gadījumā ir “zinātnes eksperiments”

Citi virzītāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar Monētu tirgus vāciņu (piekļuve 30. decembrī plkst. 15:35 IST), bija

Pārvietotāji

  • E-tērzēšana – pieaugums par 272,51%
  • StarChain – uzrāda pieaugumu par 173,77%
  • Coinsuper ekosistēma – uzrāda pieaugumu par 105.86%

Kratītāji

  • PlayCoin (QRC 20) – parāda kritumu par 46,57%
  • PlayCoin (ERC 20) – parāda kritumu par 45,74%
  • BitcoinX – parāda kritumu par 43,98%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector