NASDAQ ir gatavs līdz 2019. gadam uzskaitīt un tirgot Bitcoin, Ethereum un citus kriptotipus

reklāma Phemex

Arī NASDAQ ir pievienojusies kriptogrāfijas sacensībām, kamēr pasaule gaida ICE jauno uzņēmējdarbību Bakkt, kas būs pirmā federāli regulētā birža. SEC gandrīz 2 gadu laikā ir noraidījusi tik daudz Bitcoin ETF, un katram noraidījumam visos bija viens kopīgs punkts, ka nav federāli pārvaldītas biržas, kas uzskaitītu bitkoīnus un citus kriptotipus. Kaut arī lēnām visi pārējie noraidīšanas punkti ir atraduši atbildi, šķiet, ka drīz par šo “noraidījuma iemeslu” atbild NASDAQ.

Pirmā virzītāja sacensība, lai piesaistītu institucionālo kustību kriptogrāfijas ekosistēmā

Ja var ticēt avotiem, NASDAQ mēģina būt pirmais virzītājs kriptogrāfijas apmaiņas pārvaldībā, pasūtījumu izpildē un institucionālās kustības priekšgalā kriptogrāfijas ekosistēmā. Lai gan ir bijuši paziņojumi par citiem virsrakstiem, kas saistīti ar globālo biržu nokļūšanu kriptogrāfijas ūdeņos, izmantojot partnerības un nākotnes darījumus; NASDAQ var vienkārši iet pa visu. Slaveni agresīvais un tehnoloģiski zinošais NASDAQ, šķiet, rada ceļu kriptogrāfijas iekļaušanai un tirdzniecībai attiecīgajā biržā..

Lai gan paziņojums kā tāds nav bijis, bet gan iekšējs avots no NASDAQ, tuvu šai attīstībai informēja ICO Journal, ka saskaņā ar plāniem un grafikiem pasaule drīz var redzēt, ka Bitcoin un Ethereum patīk tiek kotēti un tirgojami NASDAQ.  

Citējot no ICO Journal avota piezīmes

“Sarunā par monētu uzskaitījumu galvenā uzmanība tika pievērsta tam, kā tās tiks klasificētas no normatīvā viedokļa. Kā jūs varat iedomāties, mūsu vadība ir cieši saistīta ar rumbošanos SEC un CFTC ap kriptogrāfiju un gaidāmajiem nākamajos 3-6 mēnešos. Pat tad, ja tiek pieņemts visilgākais laika grafiks, tiks sniegti daži norādījumi, un es domāju, ka mēs rīkosimies ātri. Sistēma (divi dažādi ietvarstruktūras komplekti, pamatojoties uz diviem atšķirīgiem normatīvajiem rezultātiem) jau ir izveidota, lai izveidotu atsevišķu silu monētu sarakstiem un stabilu tirdzniecības aparātu. Veicot šeit matemātiku, meklējiet pārvaldes iestādes, kas sniegtu norādījumus 2019. gada 1. ceturksnī, kā arī paziņojumu un “monētu apmaiņu”, kas tiks vai nu izsludināta, vai arī tiks uzsākta 2019. gada otrajā ceturksnī. ”

Kā ziņots, NASDAQ pagājušajā mēnesī Čikāgā rīkoja slēgtu sanāksmi, kurā piedalījās pārstāvji no aptuveni pusduci uzņēmumu, tostarp Gemini un citu kriptovalūtu biržu. Saskaņā ar Bloomberg ziņojumiem sapulces uzmanības centrā bija mudināt nozari strādāt, lai uzlabotu kriptonauda tēlu, apstiprinot tās iespējamo lomu pasaules tirgos.

2017. gada novembrī A Wall Street Journal ziņojumā atklājās, ka NASDAQ un Cantor Fitzgerald & Co uzsāks bitcoin nākotnes darījumus 2018. gada pirmajā pusē. Tā kā šis plāns šoreiz neizdevās, izskatās, ka Nasdaq iznāktu no visām šautenēm.

Lasiet arī: ASV Sentluisas bullish viedokļu ASV federālās rezerves Bitcoin: Cool Feature, Value & Kļūstot par zeltu

Sacensības tikko kļuva grūtas tradicionālajām apmaiņām

Kamēr NASDAQ oficiālais paziņojums vēl nav gaidīts, šī mēneša sākumā starpkontinentālā birža – tirdzniecības koloss, kam pieder Ņujorkas birža un citas pasaules tirgus – paziņoja, ka tā veido jaunu uzņēmumu ar nosaukumu Bakkt. Jaunais uzņēmums, kuru paredzēts sākt novembrī, piedāvās federāli regulētu Bitcoin tirgu. Izveidojot Bakkt, ICE mērķis ir pārveidot Bitcoin par uzticamu pasaules valūtu ar plašu lietojumu.

Šīm ziņām sekoja Vācijas otrā lielākā birža Štutgartes Börse, atklājot arī plānus izstrādāt jaunu platformu sākotnējiem monētu piedāvājumiem (ICO), kā arī daudzpusēju kriptogrāfijas tirdzniecības vietu.


Šā gada jūlijā Šveices fondu birža SIX arī paziņoja par plāniem par jaunu tirgus infrastruktūru, kas bija paredzēta tādām kriptovalūtām kā bitcoin un būs balstīta galvenokārt uz Blockchain izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju un piedāvās integrētus pēcdarījuma pakalpojumus, piemēram, darījumu norēķinus un aktīvus apcietinājums

Tāpat kā šīs lielās tehnoloģiju lietpratīgās apmaiņas nonāk kriptogrāfijas sarakstā, šķiet, ka viņu kriptogrāfijas sfēra attīstās un nobriest. Tas noteikti samazinātu manipulācijas ar cenām un drošības problēmas, padarot drošāku institucionālās naudas drošību.

Noteikti, SEC varētu meklēt risinājumu. Šķiet, ka tas ir noteikts Bitcoin ETF lietojumprogrammai, kas jāpieņem 2019. gada 1. ceturksnī? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector